Ten błyskawiczny psychotest robi furorę. Diagnoza w zaledwie kilka sekund

Wystarczy jedno spojrzenie.
Ten błyskawiczny psychotest robi furorę. Diagnoza w zaledwie kilka sekund
źródło: wholesecrets.com
30.01.2019

Testy psychologiczne z prawdziwego zdarzenia mają to do siebie, że zajmują sporo czasu. Wymagają też profesjonalnej interpretacji, dlatego nie sposób wykonać takiego badania w domu. Nie oznacza to jednak, że nic nie da się zrobić. Czasami wystarczą półśrodki, by uzyskać podobny efekt - przekonuje wholesecrets.com.

Zobacz również: Wskaż fałszywą rodzinę. Ten psychotest zdradza, jak potoczy się Twoje życie

Według serwisu ten prosty psychotest obrazkowy także sporo zdradza. Wystarczy jeden rzut okiem, żeby dowiedzieć się nieco więcej o swoich potrzebach, charakterze i priorytetach. Oczywiście to wciąż tylko zabawa, a nie naukowy eksperyment, ale warto spróbować. Tym bardziej, że potrzebujesz na to… zaledwie kilka sekund.

Spójrz na ilustrację powyżej i zdradź, co na niej widzisz. Zaufaj pierwszemu wrażeniu.

KACZKA

Jesteś 100-procentowym optymistą. Zawsze masz dobry humor, a przez życie idziesz z szerokim uśmiechem. Szukasz dobrych stron, zamiast skupiać się na tych gorszych. Zarażasz innych pozytywnym myśleniem, a na dodatek masz wyjątkowo bujną wyobraźnię. Potrafisz wizualizować sobie wszystko, by później wytrwale dążyć do osiągnięcia celu. W chwilach zwątpienia nie dajesz po sobie poznać, że coś jest nie tak.

Zobacz również: Ten prosty psychotest robi furorę. Symbole zdradzą, czy lubisz swoje życie

KRÓLIK

Twoim życiem w 100 procentach kieruje realizm. Odbierasz rzeczywistość taką, jaka naprawdę jest. Myślisz bardzo racjonalnie, dlatego liczą się dla ciebie przede wszystkim twarde fakty. Słyniesz ze zdrowego rozsądku, dlatego inni ufają twoim opiniom. Tym bardziej, że decyzje podejmujesz szybko i zawsze na chłodno. Masz w sobie sporo pewności siebie, której nie należy mylić z brawurą.

KACZKA I KRÓLIK

Łączysz w sobie optymizm i realizm. Rzeczywistość postrzegasz zdroworozsądkowo, ale w chwilach zwątpienia nie tracisz dobrego humoru. Masz w sobie mnóstwo energii do działania, ale nie chodzisz z głową w chmurach. Pomagasz, jeśli wiesz, że twoje wsparcie przyniesie oczekiwany skutek. Jak mało kto potrafisz rozgraniczyć życie prywatne od obowiązków. Masz pełną kontrolę nad wszystkim.

Zobacz również: 8 pytań Freuda. Błyskawiczny psychotest, który powie o Tobie wszystko

Osoby spod tych znaków zodiaku nigdy nie uczą się na błędach. Wciąż robią te same głupstwa
Osoby spod tych znaków zodiaku nigdy nie uczą się na błędach. Wciąż robią te same głupstwa - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 3) 25.04.2019 07:42
Jestem realistką (z nakierowaniem tak bardziej na pesymizm). Zobaczyłam kaczkę, a po dalszym przypatrzeniu się - królika. Ale miało być pierwsze wrażenie, heh… Nie zgadzam się z wynikiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 30.01.2019 22:34
A jak ktoś jest pesymistą to co widzi? Optymista i realista jest opisane, a pesymista?
odpowiedz
pan cogito (Ocena: 5) 30.01.2019 18:32
Moja żona jest zodiakalnym wodnikiem.Przeczytałem jej swój horoskop ( lew )...i wszystko się zgadzało :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2019 12:47
Zgadza sie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2019 09:55
U mnie się zgadza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie