Wszyscy wpatrują się w ten tajemniczy obraz. Ma ukryte znaczenie

Zdradzi prawdę o Twoim życiu uczuciowym.
Wszyscy wpatrują się w ten tajemniczy obraz. Ma ukryte znaczenie
źródło: yourtango.com
05.02.2020

Mówi się, że na pewnym etapie życia każdy z nas powinien porozmawiać z psychologiem. W naszych głowach aż kłębi się od przeżyć, emocji i doświadczeń, które wypadałoby wreszcie przeanalizować i poukładać. Teoretycznie wiemy, co czujemy, ale tak naprawdę nie znamy siebie do końca - sugerują eksperci.

Zobacz również: 5-sekundowy test osobowości. Co widzisz na tym obrazku?

Ta niepozorna psychozabawa ma być na to najlepszym dowodem. Jeden tajemniczy obraz można zinterpretować na wiele różnych sposobów, a każdy z nich mówi o nas coś innego - czytamy na yourtango.com. To nie jest żadna profesjonalna diagnoza, ale wielu internautów przyznaje, że wynik otworzył im oczy.

Zwłaszcza na sprawy uczuciowe, bo na tym skupia się ten test.

źródło: yourtango.com

Co widzisz w pierwszej kolejności?

Zaufaj pierwszemu wrażeniu i nie szukaj na ilustracji ukrytych szczegółów. Im mniej się zastanawiasz, tym bardziej miarodajny wynik. Możliwości jest kilka, ale ta którą dostrzeżesz, nie będzie wcale kwestią przypadku.

Rozwiązanie

Zamaskowana kobieta

Jesteś osobą bardzo kochliwą, ale niezbyt stałą w miłości. W życiu uczuciowym wolisz gonić króliczka, niż faktycznie go złapać. Zakochujesz się szybko i często, a motyle w brzuchu to twój ulubiony stan. Nie trwa jednak długo, więc po kilku dniach rozglądasz się już za innym obiektem westchnień. Chyba że trafisz wreszcie na tego jedynego. Wtedy to poczujesz.

Zobacz również: Jedna z nich nie jest prawdziwą matką. Spróbują ją wskazać i poznaj prawdę o sobie

Elegancko ubrana para

W miłości szukasz przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa, jakie może dać ci partner. Jesteś osobą, która potrzebuje wsparcia i wcale się tego nie wstydzisz. Ponad wszystko boisz się samotności, dlatego jako singiel szybko popadasz w marazm. Budując związek wykazujesz ogromną cierpliwość i jesteś w stanie sporo wybaczyć drugiej osobie.

Pusta łódka

Masz skłonność do ryzyka, na co najlepszym dowodem jest twoje życie miłosne. Zdarza ci się angażować w relacje, które teoretycznie nie mają prawa się udać. Nie lubisz przewidywalności i nudy, dlatego rozglądasz się za partnerem z zupełnie innej bajki. Chcesz, aby wasza relacja była wyzwaniem. To nie zawsze się udaje, więc zdarza ci się bardzo cierpieć, ale i tak nie potrafisz inaczej.

Gondolier

W twojej głowie trwa gonitwa myśli, których nie potrafisz zatrzymać. Za bardzo się wszystkim przejmujesz, a na dłuższą metę jest to bardzo męczące. W partnerze szukasz przede wszystkim powiernika, któremu można się wygadać. Może nawet terapeuty. Masz w sobie tyle skrajnych emocji, że te muszą wreszcie znaleźć swoje ujście, bo inaczej zwariujesz.

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Polecane wideo

Nie masz szczęścia w miłości? Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest Twój znak zodiaku
Nie masz szczęścia w miłości? Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest Twój znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.02.2020 15:53
Wszystko się zgadza ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.02.2020 07:31
Zamaskowana kobieta i wszystko się zgadza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie