PSYCHOZABAWA: Co mówi o Tobie wymarzony pierścionek zaręczynowy?

Wybierz jedną z 5 propozycji i przeczytaj, co to znaczy!
PSYCHOZABAWA: Co mówi o Tobie wymarzony pierścionek zaręczynowy?
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/518547344595957136/ & https://pl.pinterest.com/pin/443252788325073102/ & https://pl.pinterest.com/pin/525654587759275555/)
21.09.2019

Zaręczyny to moment, na który z niecierpliwością czeka każda szaleńczo zakochana dziewczyna. Chcemy, aby nasz pierścionek był wyjątkowy, bo liczymy na to, że będziemy miały go ze sobą już do końca życia. Problem jednak w tym, że w sklepach jubilerskich jest ich tak wiele, że trudno zdecydować się na ten jedyny.

O jakim pierścionku zaręczynowym marzysz? Powinien być dyskretny i minimalistyczny czy raczej z ogromnym, kolorowym kamieniem? Twój wybór może sporo zdradzić na temat twojego charakteru!
Wybierz z poniższej listy swój ideał i przeczytaj opis swojej osobowości!

Zobacz także: 10-sekundowy test osobowości: Co widzisz na tym obrazku?

#1 Różowe złoto z kilkoma cyrkoniami (Apart, 279 zł)

Jesteś osobą bardzo ciepłą i masz dobre serce. Nowym znajomym zawsze dajesz kredyt zaufania, a w ludziach chcesz dostrzegać wyłącznie pozytywne cechy. W związku szukasz wzajemnego wsparcia, zrozumienia i wierności. Masz spokojne usposobienie, ale to nie oznacza, że lubisz nudę i rutynę. Kiedy nadarza się okazja, potrafisz zaszaleć i zarazić pozytywną energią wszystkich wokół.

#2 Złoty pierścionek z dużym brylantem (W.Kruk, 19 990 zł)

Uwielbiasz błyszczeć w towarzystwie. Chcesz czuć się kochana i podziwiana przez otoczenie. Jesteś odważna i świetnie sprawdzasz się w wielu kwestiach jako lider. Wychodzisz z założenia, że mężczyzna powinien nosić kobietę na rękach i rozpieszczać ją na każdym kroku. Nie oznacza to jednak, że chcesz być od niego zależna. Wręcz przeciwnie, jesteś bardzo samodzielna i doskonale potrafisz o siebie zadbać.

#3 Złoty pierścionek z błękitnym topazem i diamentami (YES, 2 195 zł)

Jesteś tradycjonalistką, dlatego twoim wymarzonym pierścionkiem jest taki, który przypomina modele noszone przez nasze babcie. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia oraz taką do grobowej deski. Uchodzisz w swoim otoczeniu za niepoprawną romantyczkę. Zdarza ci się bujać w obłokach, ale kiedy sytuacja tego wymaga – potrafisz być bardzo stanowcza i racjonalna. W życiu kierujesz się swoją intuicją.

#4 Białe złoto z małym brylancikiem (Apart, 1 290 zł)

Jesteś osobą bardzo skrytą i skromną. Nie lubisz być w centrum zainteresowania i grać pierwszych skrzypiec. Masz niezwykły zmysł obserwacyjny i potrafisz dostrzec rzeczy, których inni tak szybko nie zauważają. Bezbłędnie wyczuwasz emocje swoich bliskich. Twoje największe zalety to empatia, wrażliwość, chęć pomocy innym. Ludzie cenią twoją szczerość i bezpretensjonalność.

#5 Złoto z brylantami osadzonymi obok siebie (W.Kruk, 4 890 zł)

Nie znosisz nudy, rutyny i przewidywalności. Wolisz, gdy w twoim życiu ciągle coś się dzieje. Masz oryginalny styl ubierania i takie samo usposobienie. Tego samego oczekujesz od partnera. Idealny kompan powinien umieć dotrzymać ci kroku i co jakiś czas zaskoczyć szalonym pomysłem. Energia dosłownie cię rozpiera. Jesteś optymistką i patrzysz na świat przez różowe okulary.

Polecamy także: Pierścionki zaręczynowe na 2020 rok. Najpiękniejsze modele, o których marzy każda dziewczyna

Polecane wideo

Tak kiczowata, że aż piękna. Internet oszalał na punkcie sesji zaręczynowej tej pary
Tak kiczowata, że aż piękna. Internet oszalał na punkcie sesji zaręczynowej tej pary - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 1) 23.09.2019 05:25
Nie. Nie. Nie. Nie. Nie. Samo złoto, którego nie znoszę. Marzy mi się srebrny pierścionek z czarnym diamentem. Czyżbym znowu się włamała?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.09.2019 10:35
jakie to stereotypowe! mały brylancik oznacza że dziewczyna jest nieśmiała i szara? a co z minimalizmem i brakiem ostentacji? XD głupie to i btw Apart, następnym razem pokaz pierścionki na modelkach bo takie modele wyglądają pusto, byle jak, sterylnie i nieciekawie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2019 07:43
Kolejna reklama... No nic, tylko 3 nie trzeba z lupą szukać.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie