Która para jest najbardziej zakochana? Wybór powie wszystko o Twoim życiu uczuciowym

Sprawdź, czy pisana jest Ci wielka miłość.
Która para jest najbardziej zakochana? Wybór powie wszystko o Twoim życiu uczuciowym
źródło: namastest.net
26.06.2019

Wszyscy chcą kochać - mówią słowa popularnej piosenki. I sporo w tym prawdy, bo nawet największy twardziel potrzebuje bliskości drugiej osoby. Miłość rządzi się jednak swoimi prawami i nie zawsze wygląda tak samo. Każdy oczekuje od partnera czegoś zupełnie innego. Bywają związki otwarte i na wyłączność, opierające się na wspólnych priorytetach i zainteresowaniach, a także bardzo romantyczne. Jaki jest lub będzie twój?

Zobacz również: Wskaż fałszywą rodzinę. Ten psychotest zdradza, jak potoczy się Twoje życie

Przekonasz się o tym wybierając jedną z odpowiedzi w tym błyskawicznym psychoteście. Wystarczy wskazać jedną z czterech uwiecznionych na ilustracji par, która według ciebie jest najbardziej zakochana. Już teraz zdradzimy, że każda opcja jest dobra. Mają jednak bardzo różne znaczenie i zdradzają, na co zwracasz największą uwagę w życiu uczuciowym.

Co się kryje w twoim sercu?

źródło: namastest.net

Wskaż parę, która według ciebie najbardziej się kocha. Spróbuj to wyczytać ze sposobu, w jaki przytulają się partnerzy. Wybierz tylko jeden wariant - A, B, C lub D i koniecznie sprawdź jego znaczenie.

Zobacz również: Przerażający psychotest. Wybierz tylko jeden z niepokojących obrazków

Wyniki

Para A

Nigdy nie zakochujesz się od pierwszego wejrzenia. Każdy związek zaczyna się dla ciebie od przyjaźni, która powoli przemienia się w głębsze uczucie. Jesteś dla swojego partnera największym wsparciem i tego samego oczekujesz od niego. Angażujesz się dopiero w momencie, gdy masz pewność, że faktycznie jesteście dla siebie stworzeni.

Para B

Jesteś romantyczną duszą, która zakochuje się w jednym momencie. Uczucie spada na ciebie jak grom z jasnego nieba. Nie zawsze coś z tego wychodzi, ale masz szczere intencje. W związku cenisz przede wszystkim wzajemne oddanie i drobne gesty. Istotna jest również intymność oraz wygląd zewnętrzny partnera.

Para C

Kochasz z całych sił i czasami wbrew zdrowemu rozsądkowi. Nawet po latach związku nie masz pełnego zaufania do partnera. Wciąż go sprawdzasz, bo jesteś osobą chorobliwie zazdrosną. Z tego powodu trudno ci wchodzić w nowe relacje. Z góry zakładasz, że coś pójdzie nie tak. Musisz dać sobie i wybrankowi więcej swobody.

Para D

Masz bardzo konkretne oczekiwania, które trudno spełnić. Oczyma wyobraźni widzisz idealnego partnera, ale ten obraz jest tak szczegółowy, że poszukiwania mogą bardzo długo potrwać. A i tak nie ma gwarancji, że zakończą się sukcesem. Jeśli narzekasz na samotność, to wyłącznie z własnej winy. Czas trochę spuścić z tonu.

Zobacz również: Test podświadomości: Wybierz tylko jeden przedmiot i poznaj prawdę o sobie

Horoskop miłosny na 2019 rok
Horoskop miłosny na 2019 rok - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 3.91 / 5
olcia <3 (Ocena: 5) 27.06.2019 21:31
wybrałam B i prawie się z tym zgadzam, jedyne co nie pasuje to to, że nie patrze na wygląd zewnętrzny oraz jest dla mnie najważniejsze zaufanie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.06.2019 10:03
Wybrałam D i to prawda, ale ja po prostu wielką miłośc już przeżyłam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.06.2019 01:34
Wybrałam B, i u mnie opis się sprawdza.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.06.2019 19:15
D- a wspólny staż ciągle rośnie i zostanie zwieńczony ślubem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.06.2019 13:34
D. Jestem w szczęśliwym, długoletnim związku.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie