TEST: Która z nich jest oszustką? Mało komu udaje się wskazać prawidłową odpowiedź

Sprawdź, czy potrafisz odczytywać mowę niewerbalną.
TEST: Która z nich jest oszustką? Mało komu udaje się wskazać prawidłową odpowiedź
źródło: wholesecrets.com
01.05.2019

Komunikacja międzyludzka to nie tylko wypowiadane przez nas słowa, które i tak podlegają najróżniejszej interpretacji. To, co myślimy i kim jesteśmy, wynika również z postawy ciała i nawet najmniejszych gestów. Prawidłowe odczytywanie tego typu sygnałów znacznie ułatwia życie, ale to umiejętność, której trzeba się po prostu nauczyć.

Zobacz również: Wskaż fałszywą rodzinę. Ten psychotest zdradza, jak potoczy się Twoje życie

Mowa niewerbalna czasami zdradza więcej, niż tysiąc słów. Człowiek mówi jedno, ale jego odruchy czy wyraz twarzy mogą wskazywać na coś zupełnie innego. Czy potrafisz odczytywać takie niejasne komunikaty? Można to bardzo łatwo sprawdzić. Wystarczy rozwiązać zagadkę przygotowaną przez wholesecrets.com.

Na ilustracjach widzimy tę samą kobietę, ale w czterech różnych odsłonach. Zadanie polega na tym, by na podstawie jej gestów określić, kiedy kłamie.

źródło: wholesecrets.com

Która z nich coś ukrywa przed światem? Wybierz tylko jeden wariant - 1, 2, 3 lub 4.

Kobieta #1

Jej otwarte dłonie wskazują na to, że sama jest bardzo otwartą osobą i raczej brzydzi się kłamstwem. Niektórzy ludzie nie ufają tym, którzy mocno gestykulują w czasie rozmowy, ale to zazwyczaj dzieje się całkowicie bezwiednie i nic konkretnego nie oznacza. Ona nie jest kłamczuchą.

Kobieta #2

Postawa jej ciała wskazuje na to, że ma w sobie sporo podejrzliwości. Nerwowy tik polegający na trzymaniu się za ucho może wskazywać na to, że chce cię okłamać albo przynajmniej nie powiedzieć do końca prawdy. Ona może, ale wcale nie musi czegoś przed tobą ukrywać.

Zobacz również: Jeden z nich to nie kochający ojciec, ale porywacz. Wybór powie o Tobie wszystko

Kobieta #3

Wszystko wskazuje na to, że jest świetną rozmówczynią. Potrafi cierpliwie słuchać i analizuje każde wypowiedziane przez ciebie słowo. Podtrzymywanie brody na nadgarstku ma być na to najlepszym dowodem. To szczera kobieta, która nie ma potrzeby, by kłamać.

Kobieta #4

Mowa jej ciała ewidentnie wskazuje na to, że może być kłamczuchą. Świadczy o tym niepozorny, ale ewidentny sygnał. Eksperci nie mają wątpliwości, że zakrywanie ust przez rozmówcę to pierwszy sygnał, że ten coś przed nami ukrywa. Ze wszystkich wariantów ten wydaje się najbardziej oczywisty.

Udało ci się go wybrać?

Zobacz również: Która z nich jest w ciąży? Mało komu udaje się wskazać prawidłową odpowiedź

Co denerwuje każdy znak zodiaku?
Co denerwuje każdy znak zodiaku? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 4.17 / 5
gość (Ocena: 5) 03.05.2019 14:27
Odpowiedz jest prosta ta która ma większe cycki, niż miesiąc temu.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 02.05.2019 19:51
Ponadto nr 4 patrzu na rozmowce a nr 2 ucieka wzrokiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2019 12:44
gówno prawda, każdy człowiek ma inne ticki i eksperci zawsze podkreślają że w pierwszej kolejności trzeba nauczyć się obserwować osobę i dopiero bo często godzinach pracy można zacząć prawidłowo odczytywać mowę ciała (np. patrzenie w górę/górę na prawo może świadczyć o wymyślaniu historii. ale może również świadczyć że odoba ma pamięć obrazową więc musi "odpłynać" na chwilę żeby sobie przypomnieć jak rzeczy wyglądały)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2019 10:39
Nic się nie zgadza wystarczy spojrzeć na twarz ona dużo więcej powie niż jakieś zasłanianie ust ręką
odpowiedz
Sara (Ocena: 1) 01.05.2019 16:51
Tacy eksperci że masakra coś nie trafione dlatego że nie da sie odczytać kłamstwa jak ktoś kręci to oznacza że ma coś do ukrycie ja bym wskazala nr 2 dlatego że numer 4 to nie do końca kłamstwo dlatego że to bardziej wygląda jak by byla zaskoczona lub nieśmiała a nie że ktoś kłamie dlaczego mi takie brednie przesyłacie nie macie już o czym pisać???
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie