Te cechy świadczą o tym, że urodziłaś się po to, by... być singielką

Doskonale odnajdujesz się w życiu w pojedynkę.
Te cechy świadczą o tym, że urodziłaś się po to, by... być singielką
fot. unsplash
28.11.2019

Małżeństwo nie jest dla każdego. Niektórzy nie odnajdują się w związkach, dzieląc z drugą osobą swój czas i przestrzeń. Singielki z wyboru są szczęśliwe i trzymają się z dala od wszelkich dramatów związkowych. Samowystarczalność jest dla nich kluczowa, a brak drugiej połowy wcale nie jest oznaką niepowodzenia na polu miłosnym. Jeżeli posiadasz poniższe cechy, to znaczy, że urodziłaś się by być singielką. 

Zobacz też: Body Neutrality. Na czym polega nowy ruch feministyczny?

Singielka z wyboru - czym się charakteryzuje

1. Czas jest dla Ciebie na wagę złota

Nie znosisz marnować czasu. Każdą wolną minutę musisz mieć wypełnioną wartościowym zajęciem. Jesteś bardzo pracowita, mądra i wykształcona. W życiu liczy się dla Ciebie spełnianie swoich marzeń i osiąganie szczytów. Zawsze można na Ciebie liczyć jesteś niezawodna i godna zaufania.

2. Akceptujesz siebie

Nie należysz do tych osób, które przejmują się własnymi wadami. Wręcz przeciwnie, akceptujesz siebie i swoje ciało. Znasz swoją wartość i nie dasz nikomu wmówić, że jest inaczej. Życie w zgodzie ze sobą jest dla Ciebie kluczowe. Zawsze robisz to, co podpowiada Ci intuicja.

3. Nie lubisz dramatyzmu

Odznaczasz się stoickim spokojem, dlatego też unikasz wszelkich dramatów i zbyt emocjonalnych ludzi. Spokój w życiu jest dla Ciebie niezwykle istotny, dlatego też wybierasz przyjaciół, którzy są podobni do Ciebie. Trzymasz się z dala od gorących wydarzeń, plotek i ludzkich dramatów. Nie oznacza to jednak, że jesteś obojętna na los innych.

fot. unsplash

4. Jesteś empatyczna i intuicyjna

Uwielbiasz spędzać czas w samotności, ale wcale nie oznacza to, że jesteś samotna. Masz przyjaciół i kochającą rodzinę, a w życiu kierujesz się intuicją. Czasami lubisz się izolować, ponieważ problemy innych osób mogą Cię nieco przytłaczać. 

5. Ważne są dla Ciebie granice osobiste

Nie tolerujesz osób, które wchodzą z butami do Twojego życia. Kiedy ktoś narusza Twoją przestrzeń osobistą, odczuwasz wielki dyskomfort. Zachowujesz pewien dystans, ponieważ cenisz sobie prywatność.

Zobacz też: Sologamia. Nadchodzi nowa generacja singli

Polecane wideo

Tak trzeba wyglądać, żeby dobrze wyjść za mąż. Ona została żoną milionera
Tak trzeba wyglądać, żeby dobrze wyjść za mąż. Ona została żoną milionera - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.27 / 5
A (Ocena: 5) 28.11.2019 20:48
Nie twój interes. Robi co chce i wtedy kiedy chce. Bez oglądania się na to czy to się komuś podoba czy nie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.11.2019 15:08
Zazwyczaj takie osoby są same ponieważ dobrze sobie same radzą w życiu a ich głównym celem jest spełnianie swoich marzeń i planów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.11.2019 11:43
Takie panie powinny się leczyć. Bo z ich powodu powstaje zjawisko inceli. Singielki nie chcą, chociaż mogłyby mieć partnera. Single chcą, ale skoro singielki nie chcą, to mimowoli muszą być incelami. Mimowolny singiel, to właśnie incel. Stąd kary dla singielek powinny być dość srogie, bo mają egoistyczne odchyły uniemożliwiające im stworzenie bliskiej relacji z drugim człowiekiem.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 28.11.2019 11:24
Co za bzdury xD cechy te nie swiadcza o byciu stworzonym do singielstwa, tylko o wysokim poziomie samoswiadomosci, poczuciu wlasnej wartosci
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie