PSYCHOTEST: Wskaż najszczęśliwszą parę i poznaj prawdę o swoim życiu miłosnym

Która z nich wygląda na najbardziej zakochaną?
PSYCHOTEST: Wskaż najszczęśliwszą parę i poznaj prawdę o swoim życiu miłosnym
źródło: dazzling.news
12.09.2018

Pozory mylą. Czasami wydaje nam się, że przejrzeliśmy drugą osobę na wylot, a tak naprawdę nic o niej nie wiemy. Zazdrościmy zakochanej parze, która wydaje się nierozłączna, ale tak naprawdę przeżywa poważny kryzys. Albo oceniamy kogoś z góry, podejrzewając o wszystko co najgorsze, by później przekonać się, jak bardzo było to niesprawiedliwe. Patrzymy, ale nie dostrzegamy najważniejszego.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Która z nich jest matką? Twój wybór wiele zdradza

Wspominamy o tym nie bez powodu, bo ten obrazkowy psychotest autorstwa Dazzling News jest na to najlepszym dowodem. Trzy niepozorne ilustracje, które wydają się oczywiste, ale każdy rozumie je trochę inaczej. Ich interpretacja zdradza wiele - nie o uwiecznionych na rysunkach parach, ale oceniającej je osobie.

Która z nich wydaje się najszczęśliwsza? Wskaż tylko jedną, kierując się własną spostrzegawczością i wrażliwością. I przekonaj się, co ten wybór mówi o twoim życiu miłosnym.

1. para

Kiedy kochasz, to mocno i z ogromną pasją. Cenisz jednak swoją prywatność i raczej nie okazujesz publicznie uczuć. Jesteś ostatnią osobą, która publikuje w Internecie zdjęcia z ukochanym, bo wiesz, że tak naprawdę to nic nie znaczy. Zależy ci na realnych uczuciach, a nie obnoszeniu się nimi. Wszystko, co ważne, chcesz przeżywać we dwoje. Bez udziału publiczności.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz pierścionek zaręczynowy i poznaj prawdę o sobie

2. para

Nie masz nic przeciwko temu, by wszyscy widzieli, jak bardzo kochasz swojego partnera. Miłość daje ci tyle szczęścia, że chcesz je głośno i wyraźnie wykrzyczeć. Chętnie chwalisz się swoim partnerem, co nie wszystkim się podoba. Zazdrośnicy jeszcze nie raz będą próbowali popsuć ci humor. Może warto przestać opowiadać na lewo i prawo, jak wam dobrze i skupić się na tym co najważniejsze?

3. para

Twój związek jest bardzo dojrzały. Nie masz nic wspólnego z zakochaną nastolatką, dla której sensem życia są wspólne zdjęcia z chłopakiem i kolekcjonowanie polubień. Zdajesz sobie sprawę, że wspólne szczęście nie zależy od tego, jak jesteście postrzegani przez innych. Tym bardziej, że przelotne romanse cię nie interesują i kiedy spotkasz kogoś wyjątkowego - od razu planujesz z nim wspólną przyszłość.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wskaż fałszywą parę i poznaj prawdę o swoim związku

Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie
Dla tych znaków zodiaku jesień będzie BARDZO udana! Ale dla innych… niekoniecznie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.09.2018 12:19
Trójka - zgodne w 100%
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.09.2018 09:54
u mnie trójka - wszystko się zgadza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie