Co widzisz na tym obrazku? Szybka analiza Twojej osobowości

Dzięki niemu poznasz prawdę o sobie.
Co widzisz na tym obrazku? Szybka analiza Twojej osobowości
źródło: dimajadid.net
15.01.2020

Psychologia to nauka, dzięki której mamy lepiej zrozumieć siebie. Zajmuje się tym, co nieuchwytne, dlatego trudno porównać ją z dziedzinami ścisłymi. Tutaj liczą się niuanse, interpretacja i z pozoru nieznaczące szczegóły. Dokładnie tak, jak w przypadku tej ilustracji.

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Na pierwszy rzut oka to tylko prosty obrazek, którego wartość artystyczną każdy z nas może indywidualnie ocenić. Raczej nic szczególnego, więc szkoda czasu na jego głębszą interpretację - myślimy. Jednak tym razem warto poświęcić kilka dodatkowych sekund, by dostrzec coś jeszcze.

Okazuje się, że to tylko pretekst do głębszej analizy naszej osobowości - czytamy na dimajadid.net.

Co widzisz na obrazku?

- pytają twórcy tego psychotestu.

Nie wymieniaj kolejnych elementów, ale skup się na jednym. Zwłaszcza tym, który dostrzeżesz jako pierwszy. To nie będzie kwestia przypadku, bo tak właśnie działa podświadomość. W następnym etapie sprawdź koniecznie, co to oznacza.

Zobacz również: Ten psychotest składa się z tylko jednego pytania. Odpowiedź zdradza wszystko

Twarz

Nie można odmówić ci pewności siebie. Doskonale wiesz, czego chcesz od życia i starasz się to realizować. Dla wielu osób jesteś autorytetem, a wręcz opoką. Według innych jesteś postacią zbyt tajemniczą, by można było ci do końca zaufać. Ty też nie szastasz swoją przyjaźnią - tylko nieliczni mogą na nią zasłużyć. Zawsze masz ogromne oczekiwania, co może prowadzić do jeszcze większych komplikacji.

Rośliny

Charakterystyczne pałki porastające brzeg jeziora to symbol mocnej osobowości. Masz ambitne plany i sporo wewnętrznej siły, ale niestety łatwo cię złamać. Wystarczy, że ktoś trafi w czuły punkt i od razu tracisz resztki pewności siebie. Jesteś osobą niezwykle emocjonalną. Inni lgną do ciebie, bo wiedzą, że nigdy ich nie skrzywdzisz. I czasami wykorzystują twoją dobroć dla własnych celów.

Ptak

Jesteś tajemniczą postacią, którą trudno jednoznacznie opisać. Ludzie to widzą, dlatego nie każdy jest w stanie cię polubić i zaufać. Zazwyczaj jednak potrafisz ich sobie zjednać. Współpraca układa się wzorowo do momentu, kiedy ktoś próbuje podważyć twoje umiejętności. Nie lubisz sprzeciwu. Chcesz być podziwianym liderem, a najbardziej kręci cię sława.

Zgadza się?

Zobacz również: Na tym obrazku nie ma przypadkowych elementów. Jeden powie o Tobie wszystko

Polecane wideo

10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe
10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie