PSYCHOTEST: Ten obrazek zdradza, jaka praca jest Ci pisana

Przyjrzyj się ilustracji i sprawdź, w jakiej branży najlepiej się odnajdziesz.
PSYCHOTEST: Ten obrazek zdradza, jaka praca jest Ci pisana
źródło: yourtango.com
14.11.2018

Nasze życie zawodowe to często efekt przypadku. Uczymy się przez długie lata, zdobywamy doświadczenie i marzymy o konkretnej pracy, a później i tak robimy coś zupełnie innego. Tylko nielicznym udaje się podążać wyznaczoną wcześniej ścieżką i osiągnąć właśnie to, co zamierzali. Zazwyczaj jednak to nie my podejmujemy decyzję, ale ślepy los.

Zobacz również: Wskaż najszczęśliwszą parę i poznaj prawdę o swoim życiu miłosnym

A może lepiej nazwać to przeznaczeniem? Jak przekonuje redakcja serwisu yourtango.com, zbiegi okoliczności nie istnieją. Kariera jest nam zwyczajnie pisana. Wiele drobnych elementów składa się na to, jak będziemy zarabiać na życie. Wśród nich jest nasza spostrzegawczość, wrażliwość i charakter. Ten test ma zdradzić, co tak naprawdę siedzi ci w głowie.

Spójrz na ilustrację i powiedz nam, co widzisz. Pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie.

źródło: yourtango.com

Ślimak

Idealna praca dla ciebie to taka, która wymaga współpracy z innymi ludźmi. To oni napędzają cię do działania. Chcesz mieć wpływ na rzeczywistość. Jesteś osobą sprawiedliwą i bardzo kontaktową. Sprawdzisz się w każdym zawodzie, który wymaga szybkiego podejmowania decyzji. Np. kadry, administracja, nauczyciel, kierowca komunikacji miejskiej czy pracownik socjalny.

Zobacz również: Ten obrazek wcale nie jest czarno-biały. Kolor, który zobaczysz, powie o Tobie wszystko

Czaszka

Jesteś wyjątkowo niepokorną duszą, która nie lubi przestrzegać z góry ustalonych zasad. Cenisz swoją niezależność i masz w sobie sporo z artysty. Uwielbiasz tworzyć nowe rzeczy i oddziaływać na wrażliwość innych ludzi. Z tego powodu pisane są ci zawody związane z wszelkimi formami sztuki - malarz, piosenkarz, pisarz, tancerz czy animator kultury.

Mapa

Polegasz przede wszystkim na własnym rozumie, a współpraca z innymi ludźmi bardziej cię ogranicza, niż motywuje do działania. Potrafisz podejmować szybkie i racjonalne decyzje. Na problem spoglądasz całościowo, zamiast zajmować się mało znaczącymi szczegółami. Problemy rozwiązujesz głową, a nie sercem. Idealnie odnajdziesz się jako prawnik, matematyk, analityk finansowy czy pracownik branży ubezpieczeń.

Zobacz również: Tybetański test osobowości. Dzięki tym 3 pytaniom lepiej poznasz siebie

Polecane wideo

Dla tych 3 znaków zodiaku listopad będzie wyjątkowo udany!
Dla tych 3 znaków zodiaku listopad będzie wyjątkowo udany! - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 2.67 / 5
gość (Ocena: 2) 09.03.2019 22:10
chyba wpadnę w depresje - ponad 30 lat jestem inżynierem i podobno nie najgorsze projekty mam na koncie. A tu proszę- powinienem być tancerzem czy malarzem. No szok zwyczajnie - na stare lata zmieniać zawód.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.12.2018 21:26
wiecie co? ja zauważyłem czaszke i mi chcą wmuwic ze ja lubie malować jak ja cholernie tego nienawidzę a tak szczerze to żaden z tych opisow do mnie nie pasuje 1/10
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2018 19:12
W moim przypadku czaszka- sprawdzilo sie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie