Błyskawiczny psychotest obrazkowy. Możliwe są tylko 2 odpowiedzi

Co widzisz na ilustracji?
Błyskawiczny psychotest obrazkowy. Możliwe są tylko 2 odpowiedzi
źródło: psych2go.net
07.11.2018

Mówi się, że koń jaki jest, każdy widzi. Niektóre rzeczy są zbyt oczywiste, by je opisywać. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Tak naprawdę wszystko podlega naszej interpretacji, a ta może się znacznie różnić. Jedna osoba dostrzeże na niebie zwyczajną chmurę, ktoś inny - skupi się na jej kształcie przypominającym konkretny obiekt.

Zobacz również: Znajdź swoje imię. Udaje się to tylko 8 proc. najbardziej inteligentnych ludzi

Wspominamy o tym nie bez powodu, bo ta ilustracja właśnie taka jest. Wydaje się wyjątkowo prosta i oszczędna w formie, a jednak można ją różnie odbierać. Ocena zależy nie od spostrzegawczości, ale naszego charakteru i osobowości - przekonuje psych2go.net. To najprostszy i podobno najbardziej skuteczny psychotest obrazkowy, jaki można sobie wyobrazić.

Odpowiedz na proste pytanie i sprawdź, co to oznacza. Co widzisz na rysunku?

źródło: psych2go.net

Twarz mężczyzny

Jesteś wyjątkowo twardą osobą. W najtrudniejszych momentach w życiu zachowujesz zimną krew. Charakteryzuje cię też silna wola, dlatego nie spoczniesz, dopóki nie osiągniesz swojego celu. Ukrywasz negatywne emocje pod szerokim uśmiechem.

Masz zadatki na lidera. Lubisz organizować pracę innych i wzbudzasz sympatię. Czasami podejmujesz jednak pochopne decyzje, z których musisz się wycofać. Jesteś bardzo ciekawską osobą, która zawsze chce dotrzeć do prawdy.

Najbliższych traktujesz nawet lepiej od siebie. Przywiązujesz się szybko i trwale. To dzięki nim odzyskujesz pewność siebie w chwilach zwątpienia, a te też ci się zdarzają.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wskaż najszczęśliwszą parę i poznaj prawdę o swoim życiu miłosnym

Ciało kobiety

Pozytywnie patrzysz w przyszłość i charakteryzuje cię ogromna hojność wobec innych. Motywujesz wszystkich wokół i zarażasz energią. Jest w tobie sporo empatii, dlatego wzbudzasz zaufanie i sympatię.

Jesteś wytrawnym obserwatorem, który potrafi ocenić zamiary i emocje drugiej osoby wyłącznie na podstawie jej mowy ciała. Dzięki cierpliwości i zdolnościom interpersonalnym jesteś w stanie dogadać się nawet z największym wrogiem.

Nie oznacza to, że lubisz wszystkich. Pod tym względem jesteś osobą bardzo wybredną. Jeśli czyjeś towarzystwo wydaje ci się toksyczne - natychmiast zrywasz znajomość.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz pierścionek zaręczynowy i poznaj prawdę o sobie

Czego najbardziej boją się znaki zodiaku?
Czego najbardziej boją się znaki zodiaku? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
szal (Ocena: 5) 22.11.2018 11:40
A ja to widzę kufel piwa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 18:45
Ja liderem ? Hahaha dobre sobie ;) Bzdury.
odpowiedz
Byk (Ocena: 5) 07.11.2018 11:41
Widze ciało kobiety o dlugich, ciemnych wlosach. Opis także sie zgadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 10:32
Widać wyraźnie to i to.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2018 08:37
Cialo koboety? Niby gdzie tu jest cialo kobiety? Jak tez widze wylacznie twarz mezczyzny.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie