Przed Tobą ważny egzamin. W której ławce usiądziesz, żeby go napisać? (Psychozabawa)

To nie będzie przypadek.
Przed Tobą ważny egzamin. W której ławce usiądziesz, żeby go napisać? (Psychozabawa)
źródło: dimajadid.net
12.02.2020

W czasach szkolnych rzadko o tym myślimy. Zajmujemy jedną z wielu ławek, bo ta wpadła nam w oko, była wolna, nie chcieliśmy rzucać się w oczy lub wręcz przeciwnie - najlepiej czujemy się w pierwszym rzędzie. Wydaje się, że na dłuższą metę to kwestia bez większego znaczenia, ale psychologia ma na ten temat coś zupełnie innego do powiedzenia.

Zobacz również: Co widzisz na tym obrazku? Szybka analiza Twojej osobowości

Ta niepozorna zabawa jest na to najlepszym dowodem. Okazuje się, że wybierając sobie miejsce, rzadko kiedy stawiamy na całkowity przypadek. Zazwyczaj to efekt dłuższej analizy i naszej osobowości. Nie każdy będzie czuł się dobrze tuż przed tablicą, tak samo jak nie wszyscy odnajdą się na samym końcu klasy.

A Ty?

źródło: dimajadid.net

W klasie za chwilę odbędzie się ważny egzamin, od którego sporo zależy. Do wyboru pozostały wskazane na ilustracji cztery ławki umieszczone w różnych miejscach sali. Wskaż tę, w której będziesz czuć się najbardziej komfortowo

- czytamy w poleceniu.

Przeanalizuj wszystkie za i przeciw, a następnie podejmij ostateczną decyzję. Gotowe? Teraz sprawdź koniecznie, co może to oznaczać. Twórcy przekonują, że tylko na tej podstawie można dokonać dość szczegółowej psychoanalizy.

Zobacz również: Jedna z nich nie jest prawdziwą matką. Spróbują ją wskazać i poznaj prawdę o sobie

Rozwiązanie

Ławka #1

Jesteś wyjątkowo ambitną osobą, która za wszelką cenę próbuje osiągnąć wyznaczony cel. Przyszłość wcale cię nie przeraża, ale fascynuje. Masz w sobie mnóstwo optymizmu i potrafisz zjednywać sobie ludzi. Kiedy masz zadanie do wykonania - zapominasz o całym świecie.

Ławka #2

Doskonale wiesz, do czego zmierzasz. Nigdy nie zmieniasz swoich decyzji pod wpływem innych ludzi. Chcesz być osobą samowystarczalną, dlatego polegasz wyłącznie na sobie. Co nie oznacza, że nie potrafisz docenić wsparcia. Lubisz pracę zespołową, ale pod warunkiem sprawiedliwego podziału obowiązków.

Ławka #3

Dusza towarzystwa - to określenie idealnie do ciebie pasuje. Otaczasz się wyłącznie ludźmi, których rzeczywiście lubisz i z łatwością zrywasz toksyczne znajomości. Często chodzisz z głową w chmurach, a koncentracja nie jest twoją najsilniejszą stroną. Nie do końca wiesz do czego zmierzasz, ale dla ciebie liczy się droga, a nie konkretny cel.

Ławka #4

Masz ogromną potrzebę, aby na każdym kroku udowadniać swoją wyjątkowość. Chcesz być mistrzem w każdej dziedzinie. Jesteś perfekcjonistą, któremu szkoda czasu na wszystko, co nie jest wystarczająco doskonałe. Zachowujesz się przy tym bardzo odpowiedzialnie i nigdy nie łamiesz złożonych obietnic.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Polecane wideo

10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe
10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.02.2020 00:08
Ja też wybrałam 2 bo zawsze lubiałam siedzieć przy oknie i obserwować wszystko przez nie niż słuchać nudnego wywodu nauczyciela. Zwłaszcza nielubianego przedmiotu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2020 07:59
2, bo siedzę na wprost nauczyciela i najłatwiej będzie mi ściągać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie