10-sekundowy test osobowości: Co widzisz na tym obrazku?

Zerknij i wskaż odpowiedź, która od razu przyszła Ci na myśl.
10-sekundowy test osobowości: Co widzisz na tym obrazku?
Fot. yourtango.com
30.08.2019

Wszyscy ludzie różnią się od siebie i tę samą sytuację mogą interpretować na różne sposoby. Podobnie jest z iluzjami optycznymi – jeden człowiek dostrzeże na nich coś zupełnie innego niż jego przyjaciel. Na tej podstawie można wyciągnąć jednak bardzo ciekawe wnioski co do osobowości i cech charakteru danej osoby.

Na łamach Papilota już wielokrotnie proponowałyśmy Wam tę zabawę. Przypomnijmy chociażby taką:

Zobacz także: TEST: Wybierz cień osoby skazanej na sukces. W ten sposób sprawdzisz, czy też go osiągniesz

Tym razem również przygotowałyśmy szybki test osobowości. Zerknij na poniższe zdjęcie (nie dłużej niż przez 10 sekund), a następnie wskaż jedną z czterech rzeczy, którą zobaczyłaś jako pierwszą:

Fot. yourtango.com

Co wybrałaś? Oto wyniki:

Drzewo

W życiu kierujesz się rozumem, a nie sercem. Zawsze ufasz swojej logice, a rozkładanie trudnych sytuacji na czynniki pierwsze to twój konik. Jesteś zdyscyplinowana i racjonalnie podchodzisz do wszystkich wyzwań. Spontaniczność nie jest twoją mocną stroną. Lubisz mieć wszystko solidnie zaplanowane. Niestety, często boisz się okazywać swoje prawdziwe emocje w towarzystwie innych. Zdarza się, że je tłumisz i sama stawiasz sobie emocjonalne bariery. Postaraj się od czasu do czasu zaufać własnej intuicji i otworzyć na innych ludzi. Tylko na tym zyskasz.

Goryl

Borykasz się z niskim poczuciem własnej wartości. Jesteś surowa wobec siebie i w każdej dziedzinie życia stawiasz sobie wysoko poprzeczkę. Cele, które sobie wyznaczasz, są ambitne i trudno je osiągnąć. Nie ustajesz w samodoskonaleniu, choć zarówno twoje ciało, jak i umysł, czasami wołają o przerwę w dążeniu do perfekcji. Tym, co odróżnia cię od innych, jest ciągłe pragnienie uczenia się. Masz rozległą wiedzę na różne tematy i jesteś piekielnie inteligentna. Niestety, otoczenie bardzo często postrzega cię jako osobę zarozumiałą, choć niewiele ma to wspólnego z twoim prawdziwym ja.

Lew

Jesteś impulsywna, emocjonalna, w życiu polegasz na swoim instynkcie. Twoja codzienność obfituje w różne przygody, które zresztą uwielbiasz. Dzień bez nowych szaleństw to dla ciebie dzień stracony. Jesteś ambitna, mierzysz wysoko, jednak czasami zdarza ci się zapominać o uczuciach innych ludzi. Bywasz skoncentrowana wyłącznie na sobie i potrafisz dosłownie tryskać energią, przez co znajomi z twojego otoczenia mogą czasem czuć się przytłoczeni. Jeśli od czasu do czasu spuścisz nieco z tonu i spróbujesz nauczyć się czegoś od innych, osiągniesz w życiu wszystko, o czym tylko zamarzysz.

Ryby

Ryby są najmniej widoczne na tym obrazku i ty jesteś… dokładnie taka sama. Wtapiasz się w tłum, nie lubisz być w centrum zainteresowania. Nie oznacza to jednak, że nie masz wpływu na ludzi, którzy znajdują się w twoim otoczeniu. Potrafisz stworzyć z nimi naprawdę silną więź, bo jesteś szczerą, kochającą i bardzo życzliwą osobą. Nikomu nie życzysz źle i zawsze oferujesz wsparcie potrzebującym. Siły witalne czerpiesz z natury. Wierzysz w bezinteresowną miłość i bywasz naiwna. Zdarza się, że niektórzy to wykorzystują, ale ty wychodzisz z założenia, że wszystkim trzeba dać kredyt zaufania. Nawet jeśli miałabyś się na tej decyzji sparzyć.

Zobacz także: PSYCHOZABAWA. Oblicz swój wiek psychologiczny

Polecane wideo

10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe
10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 3.6 / 5
gość (Ocena: 5) 16.10.2019 20:18
Gałęzie widzę buhaha
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.09.2019 15:23
W życiu nie widziałem gorszej bredni
odpowiedz
Inteligentny komentator (Ocena: 1) 31.08.2019 14:09
Głupota!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.08.2019 12:16
Widze lezacza kobiete ktora ma wyciagniete rece ku gorze, z rak wyrasta jej drzewo a pomiedzy galeziami widac buzki przypominajace zblakane dusze, pod grzewem widac patrzacego na siebie goryla i lwa.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 31.08.2019 10:26
Ja zauważyłem drzewo, goryla i lwa, wszystkie trzy w tym samym czasie. Co to może znaczyć?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie