PSYCHOTEST: Co przedstawia ten obraz? Twoja interpretacja wiele zdradza

To, co zobaczysz w pierwszej kolejności, powie wszystko o Twoim życiu miłosnym.
PSYCHOTEST: Co przedstawia ten obraz? Twoja interpretacja wiele zdradza
źródło: themindsjournal.com
19.09.2018

Koń jaki jest, każdy widzi - to popularne powiedzenie wydaje się wyjątkowo prawdziwe, ale na pewno nie sprawdzi się tym razem. Istnieją zjawiska czy obrazy, których ocena zależy nie od sprawnego wzroku, ale własnych przeżyć i interpretacji. Na pierwszy rzut oka wydają się ewidentne, ale dla każdego w nieco inny sposób. Oto świetny przykład.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Które dziecko stłukło wazon? Wybór sprawcy powie o Tobie wszystko

Ta niepozorna ilustracja robi prawdziwą furorę w Internecie. Nawet jeśli nie chodzi o jej poziom artystyczny - do widzów przemawia jej złożoność. Na cztery podziwiające ją osoby, każda może zobaczyć coś zupełnie innego. A później sprawdzić, co to oznacza, bo poszczególne wersje przynoszą skrajnie różne wnioski.

Rzuć na nią okiem. Nie wpatruj się przesadnie, nie szukaj drugiego dna i nie staraj się dostrzec tego, co pozornie ukryte. Liczy się wyłącznie pierwsze wrażenie. Co udało Ci się zobaczyć w pierwszej kolejności? Oto cała prawda o Twoim życiu uczuciowym.

źródło: themindsjournal.com

Twarz staruszka

W związkach doceniasz drobne gesty, ale zdajesz sobie sprawę, że prawdziwa miłość to coś więcej. Wiesz, że niezbędny jest czas, sporo energii i zaangażowania. Nikt nie skradnie twojego serca tanimi komplementami, kwiatami czy znacznie bardziej wartościowymi prezentami. Zależy ci wyłącznie na porozumieniu dusz i wspólnym patrzeniu w przyszłość.

Mężczyzna na koniu

Wyjątkowo trudno cię zdobyć. Im bardziej adorator stara się o twoje serce, tym bardziej go ignorujesz. Wciąż poszukujesz ideału i odtrącasz tych, którzy mają drobne wady. Efekt? Twoje szanse na spełnienie w miłości są niewielkie. Chyba, że wreszcie przestaniesz oczekiwać od partnera niemożliwego. Otwórz oczy i rozejrzyj się wokół siebie.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz pierścionek zaręczynowy i poznaj prawdę o sobie

Postać leżąca na brzegu rzeki

Masz za sobą ciężkie, może nawet traumatyczne przeżycia. Twój ostatni związek zakończył się w bardzo burzliwy sposób i od tego momentu nie potrafisz zaufać płci przeciwnej. Potrzebujesz czasu, by to przetrawić, ale nie odbieraj sobie szansy na prawdziwe szczęście. Prawdziwa miłość istnieje. Dostrzeż ją, zamiast pielęgnować w sobie przykre doświadczenia.

Kamienny wiadukt

Dużo myślisz o miłości, ale raczej jej nie doświadczasz. Wciąż fantazjujesz i wyobrażasz sobie, jak by to było. Kiedy jednak przychodzi co do czego - wycofujesz się. Wolisz gonić króliczka, niż go złapać. Ponad wszystko obawiasz się, że partner odbierze ci twoją niezależność. To jednak nie jedyna droga. Zawsze możesz spróbować stworzyć związek, w którym poczujesz wsparcie, ale też swobodę.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wskaż fałszywą parę i poznaj prawdę o swoim związku

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.09.2018 13:50
Opis się zgadza niestety-mężczyzn na końcu...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.09.2018 13:21
Twarz staruszka i zgadza się opis.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.09.2018 07:55
Postać na koniu i niestety opis pasuje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie