PSYCHOTEST: Które z tych dzieci jest dziewczynką? Wskaż i poznaj prawdę o sobie

Pierwsze wrażenie zdradza nasz prawdziwy charakter.
PSYCHOTEST: Które z tych dzieci jest dziewczynką? Wskaż i poznaj prawdę o sobie
źródło: vonvon.me
03.10.2018

Potrzeba sporo czasu, żeby dobrze poznać drugą osobę. I nic w tym dziwnego, skoro nawet samych siebie poznajemy niemal przez całe życie. Osobowość to zbiór bardzo indywidualnych cech, które nie muszą być widoczne na pierwszy rzut oka. Ujawniają się dopiero w konkretnych sytuacjach. Pod warunkiem, że nie postanowimy nałożyć na twarz mylącej wszystkich maski.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wskaż najszczęśliwszą parę i poznaj prawdę o swoim życiu miłosnym

Czasami obcujemy z kimś przez długie lata, a i tak nie potrafimy go rozgryźć. Potrafimy zaskakiwać też siebie. Proces poznawczy można jednak znacznie skrócić - przekonuje serwis vonvon.me. Skuteczne mają być różnego rodzaju testy, a jeden z nich robi na tej stronie szczególnie dużą furorę.

Eksperyment polega na wskazaniu, który z czterech niemowlaków uwiecznionych na zdjęciu to dziewczynka. Według twórców testu - ten niepozorny wybór ma powiedzieć o nas wszystko.

Rzuć okiem na zdjęcie. Nie przyglądaj mu się jednak zbyt uważnie. Liczy się pierwsze wrażenie, a nie szczegółowa analiza. Wskaż na zdjęciu dziewczynkę - A, B, C lub D.

vonvon.me

Sprawdź, co wybór mówi o Tobie:

Dziecko A

Jesteś urodzonym racjonalistą. Wierzysz tylko w to, co sprawdzone i udowodnione. Nie oceniasz łatwo innych ludzi, bo twój osąd zawsze musi być sprawiedliwy. Stronisz od sporów i kłótni. Ludzie postrzegają cię jako osobę pokojowo nastawioną i wyjątkowo rozsądną. Akceptujesz to, że każdy może mieć na ten sam temat zupełnie różne zdanie. I na pewno z tym nie walczysz.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Która z nich jest matką? Twój wybór wiele zdradza

Dziecko B

Masz w sobie artystyczną duszę. Bujasz w obłokach i nie za bardzo przejmujesz się tym, co rzeczywiste. Potrafisz marzyć i wyznaczać sobie nawet najbardziej nierealne cele. Dążysz do nich. Wciąż wymyślasz nowe rzeczy i porywasz tym innych. Do każdego tematu podchodzisz bardzo kreatywnie - szukasz rozwiązań, zamiast twierdzić, że czegoś nie da się zrobić.

Dziecko C

Jesteś duszą towarzystwa, a dowcip się ciebie trzyma. Do życia podchodzisz trochę naiwnie, ale przynajmniej z humorem. Odnajdziesz się w każdej sytuacji i nigdy się nie poddajesz. Łatwo adaptujesz się do nowych warunków i zawsze starasz się dostrzegać we wszystkich dobro. Nie boisz się wyzwań, bo traktujesz je jako kolejną okazję do sprawdzenia się.

Dziecko D

Charakteryzuje cię ogromna pewność siebie, której nie należy jednak mylić z narcyzmem. Zdajesz sobie sprawę z własnych wad i ograniczeń, ale starasz się na nich nie skupiać. Masz wyjątkowo ciepłą osobowość, którą zjednujesz sobie innych ludzi. Ci lgną do ciebie, bo wiedzą, że nie zrobisz im krzywdy. Do każdej sytuacji i człowieka podchodzisz z otwartym sercem.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz pierścionek zaręczynowy i poznaj prawdę o sobie

Nie każdy niemowlak wygląda jak bobas z reklamy. Przerażeni rodzice pokazali zdjęcia
Nie każdy niemowlak wygląda jak bobas z reklamy. Przerażeni rodzice pokazali zdjęcia - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.10.2018 16:17
Kurcze zgadza się to co jest przy B :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2018 11:30
widać że c to dziewczynka
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie