Co mówi o Tobie kształt twarzy?

Można z niej wyczytać niezwykle interesujące informacje. Dowiedz się, jakie.
Co mówi o Tobie kształt twarzy?
Fot. Unsplash
10.12.2018

Jeżeli myślimy o kształcie swojej twarzy, to zazwyczaj w kontekście doboru odpowiedniej fryzury i makijażu. Chcemy jednocześnie uwydatnić i zamaskować pewne cechy. Niewiele kobiet zastanawia się jednak i w ogóle ma pojęcie o tym, że kształt twarzy wskazuje na temperament, stan zdrowia i inteligencję.

Kolczyki dobieraj do kształtu twarzy

Jesteś ciekawa, jakie jeszcze informacje możesz o sobie wyczytać na podstawie kształtu twarzy? Przejrzyj ten przewodnik.

Twarz okrągła

Twoje mocne strony to konsekwencja w działaniu i analityczny umysł, a co do słabości, musisz zwrócić większą uwagę na pamiętliwość w stosunku do ludzi, którzy cię skrzywdzili, i małą odporność na krytykę.

Oprócz tego posiadaczki okrągłych twarzy zazwyczaj są przyjacielskie i troskliwe. Jak można się domyślić, to dobrze wpływa na budowanie relacji z innymi ludźmi.

Twarz diamentowa

Jeżeli chodzi o twoje mocne strony, byłabyś świetnym przywódcą, ponieważ łatwo podejmujesz wyzwania. Niestety może ci w tym przeszkodzić skłonność do mówienia tego, co myślisz, a zatem także wypowiadania kąśliwych uwag.

Ale poza tym masz zdolności komunikacyjne i jesteś świadoma swoich potrzeb.

Twarz podłużna

Kobiety posiadające podłużną twarz są bardzo pracowite i cechuje je pragmatyzm. W związku z tym cieszą się poważaniem w najbliższym otoczeniu. Powiększa je jeszcze bardziej przyjazne nastawienie w stosunku do innych ludzi. Poza tymi, których nie lubi. W tym przypadku kobiety o podłużnych twarzach potrafią okazać niechęć.

Co do wad, trzeba jeszcze wspomnieć o zbyt łatwym uleganiu emocjom.

Dopasuj okulary do kształtu twarzy

Twarz kwadratowa

Jesteś typem intelektualistki o wygórowanych ambicjach. Masz dużą podzielność uwagi i potrafisz być twarda w sprawach zawodowych. Twoimi słabymi stronami są emocjonalna naiwność, niecierpliwość i agresywna natura.

Twarz owalna

Cechuje cię miły, wręcz serdeczny sposób bycia. Poza tym jesteś odpowiedzialna i myślisz, zanim podejmiesz jakieś działanie. Często stawiasz na pierwszym miejscu innych ludzi, a nie siebie. Zdecydowanie potrafisz współpracować z ludźmi.

Twoimi wadami są przesadna asertywność i wybuchowa natura.

Twarz w kształcie serca

To właśnie ty jesteś duszą towarzystwa. Masz mnóstwo energii i nadajesz tempo w życiu swoim i innych. Ludzie często stawiają cię za wzór. Zdarza ci się kierować w życiu intuicją. Do twoich zalet należy również dostrzeganie dobrych cech w innych ludziach.

Dobierz fryzurę do kształtu twarzy!

Twoją wadą jest łatwe przywiązywanie się do ludzi i emocjonalna naiwność.
 

Wydała ponad 20 tys. zł na idealne piersi. Gdy po zabiegu zdjęła bandaże wybuchła płaczem!
Wydała ponad 20 tys. zł na idealne piersi. Gdy po zabiegu zdjęła bandaże wybuchła płaczem! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie