Wskaż fałszywą rodzinę. Ten psychotest zdradza, jak potoczy się Twoje życie

Przekonaj się, czy małżeństwo i dzieci dadzą Ci spełnienie.
Wskaż fałszywą rodzinę. Ten psychotest zdradza, jak potoczy się Twoje życie
źródło: vonvon.me
26.12.2018

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to zwyczajny test na spostrzegawczość. Kilka obrazków, subtelne różnice i tylko jedna prawidłowa odpowiedź. A jednak - w tym przypadku wszystkie rozwiązania są dobre, ale każde oznacza coś zupełnie innego. Wrażliwość liczy się tu bardziej, niż sprawny wzrok.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Która twarz jest szczęśliwsza? Wybór zdradza, jak działa Twój mózg

Wariant, który wybierzesz, nie jest kwestią przypadku - czytamy na vonvon.me. Według autorów to, co widzimy, zależy w dużej mierze od naszego emocjonalnego nastawienia. W tym konkretnym przypadku: indywidualnego stosunku do małżeństwa i założenia rodziny. Nie wszyscy widzimy się w tej roli.

Zaufaj pierwszemu wrażeniu i poznaj diagnozę.

źródło: vonvon.me

Która z tych rodzin jest według ciebie fałszywa?

#1

Masz w sobie mnóstwo spokoju i dobra. Ludzie cenią twoje pozytywne nastawienie, szczerość oraz hojność. Największą radość sprawia ci pomaganie innym. Chcesz mieć wpływ na otaczającą cię rzeczywistość. Na razie skupiasz się na miłości do partnera, ale powiększenia rodziny wcale nie wykluczasz.

Zobacz również: Trzeba być geniuszem, żeby dostrzec tu zwierzę. Udaje się to zaledwie 1% ludzi

#2

Trudno o osobę bardziej rodzinną od ciebie. Twoim przeznaczeniem jest małżeństwo oraz rodzicielstwo. Doskonale odnajdziesz się w tych rolach i nigdy nie dojdziesz do wniosku, że w jakikolwiek sposób cię ograniczają. Żyjesz po to, by opiekować się najbliższymi. To nie poświęcenie, ale największa radość.

#3

Nie lubisz się angażować. Jesteś wolnym ptakiem, który źle czuje się w uwięzi. Na pierwszym miejscu zawsze stawiasz siebie. Cenisz niezobowiązujące relacje i spontaniczność. Męczysz się, gdy cokolwiek musisz. Robisz to, co lubisz i w jednej chwili jesteś w stanie zmienić całe swoje życie. W tej chwili nie myślisz o rodzinie.

Zobacz również: Szary, niebieski czy zielony? To, jak widzisz ten kolor, mówi o Tobie wszystko

Lepiej unikaj kłótni z tymi znakami zodiaku - potrafią być naprawdę agresywne
Lepiej unikaj kłótni z tymi znakami zodiaku - potrafią być naprawdę agresywne - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 4.3 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:27
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )..m
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 26.12.2018 13:54
Jak raz można powiedzieć, że w moim przypadku nawet zgadli. Niemniej jednak, dalej nie wierzę w takie rzeczy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.12.2018 13:32
U mnie wszystko jest na odwrót jak tu piszą, a więc piszą bzdury.
odpowiedz
Janek (Ocena: 1) 26.12.2018 12:04
Takich bredni dawno nie czytałem xD Kto to wysrywa, jakaś pewno pseudo pani psycholog po genders studies xD A fałszywa rodzina to ta na pierwszy obrazku. Widać że kobieta trzyma za rękę małego murzynka(pewnie dziecko niespodzianka z wakacyjnej przygody). A obok stoi beta bankomat. Typowy stulej, biało-rycerzyk. Który poleci na wszystko co ma dziurę, nawet na samotną matkę z małym murzynkiem xD. Wesołych Świąt :)
zobacz odpowiedzi (11)
gość (Ocena: 5) 26.12.2018 12:02
Mam 33 lata, nie wiem, czy chcę mieć dzieci, nie jestem empatyczna, nie jestem czuła, nie umiem bawić się z dziećmi etc. Numer 2 pasuje jak pięść do nosa.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie