PSYCHOTEST: Która twarz jest szczęśliwsza? Wybór zdradza, jak działa Twój mózg

Sprawdź, czy w życiu kierujesz się bardziej sercem, niż rozumem.
PSYCHOTEST: Która twarz jest szczęśliwsza? Wybór zdradza, jak działa Twój mózg
źródło: themindsjournal.com
28.11.2018

Ludzki mózg to wyjątkowo skomplikowany mechanizm, który steruje całym naszym życiem. Od jego budowy i funkcji zależy charakter człowieka, a także jego mocne i słabe strony. Osoby z bardziej rozwiniętą lewą półkulą myślą logicznie i w życiu kierują się zdrowym rozsądkiem, gdy dominująca okazuje się ta prawa - mamy do czynienia z urodzonymi artystami z ogromną wyobraźnią.

Zobacz również: Wszyscy wpatrują się w ten obrazek. Ma diagnozować zaburzenia psychiczne

Do której z tych dwóch podstawowych osobowości jest ci bliżej? Okazuje się, że bardzo łatwo to sprawdzić. Wystarczy przyjrzeć się tym niepozornym rysunkom przedstawiającym dwie twarze. Ich charakterystyczna mimika może niektórych zdezorientować, ale właśnie o to chodzi. Zadaniem widza jest wskazanie, która z nich wydaje się szczęśliwsza.

To nie będzie takie proste, bo różnią się tylko jednym drobnym szczegółem. Zaufaj pierwszej myśli i sprawdź, co to oznacza.

źródło: themindsjournal.com

Twarz A

Wszystko wskazuje na to, że masz lepiej rozwiniętą lewą półkulę i to ona jest dominująca. Oznacza to, że myślisz bardzo logicznie. Lepiej czujesz się w naukach ścisłych, niż humanistyce. Niczego nie przyjmujesz na wiarę - musisz to sprawdzić i znaleźć wiarygodny dowód.

Według ciebie wszystko można udowodnić. Brakuje ci romantyzmu, a niektórych irytuje to, że często krytykujesz i kwestionujesz rzeczywistość. Zawsze chcesz mieć rację.

Zobacz również: Błyskawiczny psychotest obrazkowy. Możliwe są tylko 2 odpowiedzi

Twarz B

Twój wybór ma być dowodem na to, że twój mózg zdominowany jest przez półkulę prawą. W praktyce oznacza to ogromną wyobraźnię, twórcze myślenie i rozwinięty zmysł artystyczny. Ufasz bardziej sercu, niż rozumowi. Jesteś osobą wyjątkowo ekspresyjną.

Ciągle tworzysz nowe rzeczy i zależy ci na uznaniu innych. Bywa i tak, że zakochujesz się w niewłaściwych osobach, bo wyjątkowo pragniesz miłości. Trudno nazwać się przeciętniakiem. Wciąż zaskakujesz.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Znajdź swoje imię. Udaje się to tylko 8 proc. najbardziej inteligentnych ludzi

Znak zodiaku a życie zawodowe. Taka praca jest Ci pisana
Znak zodiaku a życie zawodowe. Taka praca jest Ci pisana - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.18 / 5
HoHoo (Ocena: 5) 30.03.2019 17:41
Lustrzane odbicie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2019 15:56
Jestem kosmitą bo u mnie są takie same
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.01.2019 19:30
No nie zgadza się
odpowiedz
ja (Ocena: 1) 06.12.2018 00:48
nie wiem kim jestem ,bo żadna z twarzy nie jest radosna .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.11.2018 16:26
Ale glupota. Wyszlo, ze w moim przypadku dominuje lewa polkula. Jest to niestety wykluczone, gdyz jestem osoba leworeczna. Co za durnoty...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie