PSYCHOTEST: Interpretacja tego obrazka zdradza, o co będziesz kłócić się z partnerem

Co widzisz?
PSYCHOTEST: Interpretacja tego obrazka zdradza, o co będziesz kłócić się z partnerem
fot. yourtango.com
31.10.2018

Choć chcemy w to głęboko wierzyć - idealne związki nie istnieją. W każdej relacji zdarzają się gorsze chwile, a sprzeczki czy poważniejsze kłótnie to nieodłączna część życia we dwoje. Nawet jeśli bardzo się kochamy, to nie wyklucza różnicy zdań i walki o własną przestrzeń. Najważniejsze, by nie działo się to zbyt często i nie przybierało zbyt dramatycznej formy.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wskaż najszczęśliwszą parę i poznaj prawdę o swoim życiu miłosnym

Pytanie więc nie „czy”, ale jak będziemy się różnić. Odpowiedź na to pytanie przynosi ten prosty psychotest obrazkowy. Wystarczy spojrzeć na ilustrację i zaufać pierwszemu wrażeniu. To, co na nim dostrzeżesz, zdradza pewne tendencje - jaki temat tak naprawdę rozpala twoją wyobraźnię i może stać się powodem większej awantury.

Nie przyglądaj się zbyt uważnie. Zaufaj pierwszemu odczuciu i przekonaj się, w której kwestii ty i twój partner najprawdopodobniej nie będziecie w stanie dojść do porozumienia.

fot. yourtango.com

Dziupla w drzewie

Wasze sprzeczki będą dotyczyły przede wszystkim pieniędzy i bezpieczeństwa materialnego. To nie wzięło się znikąd. Najprawdopodobniej ktoś już w tej kwestii cię oszukał i stąd twoja nieufność.

Do życia podchodzisz bardzo serio i zdajesz sobie sprawę, że trzeba oszczędzać. Partner, który szasta pieniędzmi nie daje ci poczucia stabilizacji. Zarabiający za mało - też…

Ptaki

Jesteś wyjątkowo zazdrosną osobą i właśnie tego będą dotyczyły wasze kłótnie. Być może partner daje ci ku temu powody albo doświadczyłaś już kiedyś zdrady. Zaufanie to dla ciebie absolutna podstawa.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Które z tych dzieci jest dziewczynką? Wskaż i poznaj prawdę o sobie

Niestety, nawet przy braku racjonalnych przesłanek masz skłonność do urządzania scen zazdrości. Chcesz, by druga połowa poświęcała całą uwagę tylko tobie. To nie jest do końca zdrowe.

Twarz kobiety

Co w sercu, to na języku. Nieporozumienia w waszym związku dotyczą uczuć, a konkretnie - tego, jak partner cię kocha. Twoim zdaniem niewystarczająco mocno i za słabo okazuje swoje przywiązanie.

To wcale nie musi być prawda. Być może twoje oczekiwania są nierealne. Prawdziwe życie to nie filmowy romans, w którym kochankowie wyznają sobie miłość kilka razy dziennie i są skłonni do największych poświęceń.

Zobacz również: Tybetański test osobowości. Dzięki tym 3 pytaniom lepiej poznasz siebie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku najgorzej znoszą samotność
Te znaki zodiaku najgorzej znoszą samotność - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
nastia (Ocena: 5) 09.11.2018 17:06
Zgadza się, zobaczyłam twarz kobiety i mój mnie wcale nie kocha i dobrze o tym wiem.
odpowiedz
Stefan (Ocena: 5) 01.11.2018 12:03
To nie są prawdziwe psychotesty, prawdziwe badania psychologiczne można zrobić w pracowniach psychologicznych, takich jak ta: https://psychotesty.med.pl Prawdziwe badania powinny być naukowo uzasadnione, przebadana na jakiejść populacji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie