Ten obrazek zdradza, czy masz trudny charakter. Liczy się pierwsze wrażenie

Sprawdź, ile masz w sobie z osobowości typu A.
Ten obrazek zdradza, czy masz trudny charakter. Liczy się pierwsze wrażenie
źródło: yourtango.com
13.03.2019

Podobno ilu ludzi, tyle charakterów. Sporo w tym prawdy, bo każdy z nas jest kimś wyjątkowym, ale psychologia ma tendencję do opisywania i kategoryzowania osobowości. Jedną z nich jest tak zwany „typ A”. Wyjątkowo trudny w obyciu.

Zobacz również: Ten japoński psychotest robi furorę. Szczegółowo opisuje naszą przyszłość

„To typ osobowości, charakteryzującej się wysokim poziomem stresu, wywołanym presją czasu, tendencją do zachowań rywalizacyjnych, wysokim poziomem ambicji, agresywnością i wrogością wobec innych. Osoba taka postrzega otoczenie jako zagrażające i żyje w nieustannej reakcji alarmowej” - czytamy na Wikipedii.

Wymaga sporo od siebie, ale jeszcze więcej od innych. Bywa neurotyczny i rzadko idzie na ugodę. Niechętnie wyraża negatywne emocje, bo woli tłumić je w sobie. Coś ci to przypomina?

źródło: yourtango.com

Spójrz na obrazek powyżej i zaufaj pierwszemu wrażeniu - zachęca yourtango.com. Który element ilustracji udało Ci się dostrzec najpierw? Czas na interpretację wyniku, który zdradza, czy masz w sobie coś z typu A.

Liście

Jesteś podręcznikowym przykładem tego typu osobowości. Nie potrafisz odpoczywać i żyć spontanicznie. Wszystko planujesz, bo chcesz dominować w każdej dziedzinie. Stres zjada cię od środka. Zdajesz sobie z tego sprawę, ale chęć rywalizacji wygrywa ze zdrowym rozsądkiem. Inni ludzie bardziej cię wkurzają, niż inspirują.

Zobacz również: Wskaż twarz, która najbardziej Cię przeraża. Wybór powie wszystko o Twojej psychice

Korzenie

Masz w sobie coś z osobowości typu A, ale trudno uznać cię za skrajny przypadek. Nie planujesz wszystkiego, bo organizacja jest twoją słabą stroną. Potrafisz też wybaczać swoim wrogom. Charakteryzuje cię jednak dość zamknięta osobowość i ciągły strach przed przyszłością. Sprawdź, czy nie wynika to z problemów natury psychicznej.

Usta

Nie masz nic wspólnego z agresywną, chorobliwie ambitną i zestresowaną osobowością typu A. Wręcz przeciwnie - żyjesz własnym tempem, niczym się nie przejmujesz, do ludzi podchodzisz z sympatią i ufnością. Wręcz unikasz tych, którzy za bardzo się starają. Masz w sobie mnóstwo otwartości i odrobinę naiwności. Ale dzięki temu śpisz spokojnie.

Zobacz również: 8 pytań Freuda. Błyskawiczny psychotest, który powie o Tobie wszystko

Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn
Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 13.03.2019 06:50
Zobaczyłam usta. Mam koszmarny charakter. Słaby ten test.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie