PSYCHOTEST: Czy jest ci pisana prawdziwa miłość? Zdradzi to ten obrazek

To, co zobaczysz jako pierwsze wyjawi, jak potoczy się twoje życie miłosne.
PSYCHOTEST: Czy jest ci pisana prawdziwa miłość? Zdradzi to ten obrazek
Fot. YourTango.com
15.02.2019

Idziemy o zakład, że po raz pierwszy zakochałaś się już jako mała dziewczynka. No dobrze, może “zakochanie” to w tym przypadku zbyt mocne określenie, ale z reguły pierwsze sympatie i zaloty przeżywamy już w przedszkolu czy w podstawówce. Po latach te szczenięce miłości wspomina się z prawdziwym rozrzewnieniem! 

Zobacz również: Wskaż fałszywą rodzinę. Ten psychotest zdradza, jak potoczy się Twoje życie

Od najmłodszych lat jesteśmy uczeni, że prawdziwe życiowe szczęście można osiągnąć tylko dzięki związkowi z partnerem i małżeństwu, a single są skazani na wieczny smutek. To oczywiście nieprawda, bo można wieść szczęśliwe życie i być absolutnie spełnioną osobą również jako singielka. Trzeba też zdać sobie sprawę z tego, że każda miłość jest inna, i że każdy z nas zakochuje się w inny sposób. Niektórzy tylko raz i na całe życie, inni natomiast są bardzo kochliwi i strzała Amora trafia ich wyjątkowo często. A jak to jest z tobą? Czy jest ci pisana jedna, wielka miłość? A może będziesz wieść szczęśliwe życie, ale bez stałego partnera? Spójrz na poniższy obrazek. To, co zobaczysz jako pierwsze zdradzi całą prawdę na ten temat.   

Fot. YourTango.com

#1: Koty 

Jeśli spojrzałaś na powyższy obrazek i pierwsze, co rzuciło ci się w oczy to dwa koty, prawdopodobnie jesteś osobą, która wielokrotnie zakochiwała się i odkochiwała. Jednak najlepiej czujesz się, gdy jesteś w pojedynkę. Wtedy jesteś najszczęśliwsza. Owszem, związki przynosiły ci wiele satysfakcji, ale nie potrzebujesz partnera, żeby czuć się naprawdę spełniona w życiu. Nie daj sobie wmówić, że jako singielka jesteś “wybrakowana”. Jeśli tylko jesteś szczęśliwa, żyj tak, jak chcesz – bez stałego faceta. 

#2: Pies 

Wystarczyła chwila, gdy spojrzałaś na obrazek, aby przed twoimi oczami pojawił się wizerunek psa? Oznacza to, że miłość dodaje ci skrzydeł. Gdy jesteś sama często masz poczucie, że życie jest frustrujące i bezcelowe. Ale nie martw się - w chwili, w której naprawdę się zakochasz zrozumiesz, że te przekonania były zupełnie nieprawdziwe. Kiedy jesteś w szczęśliwym związku patrzysz na życie zupełnie inaczej i stajesz się lepszą wersją siebie, ale nie oznacza to, że jako singielka jesteś “niepełna”. 

#3: Serce 

Jeśli pierwsze, co zobaczyłaś na powyższym obrazku to małe serduszko jesteś osobą, która dostrzega miłość wszędzie dookoła. Gdy się zakochujesz, to na całego - jesteś skłonna do poświęceń i chcesz od razu pędzić do ołtarza. Z natury jesteś zresztą bardzo kochliwa – czasem wystarczy, że wsiądziesz do metra i po minucie jesteś przekonana, że właśnie zobaczyłaś miłość swojego życia. Przynajmniej do czasu, gdy twój wzrok zatrzyma się na innym przystojniaku. Ale nie martw się - gdy spotkasz Tego Jedynego, na pewno poczujesz to w sercu. 

Zobacz również: 8 pytań Freuda. Błyskawiczny psychotest, który powie o Tobie wszystko

 

Horoskop na Walentynki podpowie, jaki mężczyzna jest ci pisany ♥
Horoskop na Walentynki podpowie, jaki mężczyzna jest ci pisany ♥ - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.36 / 5
gość (Ocena: 5) 08.03.2019 12:16
ja zaobczylam czaszkę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 09:01
moja koleżanka z pracy korzysta z usług Pani Alicji na stronie wrozkaalicja.pl i bardzo sobie ją chwali, wszystko jej się sprawdza i jest pod wielkim wrażeniem, do tego bardzo miła pani, która służy rozmową i pomocą. Wróżbę można zamówić prze internet online w łatwy sposób, cena za 3 pytania około 100zł czyli w miarę ok ale można zamówić 1 pytanie taniej jakie są wasze zdania warto? jak szybko wykonuje wróżbę? korzystał ktoś?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2019 12:11
najpierw koty, potem czaszka, potem uszka spaniela :D a potem przeczytałam opis :D i tak, lubię mieć czas tylko dla siebie, ale i cieszę się, że mam swojego chłopaka... tym samym jak gdzieś wyczytałam, jestem stworzona do związków na odległość :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.02.2019 10:10
Ja zobaczyłam koty, ale myślałam, że widzę młode wilków. Aż się boję, co to oznacza hihihi ?
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 16.02.2019 21:49
Zobaczyłam czaszkę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie