Szary, niebieski czy zielony? To, jak widzisz ten kolor, mówi o Tobie wszystko

Osobowość wpływa na to, jak postrzegamy rzeczywistość.
Szary, niebieski czy zielony? To, jak widzisz ten kolor, mówi o Tobie wszystko
fot. Unsplash
12.12.2018

Nie od dziś wiadomo, że ile ludzi, tyle interpretacji. Niektóre rzeczy powinny być jednak uniwersalne i takie same dla wszystkich. Choćby kolory. Ten konkretny przykład pokazuje jednak, że nawet to, jak odbieramy poszczególne barwy, zależy przede wszystkim od naszej indywidualnej percepcji.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Która twarz jest szczęśliwsza? Wybór zdradza, jak działa Twój mózg

To nie tylko kwestia wzroku, ale i osobowości - przekonuje themindsjournal.com. Na ocenę otaczającej nas rzeczywistości równie duży wpływ ma charakter człowieka. Osoba pewna siebie i przebojowa może dostrzec co innego, niż zakompleksiony samotnik. Ten prosty test ma być na to najlepszym dowodem.

Zdradź nam, co widzisz, a my powiemy ci, kim tak naprawdę jesteś.

Czy ten kolor jest bardziej szary, niebieski, a może zielony? Zaufaj pierwszemu wrażeniu i sprawdź, co to oznacza.

Szary

Masz w sobie sporo kompleksów, które utrudniają ci realizację wielu planów. Za bardzo skupiasz się na tym, co inni myślą o tobie - zapominając o własnych potrzebach. Przyszłość zawsze widzisz w czarnych barwach.

Jesteś osobą bardzo wrażliwą, zwłaszcza na cudzą krzywdę. W życiu kierujesz się twardymi zasadami, a najważniejsze z nich to uczciwość i przyzwoitość. Niektórzy wykorzystują to przeciwko tobie, ale nic na to nie poradzisz.

Zobacz również: Trzeba być geniuszem, żeby dostrzec tu zwierzę. Udaje się to zaledwie 1% ludzi

Niebieski

Wierzysz w siebie, nawet jeśli nie zawsze masz ku temu racjonalne podstawy. Niektórzy nazwą to narcyzmem. Osiągasz wszystko, co sobie założysz. Choćby wymagało to poświęcenia kilku ofiar. Cechuje cię ogromna determinacja.

Relacje, które tworzysz, są zazwyczaj dość powierzchowne i interesowne. Boisz się całkowicie otworzyć, żeby nie okazać swoich słabości. Wtedy mogłoby się okazać, że twoja bezwzględna determinacja to tylko maska.

Zielony

Twój nastrój w dużej mierze zależy od tego, jak postrzegają cię inni. Bardzo zależy ci na akceptacji, dla której jesteś w stanie sporo zrobić. Nawet pozbyć się własnych ideałów. Masz skłonność do koloryzowania rzeczywistości i popisywania się.

Zbyt mocno wszystkim się przejmujesz, co bardzo cię ogranicza. Na szczęście bywają momenty, kiedy potrafisz się wyluzować. Tak działa na ciebie rodzina i przyjaciele. Przed całą resztą odgrywasz kolejne rozpisane we własnej głowie role.

Zobacz również: Błyskawiczny psychotest obrazkowy. Możliwe są tylko 2 odpowiedzi

Te znaki zodiaku to urodzeni intelektualiści!
Te znaki zodiaku to urodzeni intelektualiści! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 3.7 / 5
lol (Ocena: 2) 30.12.2018 19:10
bez sensu... to jaki kolor zobaczymy zależy od parametrów monitora, ustawień grafiki i kąta patrzenia, zresztą jestem lekkim daltonistą i co to mówi o moim charakterze jak patrząc na kropeczki w kółku nie widzę żadnej liczby? dla mnie to ciemny szary
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 14.12.2018 11:59
prawdziwe psychotesty, takie jak tutaj https://psychotesty.med.pl/ to to nie są
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 13:28
Widzę taką brudną, prawie szarą zieleń. Opis w sumie się zgadza, ale to pewnie przypadek. :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 12:32
Szary i zgadza się w 100%.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 12:24
widzę szary hmmmmmm nie spałam od 18 godzin może to to - serio to jest dla kogoś zielone? :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie