Jak układasz nogi podczas siedzenia? Pozycja mówi dużo o Twojej osobowości

Trzymasz nogi prosto, a może przekładasz przez kolano?
Jak układasz nogi podczas siedzenia? Pozycja mówi dużo o Twojej osobowości
fot. unsplash
03.06.2019

Mowa ciała zdradza więcej niż tysiąc słów. Przekaz niewerbalny jest o wiele silniejszy niż werbalny, znacznie ciężej też jest nim manipulować. Nasze gesty, postawa, mimika twarzy, pozycja spania, siedzenia mówią wiele o naszej osobowości. Dziś bierzemy na tapetę pozycję siedzenia. Sprawdź, w jaki sposób układasz nogi i dowiedz się, co to oznacza.

Zobacz też: Który z cieni należy do najstarszej kobiety? Wybór powie o Tobie wszystko

fot. iStock

POZYCJA A

Osoby siedzące w tej pozycji charakteryzują się ponadprzeciętną inteligencją. Na co dzień są bardzo punktualni, porządni i schludni. Przywiązują dużą uwagę do czystości i porządku, ich mieszkania są zawsze czyste, a każda rzecz leży na swoim miejscu. Osoby te są niezwykle szczere, a wszelkie plotki omijają szerokim łukiem. Potrafią zachować spokój w kryzysowych sytuacjach i nie dają łatwo wyprowadzić się z równowagi.

POZYCJA B

To prawdziwi marzyciele o bardzo bujnej wyobraźni. Potrafią zatracić się w swoich fantazjach. Szybko nawiązują kontakt z nowymi ludźmi, są bardzo empatyczni i potrafią słuchać drugiego człowieka. Osoby te również przywiązują dużą wagę do swoich uczuć.

POZYCJA C

To osoby dość chaotyczne, które mają problemy z koncentracją, ciężko usiedzieć im w bezruchu. Mają też skłonności do pracoholizmu, non stop myślą o kolejnych sprawach i często gubią się w swoich obowiązkach. Szybko się nudzą i nie potrafią zbyt długo pochylić się nad jedną sprawą. Najlepiej czują się w swobodnym środowisku, a w związku szybko tracą zainteresowanie drugą połową.

POZYCJA D

Osoby siedzące w tej pozycji przykładają dużą uwagę do swojej kariery i są zorientowani na osiąganie założonych celów. Są niezwykle ambitni, biorą na swoje barki trudne do osiągnięcia cele, ale właśnie to jest ich największą motywacją. Również w prywatnym życiu lubią wyzwania, zarówno jeżeli chodzi o miłość jak i zdrowie. Ich zewnętrzny wygląd jest tak perfekcyjny jak ich całe życie.

Zobacz też: Co mówi o Tobie charakter pisma?

Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?
Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 03.06.2019 13:06
Od zakładania nogi na nogę zrobiły mi się pajączki i żylaki. Nie polecam. Najwyżej nie będziecie pasować do opisu w artykule;)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 03.06.2019 07:45
Hehe siadam jak mi wygodnie, co też zależy od tego czy akurat mam na sobie spodnie czy spódnicę. Wygląda więc, że mam osobowość mieszaną wszystkich powyższych :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie