Co zrobisz w pierwszej kolejności? Ustal priorytet i sprawdź, co to oznacza

Wyłączysz kuchenkę, odbierzesz telefon, uspokoisz dziecko czy psa?
Co zrobisz w pierwszej kolejności? Ustal priorytet i sprawdź, co to oznacza
źródło: meowgag.com
10.07.2019

W życiu trzeba cały czas podejmować decyzje i wybierać. Możliwości jest sporo, więc warto ustalić jakieś priorytety. Jedni poświęcają się dla rodziny, a inni wolą robić karierę. Niektórzy marzą o potomstwie, a są też tacy, którym wystarcza towarzystwo zwierzaka. W pewnym momencie musimy wybrać najlepszą drogę dla siebie. Rezygnując z czegoś innego.

Zobacz również: Jeden z nich to nie kochający ojciec, ale porywacz. Wybór powie o Tobie wszystko

Co jest najważniejsze dla Ciebie i z czego to wynika? Prosty psychotest opublikowany na łamach meowgag.com ma to sprawdzić. Zadanie wydaje się banalnie łatwe, bo polega na ustaleniu kolejności działań w konkretnej sytuacji. Odpowiedź nie jest jednak taka prosta i wymaga głębszego zastanowienia się nad tym, czym przejmujemy się najbardziej.

Wybierz tylko jeden wariant i sprawdź, co to oznacza.

źródło: meowgag.com

Na tym niepozornym obrazku sporo się dzieje. Widzimy czajnik z gotującą się wodą, dzwoniący telefon, zawodzące dziecko i niesfornego psa gryzącego kanapę. Wyobraź sobie, że pojawiasz się w mieszkaniu i musisz się tym wszystkim zająć. Co zrobisz jako pierwsze?

Wyłączysz kuchenkę? Odbierzesz telefon? Spróbujesz uspokoić niemowlaka? A może czworonoga? Wbrew pozorom, kolejność nie jest kwestią przypadku. Wybierz jeden wariant i sprawdź koniecznie jego znaczenie.

Zobacz również: Która para jest najbardziej zakochana? Wybór powie wszystko o Twoim życiu uczuciowym

Wyniki

#1 Biegnę wyłączyć kuchenkę

Jesteś bardzo odpowiedzialną osobą. Cały czas upewniasz się, czy coś przypadkiem nie zagraża tobie i twoim najbliższym. Nigdy nie spóźniasz się na umówione spotkanie. Każdą decyzję najpierw długo analizujesz.

#2 Natychmiast odbieram telefon

Masz w sobie mnóstwo spokoju i nie masz tendencji do panikowania. Twoje życie płynie wolno i przyjemnie. Zawsze masz czas dla najbliższych. W relacjach międzyludzkich najważniejsze jest dla ciebie nadawanie na podobnych falach.

#3 Priorytetem jest dla mnie płaczące dziecko

Najpierw troszczysz się o innych, a dopiero później o siebie. Jesteś osobą bardzo niezależną i świadomą swojej wiedzy. Wzbudzasz zaufanie, a ludzie czują się przy tobie bardzo bezpieczne. Nie potrafisz ranić.

#4 Zaczynam od przegonienia psa

Jest w tobie mnóstwo spontaniczności. Działasz pod wpływem emocji i czasami nieco nerwowo. Łatwo się irytujesz, gdy coś nie idzie zgodnie z planem. Uwielbiasz święty spokój i przewidywalność.

Zobacz również: Test podświadomości: Wybierz tylko jeden przedmiot i poznaj prawdę o sobie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku to prawdziwi mistrzowie ghostingu. Znikają bez śladu!
Te znaki zodiaku to prawdziwi mistrzowie ghostingu. Znikają bez śladu! - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 4.52 / 5
Gość Iren (Ocena: 2) 29.09.2019 16:01
A ja tak zastanawiam się.. po jakiego grzyba Ja wstawilam czajnik gotować się .!? A dziecko pozostawiam samo bez opieki w dodatek z upierdliwym, niewychowanym psem!? Co że mnom zrobić.? Zadzwonić po policja to za mało dla takiej lachudry jak ja!!! 👈👎😤😱😧
odpowiedz
tola (Ocena: 1) 12.07.2019 18:00
Idąc do czajnika po drodze zwalam psa z kanapy. Potem dziecko na ręce i odbieram telefon.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 11.07.2019 19:29
Oblewam dzieciaka i psa gorącą wodą z czajnika a potem biorę telefon i wychodzę żeby w spokoju porozmawiać. Dobrze?
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 11.07.2019 19:20
czajnik, dziecko - telefon olewam, a psu mówię żeby był cicho :P
odpowiedz
gtgt (Ocena: 5) 11.07.2019 16:29
czajnik i telefon najpierw dlatego, że dziecko może przez to bardziej płakać a może płacze tylko dlatego, potem dziecko i psa przeganiam z dzieckiem na rękach chyba się da, zależy jak pies uparty ;d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie