Z góry wiadomo, które miejsce wybierzesz. To nie będzie kwestia przypadku

Psychotest, który okazuje się wyjątkowo trafny.
Z góry wiadomo, które miejsce wybierzesz. To nie będzie kwestia przypadku
źródło: dimajadid.net
01.01.2020

Nasze życie to ciągłe wybory i podejmowanie kolejnych decyzji. Jeden nieostrożny ruch może sprawić, że wszystko wywróci się do góry nogami. Trzeba mieć oczy dookoła głowy, a przyda się także odrobina intuicji. Dokładnie tak, jak w tym prostym psychoteście, który robi ostatnio furorę w sieci.

Zobacz również: TEST: Komu ustąpisz miejsca? W tej sytuacji jest tylko jeden słuszny wybór

Zadanie wydaje się banalnie proste i tak naprawdę bez większego znaczenia. Przecież to tylko samochód, a w nim kilka miejsc do wyboru. Teoretycznie każde równie dobre. Warto jednak zastanowić się nad tym, dlaczego mamy ochotę zająć akurat to konkretne, a nie inne. Przecież wszystkie mają być takie same.

W rzeczywistości oznaczają jednak coś zupełnie innego - czytamy na dimajadid.net.

źródło: dimajadid.net

W samochodzie osobowym jest dostępnych pięć miejsc siedzących. Jedno dla kierowcy i pozostałe dla pasażerów. Wybierz któreś z nich. Zaufaj intuicji i wskaż numer, który najbardziej ci odpowiada. Okazuje się, że ma to spore znaczenie. I jeszcze więcej o nas mówi.

#1

Siedzenie kierowcy nie jest dla każdego. Najwyraźniej jesteś osobą bardzo zdeterminowaną i silną. W stresujących sytuacjach zachowujesz zimną krew i szybko podejmujesz decyzje. Przy okazji bardzo cenisz swoją niezależność.

#2

Miejsce obok prowadzącego pojazd także jest wyjątkowe. Świadczy o twojej empatii, wyrozumiałości i dobroci. Największą satysfakcję w życiu czerpiesz z pomagania innym. Dla wielu osób jesteś pocieszycielem, na którego zawsze mogą liczyć.

Zobacz również: „Dylemat wagonika”. Szybki test na to, czy masz w sobie coś z psychopaty

#3

Fotel tuż za kierowcą ma świadczyć o twoim optymistycznym nastawieniu do życia. Umiesz powstrzymać swój silny temperament, aby uniknąć konfliktu. Nawet w najgorszych sytuacjach potrafisz się uśmiechnąć. Masz w sobie ogromną dojrzałość.

#4

Środkowe miejsce w tylnym rzędzie to także nie jest kwestia przypadku. Okazujesz się osobą bardzo towarzyską. Jesteś świetnym rozmówcą, uwielbiasz towarzystwo innych ludzi i nigdy się z nimi nie nudzisz. Masz zadatki na dobrego lidera.

#5

Charakteryzuje cię ogromna cierpliwość, ale także skrytość. Rzadko kiedy okazujesz swoje prawdziwe emocje, bo nie lubisz być w centrum uwagi. Wolisz siedzieć w tylnym rzędzie, skąd wszystko dobrze widać. Bezlitośnie oceniasz innych i raczej się nie mylisz.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe
10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 02.01.2020 13:10
Do mnie pasuje i 1 i 2 bo lubię prowadzić, ale lubię też czasami odpocząć od jazdy i być pasażerem tym z przodu. Opis 2 się ze mną zgadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.01.2020 12:58
Ja wybrałam miejsce obok kierowcy bo na tylnym siedzeniu dopada mnie choroba lokomocyjna... Z opisem nie zgadzam się zupełnie ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 01.01.2020 23:24
Ja wybrałam fotel kierowcy, dlatego, że uwielbiam prowadzić auto. Co do opisu mam trochę wątpliwości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2020 13:09
5 - zgadza się ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2020 10:54
Ja zawsze w bagażniku jeżdżę, co teraz?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie