Ten prosty psychotest robi furorę. Symbole zdradzą, czy lubisz swoje życie

Przekonaj się, co tak naprawdę siedzi Ci w głowie.
Ten prosty psychotest robi furorę. Symbole zdradzą, czy lubisz swoje życie
16.01.2019

Żyjemy w coraz większym biegu. Nie potrafimy się zatrzymać, by spojrzeć na siebie z dystansu. Zastanowić się, czy rzeczywiście warto tak pędzić i co z tego mamy. Zawsze może się okazać, że chociaż pracujemy, zarabiamy, kochamy, tworzymy związek, spotykamy się z przyjaciółmi - w głębi duszy wcale nie jesteśmy szczęśliwi. Raczej to sobie wmawiamy.

Zobacz również: Wszyscy wpatrują się w ten obrazek. Ma diagnozować zaburzenia psychiczne

Myślisz, że może cię to dotyczyć? Zanim udasz się do specjalisty, weź udział w tej niepozornej zabawie. To najprostszy możliwy psychotest, który cieszy się sporą popularnością w krajach azjatyckich. Nie tylko dlatego, że łatwo i szybko można go wykonać. Chodzi przede wszystkim o wynik, który podobno okazuje się wyjątkowo trafny.

Nie musisz odpowiadać na żadne skomplikowane pytania. Przyjrzyj się kilku symbolom i uruchom swoją wyobraźnię.

Wciąż nic ci nie mówią? Do wykonania tego „badania” niezbędna jest kartka papieru i coś do pisania. W pierwszym kroku należy przerysować tę prostą tabelkę wraz z symbolami.

Jeszcze nie odkładaj długopisu. Przyda się, aby wykonać zasadniczą część badania. To polega na dorysowaniu do wszystkich symboli czegokolwiek. Niech to będzie odruch - nie powstrzymuj wyobraźni i inwencji twórczej.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Która twarz jest szczęśliwsza? Wybór zdradza, jak działa Twój mózg

Kółko może przemienić się w postać z konkretną miną, pozioma kreska - stać się elementem budynku, skrzyżowane linie - motylem itd. Pamiętaj, aby wykorzystać każdy z sześciu elementów graficznych.

Teraz czas na interpretację. Sprawdź, za jakie sfery życia odpowiada każdy kolejny symbol. I spróbuj się zastanowić, co mogą symbolizować powstałe rysunki. Taka autodiagnoza podobno przynosi najlepsze skutki.

Zobacz również: Wskaż fałszywą rodzinę. Ten psychotest zdradza, jak potoczy się Twoje życie

Z tymi znakami zodiaku nigdy nic nie wiadomo. Zawsze ukrywają swoje prawdziwe emocje
Z tymi znakami zodiaku nigdy nic nie wiadomo. Zawsze ukrywają swoje prawdziwe emocje - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
Marlenka (Ocena: 1) 16.01.2019 09:20
Przekonaj się, co tak naprawdę siedzi Ci w głowie...... rozumiem ,ze te znaczki to jedyne,co maja w glowach ludzie z Papilot.Bo zaden normalny czlowiek nie podjal by pracy przy tak nedznym ,glupim i niepotrzebnym portalu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie