Kosmetyczny test osobowości. Pamiętaj, że możesz wybrać tylko jeden specyfik

To nie będzie przypadek.
Kosmetyczny test osobowości. Pamiętaj, że możesz wybrać tylko jeden specyfik
źródło: dimajadid.net
15.02.2020

Nie wszystkie lubimy mocny makijaż, ale to nie oznacza, że całkowicie rezygnujemy z poprawiania urody. Nawet jeśli unikamy ciężkich podkładów i korektorów, od czasu do czasu lubimy podkreślić swoje usta czy rzęsy. Okazuje się, że upodobania w tym względzie sporo o nas mówią.

Zobacz również: Przed Tobą ważny egzamin. W której ławce usiądziesz, żeby go napisać? (Psychozabawa)

To nie tylko kwestia indywidualnego gustu, ale także osobowości - przekonuje serwis dimajadid.net. Według twórców tej psychozabawy ulubiony specyfik może zdradzać nawet najbardziej ukryte cechy charakteru. Fanka czerwonej pomadki oczekuje od życia czegoś innego, niż kobieta uzależniona od maskary.

Ile w tym prawdy? Nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić to na własnej skórze.

źródło: dimajadid.net

Na ilustracji znalazło się 6 kosmetyków, które stanowią absolutną podstawę makijażu: szminka, tusz do rzęs, podkład, puder, róż do policzków oraz cień do powiek. Każdy z nich spełnia inną rolę, ale twoim zadaniem jest wskazanie tylko jednego. Tego, bez którego nie wyobrażasz sobie codziennej pielęgnacji.

Serwis przekonuje, że to nie będzie kwestia przypadku. Dokonaj ostatecznego wyboru i koniecznie sprawdź, co może oznaczać.

Rozwiązanie znajdziesz poniżej.

Zobacz również: Wszyscy wpatrują się w ten tajemniczy obraz. Ma ukryte znaczenie

#1 Szminka

Zdajesz sobie sprawę ze swojej atrakcyjności i starasz się być jak najbardziej uwodzicielska. Masz w sobie sporo pasji. Nie lubisz, gdy ktoś za ciebie decyduje, bo bardzo cenisz swoją wolność.

#2 Tusz do rzęs

Najlepiej czujesz się w naturalnym wydaniu, a pomalowane rzęsy to tylko drobny akcent. Jesteś bardzo szczerą i otwartą osobą, ale czasami za bardzo ufasz ludziom. Prędzej czy później na tym ucierpisz.

#3 Podkład

Zwracasz wielką uwagę na swój wygląd i raczej nie wychodzisz z domu bez makijażu. Masz kompleksy, a także skłonność do przejmowania się drobnostkami. Nawet najmniejszy problem postrzegasz jako ogromną tragedię.

#4 Puder

Malujesz się nie dlatego, by coś ukryć, ale w ten sposób chcesz podkreślić swoją bardzo kobiecą naturę. Uwielbiasz flirtować i jesteś w tym prawdziwą mistrzynią. Wiesz co powiedzieć i kiedy się uśmiechnąć, żeby osiągnąć swój cel.

#5 Róż do policzków

Rzadko kiedy masz zły humor. Rozpiera cię energia, bo dbasz nie tylko o swoje ciało, ale także psychikę. Ludzie nie potrafią się nudzić w twoim towarzystwie. Zabawiasz wszystkich rozmową i zarażasz optymizmem.

#6 Cienie do powiek

Jesteś odrobinę staroświecka, ale w tym dobrym znaczeniu. Bronisz swoich poglądów i przekonań, cenisz kulturę osobistą i konwenanse. Musisz bardzo dobrze poznać drugą osobę, aby jej zaufać.

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Polecane wideo

10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe
10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
hd uporn (Ocena: 5) 15.02.2020 08:18
If horny Follow me bitches
odpowiedz

Polecane dla Ciebie