PSYCHOTEST: Ostatnia cyfra twojego roku urodzenia zdradza prawdę o twojej osobowości

Co to mówi o tobie?
PSYCHOTEST: Ostatnia cyfra twojego roku urodzenia zdradza prawdę o twojej osobowości
Fot. Unsplash
12.10.2018

Na to, jaki mamy charakter wpływa wiele rzeczy, także tych ze sfery duchowości i mistyki. Nasza osobowość zależy w dużym stopniu od tego, jaki mamy znak zodiaku czy którą cyfrą jesteśmy według numerologii. Okazuje się, że prawdę o naszym charakterze zdradza także ostatnia cyfra z roku, w którym się urodziliśmy.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz jeden z kluczy i sprawdź, co to oznacza. Oto cała prawda o Tobie

Ma to związek z tym, że do każdej cyfry jest przypisany jeden z następujących elementów: Powietrze, Ziemia, Ogień, Woda, Drewno i Metal. Aby odkryć, który z nich ma wpływ na twoją osobowość, sprawdź, jaka cyfra jest ostatnia w twoim roku urodzenia.

0 oraz 1: Metal

Osoby, które należą do tej grupy mają w sobie wielką wewnętrzną siłę i wytrwałość. Uchodzą za nieco wycofanych, a w życiu kierują się przede wszystkim własnym zdaniem. Zależy im na harmonii, stałym porządku i prawdziwej miłości. Doskonale wiedzą, czego chcą i są w stanie zrobić wszystko, żeby osiągnąć swoje cele. Do ich największych wad należy pragnienie władzy i pieniędzy, a także obsesja na punkcie dóbr materialnych.

2 oraz 3: Woda

Osoby zaliczające się do tej grupy charakteryzują się wielką empatią i dobrym sercem. Cechuje je olbrzymia wyobraźnia i kreatywność, dlatego będą odnosić sukcesy w dziedzinach życia związanych ze sztuką. Kierują się przede wszystkim wysoko rozwiniętą intuicją i nigdy nie umknie im żaden, nawet najmniejszy szczegół.

Fot. Unsplash

Zobacz również: Tybetański test osobowości. Dzięki tym 3 pytaniom lepiej poznasz siebie

4 oraz 5: Drewno

Osoby z tej grupy są bardzo pracowite oraz wierzą we własne możliwości. Pragną się wyróżniać i stawiają w życiu na oryginalność, nowe doświadczenia, a także marzą im się podróże i odkrywanie wszystkiego, co nieznane. Nie wiedzą, co to egoizm i nigdy nie zachowują w sposób samolubny.

6 i 7: Ogień

Osoby, których rok urodzenia kończy się cyfrą 6 lub 7 to prawdziwi poszukiwacze przygód. Marzy im się podróż dookoła świata i są w gorącej wodzie kąpane. Z tego powodu zdarza im się podejmować nieprzemyślane decyzje, których potem żałują. Są też bardzo przyjacielscy i towarzyscy, łatwo zjednują sobie ludzi.

8 i 9: Ziemia

Ostatnia grupa to osoby, które znajdują się pod wpływem żywiołu Ziemi. Charakteryzują się tym, że zawsze można na nich polegać i konsekwentnie realizują postawione cele. Zawsze dokładnie wszystko analizują i nigdy nie działają pochopnie. Dbają o dyscyplinę i porządek. W życiu najbardziej boją się tego, co nieznane.

Fot. Unsplash

Do której grupy się zaliczacie? Zgadzacie się ze swoim opisem?

Zobacz również: 4 znaki zodiaku, które skrywają straszne tajemnice

Twój znak zodiaku zdradza, jakimi wartościami kierujesz się w życiu
Twój znak zodiaku zdradza, jakimi wartościami kierujesz się w życiu - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 15.10.2018 18:35
9, wszystko się zgadza ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2018 00:48
aha, i że niby wszystkie ziutki z mojej klasy z 86 rocznika oraz ci młodsi o rok byliśmy tacy sami. jaaaasne :D
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.10.2018 18:41
Nic sie nie zgadza xd w sumie nikt nie powinein sie spodziewać jakiejś prawdy w tym xD
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.10.2018 18:39
Nic się nie zgadza xD
odpowiedz
Gustaw (Ocena: 5) 13.10.2018 17:36
Nic sie nie zgadza a gdzie jest 0 sa osoby urodzone np.w roku 1980
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie