Wskaż twarz, która najbardziej Cię przeraża. Wybór powie wszystko o Twojej psychice

Sprawdź, czy potrzebujesz pomocy psychiatry.
Wskaż twarz, która najbardziej Cię przeraża. Wybór powie wszystko o Twojej psychice
źródło: lifecoachcode.com
06.03.2019

Mówi się, że każdy przynajmniej raz w życiu powinien udać się do psychiatry. A ten na pewno coś zdiagnozuje, bo nie ma na świecie ludzi do końca zdrowych psychicznie. Wszyscy mamy fobie, manie i innego typu jednostki chorobowe utrudniające normalne funkcjonowanie.

Zobacz również: Ten japoński psychotest robi furorę. Szczegółowo opisuje naszą przyszłość

Zanim odwiedzisz specjalistę, sprawdź to na własną rękę - sugeruje lifecoachcode.com. Na łamach serwisu opublikowano wyjątkowo prosty i podobno równie skuteczny psychotest. Wystarczy wskazać jeden z kilku obrazków i przekonać się, co to oznacza. Wynikiem jest skłonność do konkretnego zaburzenia.

Oczywiście, to wciąż zabawa, a nie profesjonalna diagnoza. Warto jednak spróbować, by odkryć najciemniejsze zakamarki własnej duszy. Zadanie jest dziecinnie proste: spośród 8 portretów wskaż postać, która najbardziej cię przeraża.

źródło: lifecoachcode.com

Wyniki

Postać #1

Masz skłonność do sadyzmu. „Zaburzenie, w którym jednostka odczuwa podniecenie w wyniku zadawania partnerowi fizycznego i psychicznego bólu oraz upokarzania go” - Wikipedia.

Postać #2

Czasami trudno powstrzymać ci agresję. „Zachowanie ukierunkowane i intencjonalne na zewnątrz lub do wewnątrz, mającego na celu spowodowanie szkody fizycznej lub psychicznej”.

Postać #3

Grozi ci katatonia, czyli flegmatyzm lub nadpobudliwość. „Występowanie zwiększonej lub zmniejszonej aktywności ruchowej”.

Postać #4

Zwróć uwagę na schizofrenię. „Zaburzenie psychiczne zaliczane do grupy psychoz, czyli stanów charakteryzujących się zmienionym chorobowo, nieadekwatnym postrzeganiem, przeżywaniem, odbiorem i oceną rzeczywistości”.

Zobacz również: 8 pytań Freuda. Błyskawiczny psychotest, który powie o Tobie wszystko


Postać #5

Możesz mieć histeryczną osobowość. „Cechuje ją nadmierna ekstrawersja, emocjonalność, płaczliwość, demonstracyjność zachowań, które są powodowane nieuzasadnionym lękiem o funkcjonowanie danej części własnego ciała”.

Postać #6

Problemem może być depresja. „Charakteryzuje się obniżeniem nastroju, niezdolnością do przeżywania przyjemności, spowolnieniem psychoruchowym, zaburzeniem rytmu dobowego lub zmniejszeniem apetytu”.

Postać #7

Wybór ten symbolizuje manię. „Zaburzenie charakteryzujące się występowaniem podwyższonego bądź drażliwego nastroju. Stany maniakalne zazwyczaj opisywane są przez pacjentów jako doświadczenia przyjemne; sprawiające, że czują się szczęśliwi. Pacjenci, których nastrój podczas manii jest drażliwy, nie opisują tego doświadczenia jako przyjemne, szybko się frustrują, a próba wpływu na ich zamiary powoduje u nich nasilenie gniewu bądź występowanie urojeń prześladowczych”.

Postać #8

Możesz mieć skłonność do wyparcia, czyli represji. „Jest to usunięcie ze świadomości myśli, uczuć, wspomnień, impulsów, fantazji, pragnień itp., które przywołują bolesne skojarzenia lub w inny sposób zagrażają spójności osobowości danej jednostki”.

Opisy chorób i zaburzeń psychicznych za wikipedia.org.

Zobacz również: Ten błyskawiczny psychotest robi furorę. Diagnoza w zaledwie kilka sekund

Polecane wideo

Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn
Imiona żeńskie, które odstraszają mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 3.86 / 5
ark (Ocena: 1) 28.12.2019 00:12
Gratuluję, Po tym teście nie ma ludzi normalnych!!! Żenada autora testu !!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2019 13:31
Przeraziła mnie 3 .Przypomina Hitlera
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 00:04
Mnie przeraziła czwórka. Oczy jak z horroru. Zdecydowanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.04.2019 23:54
Mnie przeraziła czwórka. Te oczy są
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.03.2019 15:18
A jak żadna morda mnie nie przeraża ani nie rusza to co to oznacza? :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie