PSYCHOZABAWA: Co mówi o Tobie ulubiona pidżama?

Powiedz nam w czym śpisz, a stworzymy Twój psychologiczny profil.
PSYCHOZABAWA: Co mówi o Tobie ulubiona pidżama?
Fot. Unsplash
09.11.2019

Preferujesz luźne bawełniane pidżamki z zabawnymi nadrukami, czy raczej w łóżku lubisz czuć się jak bogini i nawet zimą wybierasz seksowne, satynowe wdzianka? Zastanów się dobrze, ponieważ to, którą z odpowiedzi wybierzesz, może bardzo wiele powiedzieć o Twojej osobowości.

Wytypuj z naszej listy pidżamę, która najbardziej ci odpowiada i sprawdź, co to oznacza...

Zobacz także: 5-sekundowy test osobowości. Co widzisz na tym obrazku?

Długa nocna koszula

Jesteś raczej konserwatywna. Nie lubisz rzucać się w oczy i być w centrum zainteresowania. Na co dzień walczysz z nieśmiałością. Równocześnie jesteś osobą bardzo sumienną, która jest wierna nie tylko w miłości, ale także w przyjaźni. Można na Ciebie liczyć w sytuacjach kryzysowych.

Dwuczęściowa bawełniana pidżamka

Cenisz sobie komfort i wygodę, nie tylko podczas snu. Również na co dzień lubisz czerpać z życia garściami to, co najlepsze. Niestety, masz lekkie skłonności do egoizmu i zapominania o innych. Na szczęście po każdej awanturze zawsze udaje Ci się spaść na cztery łapy.

Ciepłe, flanelowe wdzianka

Jesteś osobą bardzo rodzinną. Ponad wszystko stawiasz dobro bliskich Ci ludzi. Czasami inni bezwstydnie wykorzystują Twoją życzliwość, jednak mimo to nikomu nie odmawiasz pomocy. Bardzo lubisz czuć się potrzebna, więc ludzie do Ciebie lgną.

Pidżamka z dziecinnymi nadrukami (żyrafy, misie, słoniki)

W głębi duszy ciągle jesteś dzieckiem. Uwielbiasz wygłupy, żarty i dobrą zabawę. Znajomi kochają Twój zwariowany charakter, bo dzięki Tobie nigdy się nie nudzą. Poza tym nigdy nie chowasz w sobie urazy i nie potrafisz długo gniewać się na innych. Patrzysz na życie z optymizmem.

Satynowy lub koronkowy strój

Jesteś osobą odznaczającą się olbrzymią pasją życia i niespożytą witalnością. Ludzie uważają Cię za kobietę niezwykle silną, pełną namiętności, żądną niepowtarzalnych przygód. Niezła z Ciebie uwodzicielka.

Wyciągnięty T-shirt, dresy

W twoim życiu zawsze bardzo dużo się dzieje. Masz w głowie mnóstwo niezrealizowanych pomysłów, cały czas gdzieś pędzisz, do czegoś dążysz. Poza tym jesteś osobą bardzo łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi. Wykorzystaj ten dar chociażby w pracy zawodowej.

Śpię nago

Uchodzisz za osobę niezwykle kreatywną, posiadającą bogate życie wewnętrzne. Niestety, łatwo jest cię wyprowadzić z równowagi. Często ulegasz zmiennym nastrojom, przez co czasem stajesz się nieznośna dla otoczenia.

Zobacz także: Test osobowości: Czy to jest koło? Odpowiedź zdradzi Twoje poglądy

Polecane wideo

Listopadowy horoskop: Trzy znaki zodiaku będą miały bardzo udany miesiąc
Listopadowy horoskop: Trzy znaki zodiaku będą miały bardzo udany miesiąc - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie