Ile koni widzisz na ilustracji? Odpowiedzi internautów bardzo różnią się od siebie

To połączenie zabawy na spostrzegawczość z psychotestem.
Ile koni widzisz na ilustracji? Odpowiedzi internautów bardzo różnią się od siebie
źródło: dimajadid.net
26.02.2020

Nie wszystko jest takie, jakim się wydaje - brzmi bardzo filozoficznie, ale w tym przypadku ma bardzo konkretne znaczenie. Bo jak to możliwe, że tę samą ilustrację każdy interpretuje trochę inaczej? Na pierwszy rzut oka wygląda jak zabawa na spostrzegawczość, ale to przy okazji również psychotest.

Zobacz również: Co widzisz na tym obrazku? Szybka analiza Twojej osobowości

Tak naprawdę nie liczy się prawidłowa odpowiedź, która może być tylko jedna, ale nasza indywidualna interpretacja. Jedni są skrupulatni i skupiają się na drobnych szczegółach, a inni patrzą na świat z szerszej perspektywy. Sprawdź siebie i przekonaj się, co to tak właściwie oznacza.

Zaufaj pierwszemu wrażeniu.

Ile koni widzisz na ilustracji?

Zanim zaczniesz liczyć, zerknij na obrazek bez konkretnego nastawienia. Następnie podaj swoją odpowiedź, która w tej sytuacji wyda ci się najbardziej słuszna. Co wcale nie oznacza, że z formalnego punktu widzenia prawidłowa. Przypominamy, że to nie jest test matematyczny.

Wyniki podzielono na 3 grupy, a każda z nich to inny przedział liczbowy. Z ukrytym przesłaniem.

Zobacz również: Wśród ptaków ukrywa się wyjątkowy okaz. Rekordzista znalazł go w 23 sekundy

Rozwiązanie

1 koń

Nie skupiasz się na szczegółach, ale dzięki temu potrafisz podejmować bardzo szybkie decyzje. Wolisz działać w grupie, niż indywidualnie i posiadasz dar cierpliwego słuchania. Z tego powodu masz zadatki na świetnego lidera. Zawsze masz własne zdanie, ale szanujesz także opinie innych. We wszystkim szukasz drugiego dna, a twoje zdanie zazwyczaj różni się od opinii większości. Wierzysz w miłość.

Od 5 do 10 koni

Do wszystkiego podchodzisz bardzo poważnie i zawsze dajesz z siebie wszystko. Jesteś perfekcjonistą, dlatego nie zawsze skupiasz się na racjonalnych przesłankach. Kolejne zadania wykonujesz jak najlepiej, choć czasami wypadałoby pójść na skróty. Wierzysz, że wszystko będzie dobrze, choć tracisz nad sobą kontrolę, gdy nie potrafisz tego skrupulatnie zaplanować. Musisz nauczyć się dystansu.

11 koni lub więcej

Jesteś wybitnym obserwatorem. Widzisz to, co inni ludzie dla świętego spokoju pomijają. Stawiasz przed sobą konkretne cele i nie spoczniesz, dopóki nie zostaną osiągnięte. I to w perfekcyjny sposób. Masz analityczny umysł, przez co czasami zapominasz o sprawach przyziemnych. Zdarza ci się spóźniać. Do wszystkiego podchodzisz bardzo poważnie, co na pewno nie ułatwia życia. Trudno cię zadowolić, a poczucie całkowitej satysfakcji jest ci obce.

Ilustracja: dimajadid.net

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Polecane wideo

10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe
10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.02.2020 06:27
Chyba trzeba być ślepym, żeby tych koni nie zauważyć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie