Jedna z tych osób wygląda młodziej od pozostałych. Która? Twój wybór wiele zdradza

Prosty, ale równocześnie wyjątkowo trafny psychotest.
Jedna z tych osób wygląda młodziej od pozostałych. Która? Twój wybór wiele zdradza
źródło: psych2go.net
02.01.2019

Wydaje się, że dysponując sprawnym wzrokiem jesteśmy w stanie dostrzec wszystko. W rzeczywistości zdrowe oczy to tylko jeden z elementów bardziej skomplikowanej układanki. Liczy się nie tylko to, co odbiera ten konkretny zmysł, ale jak to zinterpretujemy. Ten psychotest ma być na to najlepszym dowodem.

Zobacz również: Trzeba być geniuszem, żeby dostrzec tu zwierzę. Udaje się to zaledwie 1% ludzi

Zapomnij o skomplikowanych kwestionariuszach, w których należy odpowiedzieć na wiele podchwytliwych pytań. Wystarczy prosty obrazek, by rozgryźć twoją psychikę i osobowość - przekonuje serwis psych2go.net. Diagnoza zależy od jednej odpowiedzi na teoretycznie banalną zagadkę.

Dokonaj wyboru i sprawdź, co to oznacza.

źródło: psych2go.net

Która z postaci uwiecznionych na obrazku wygląda na najmłodszą?

Postać #1

To druga najpopularniejsza odpowiedź wybierana przez badanych. Na tę postać wskazuje 35 procent populacji. Masz ogromną intuicję, którą kierujesz się w życiu i prawie nigdy cię nie zawodzi. Z łatwością podejmujesz decyzje i bardzo rzadko się mylisz. Nie analizujesz wszystkiego, ale przyjmujesz rzeczywistość taką, jaka jest. Jesteś szczerą osobą, która ufa bardziej sercu, niż rozumowi.

Zobacz również: Szary, niebieski czy zielony? To, jak widzisz ten kolor, mówi o Tobie wszystko

Postać #2

Niekwestionowany numer jeden. Tę odpowiedź wybiera nawet 40 procent ankietowanych. W życiu polegasz przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu. Długo się zastanawiasz, zanim podejmiesz decyzję. Masz analityczny umysł, który skupia się na szczegółach. Trudno ci bezgranicznie zaufać innym, dlatego grono twoich przyjaciół jest mocno ograniczone.

Postać #3

Tę postać wskazuje już tylko 25 procent uczestników eksperymentu. Jesteś osobą, która wszystko opiera na logice. Zdarza ci się ryzykować, ale tylko wtedy, kiedy to może się opłacić. Masz zadatki na lidera. W towarzystwie uchodzisz na charyzmatycznego przywódcę, którego wszyscy się słuchają. Raczej nie lubisz osób, które myślą inaczej od ciebie. Zamiast siedzieć z założonymi rękami - działasz.

Zobacz również: Wskaż fałszywą rodzinę. Ten psychotest zdradza, jak potoczy się Twoje życie

Znaki zodiaku, które robią złe pierwsze wrażenie
Znaki zodiaku, które robią złe pierwsze wrażenie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 2.67 / 5
gość (Ocena: 2) 02.01.2019 19:54
Postać 3. U mnie się nie zgadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.01.2019 13:10
U mnie się zgadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.01.2019 13:03
2. Nie wiem, czy jest to efekt zamierzony, ale wydaje się znacznie niższe od pozostałych dzieci, bo mimo wyprostiwanych nóg i uniesionych rąk, zajmuje tyle samo miejsca, co postacie kaucjące. Trudno nie odnieść wrażenia, że jest znacznie młodsze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie