Przerażający psychotest. Wybierz tylko jeden z niepokojących obrazków

Właśnie tego obawiasz się najbardziej.
Przerażający psychotest. Wybierz tylko jeden z niepokojących obrazków
źródło: vonvon.me
05.06.2019

Często słyszymy, że strach to coś złego. Przeciwnościom losu trzeba stawiać czoła, a nie bać się ich. Tchórze niczego nie osiągają, bo to odwaga napędza nas do działania. Brzmi dobrze, ale z drugiej strony - obawiamy się, bo tak podpowiada nam instynkt samozachowawczy. Unikanie ryzykownych sytuacji jest w interesie każdego z nas. To nie powód do wstydu, że dla własnego bezpieczeństwa uciekamy od pewnych sytuacji i osób.

Zobacz również: „Test krzyża” zdradza, jak widzą Cię inni. Pokaże też, czego oczekujesz od życia

A czego ty boisz się najbardziej? Ten prosty psychotest obrazkowy ma zdradzić głęboko zakorzeniony strach, z którego często nie zdajemy sobie sprawy. Pająki, duże prędkości, małe przestrzenie czy choroby wydają się z tej perspektywy drobnymi nieprzyjemnościami. Istnieją zdecydowanie większe zagrożenia, które paraliżują nas od środka.

Sprawdź, co tak naprawdę w tobie siedzi. Świadomość problemu sprawi, że łatwiej będzie sobie z nim poradzić.

źródło: vonvon.me

Która z tych ilustracji wzbudza w tobie największy niepokój?

Cztery niepozorne obrazki przedstawiają zagadkową postać w różnych okolicznościach. Tajemniczy cień spogląda przez okno, uchylone drzwi, obserwuje człowieka śpiącego na łóżku, a nawet czai się w toalecie. To graficzne przedstawienie strachu.

Wybierz tylko jedną ze scen i przekonaj się, co to dla ciebie oznacza - zachęca vonvon.me.

Zobacz również: Ten japoński psychotest robi furorę. Szczegółowo opisuje naszą przyszłość

Wyniki

Postać A

Najbardziej obawiasz się siebie.

Jesteś osobą bardzo samokrytyczną. Uważasz, że niewiele potrafisz, nic ci się nie udaje, a życiowy sukces na pewno nie jest ci pisany. Być może zabrzmi to banalnie, ale musisz uwierzyć we własne możliwości. Te są naprawdę ogromne.

Postać B

Paraliżuje cię strach przed tym, co myślą o tobie inni ludzie.

Masz w sobie sporo kompleksów, które utrudniają ci normalne funkcjonowanie. Starasz się być najlepszą wersją siebie, ale oczekujesz niemożliwego. To nierealne, by podobać się i być lubianym przez wszystkich. Warto nieco spuścić z tonu.

Postać C

Nie boisz się… niczego.

Znasz swoją wartość i masz ogromną pewność siebie. Ta nie oznacza jednak bezkrytycznego narcyzmu, ale zdrową samoakceptację. Wiesz, co sobą reprezentujesz i czujesz się osobą lubianą przez innych.

Postać D

Największy niepokój wzbudza w tobie przyszłość.

Często czujesz, że ciąży nad tobą fatum i cokolwiek zrobisz - nic dobrego z tego nie wyniknie. Masz na swoim koncie sporo przykrych doświadczeń, które odbierają ci chęć dalszego działania. Warto uwierzyć, że nic nie jest przesądzone i masz realny wpływ na swoje dalsze życie.

Zobacz również: Test podświadomości: Wybierz tylko jeden przedmiot i poznaj prawdę o sobie

Te znaki zodiaku są wyjątkowo toksyczne. Przytłoczą cię swoimi negatywnymi emocjami
Te znaki zodiaku są wyjątkowo toksyczne. Przytłoczą cię swoimi negatywnymi emocjami - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 3.29 / 5
Gość z obrazka (Ocena: 1) 07.06.2019 07:40
Ale bzdura.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.06.2019 23:22
A ze mną się zgadza ehh życie.
odpowiedz
Olcia <3 (Ocena: 5) 06.06.2019 11:14
Ja wybrałam obrazek A najbardziej mi przypomina tego czego się boije... Nie lubię gdy wieczorami mam wrażenie że gdy się obudzę ktoś będzie stał na de mną lub siedział i wpatrywał jak śpię. A Tutaj się okazało co innego, to prawda że mam problemy w uwięrzenie w własne siły, wole się wycofać zamiast walczyć. Tak jest ze wszystkim, dlatego wiele osób widzi we mnie osobę z którą łatwo wygrać. Nie wiem jak ułoży się moje życie dorosłe i boje się go. Nie wiem jak sobie poradzę wątpię w to że wogóle sobie poradzę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2019 11:04
A w punkt! jedyne co, to nie tak że nie sądzę że sukces nie jest mi pisany. jestem ambitna i nie mam problemów z samooceną ale zawsze się boję że linia pomiędzy mną, kobietą sukcesu z karierą a laską która bierze za dużo narkotyków i nie potrafi nic ogarnąć jest bardzo cieńka. nawet nie wiem skąd to się bierze, nale z fascynacją oglądam filmy dokumentalne o kobietach upadłych jakby i mi to się mogło przydażyć w mgnieniu oka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2019 10:30
Spoderman, tyle w temacie xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie