PSYCHOTEST: Przez którą bramę chcesz przejść? Wybór powie o Tobie wszystko

Wskaż jedną z sześciu ilustracji i przekonaj się, co to oznacza.
PSYCHOTEST: Przez którą bramę chcesz przejść? Wybór powie o Tobie wszystko
źródło: chicinitie.com
29.08.2018

Wydaje nam się, że doskonale znamy swój charakter i potrzeby. Codziennie rozmyślamy na wiele różnych tematów, obcujemy z ludźmi i podejmujemy czasami bardzo trudne wyzwania. Coraz lepiej poznajemy siebie i wiemy, co nam w duszy gra. Ludzka psychika to jednak bardzo skomplikowany mechanizm, który skrywa wiele tajemnic. Ten psychotest ma je ujawnić.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wskaż fałszywą parę i poznaj prawdę o swoim związku

Założenie tej zabawy wydaje się banalne i trochę naiwne. Wystarczy wybrać jeden z kilku obrazków i na tej podstawie poznać swoje słabe i mocne strony. Trudno traktować to do końca poważnie. A jednak - widok roztaczający się za wąską bramą to nie jest kwestia przypadku. Twoje wskazanie tym bardziej - przekonuje serwis chicinitie.com.

Nie zastanawiaj się zbyt długo. Wybierz jedną z sześciu ilustracji i dowiedz się, co to dla Ciebie oznacza.

Brama 1

Ponad wszystko cenisz własną wolność. Potrzebujesz sporo przestrzeni i oddechu, żeby rozwinąć skrzydła. Lubisz czuć się niezależnie i podejmować własne decyzje. Rzadko sugerujesz się cudzym zdaniem i samodzielnie wyznaczasz kierunek działania.

Brama 2

Najlepiej czujesz się w pojedynkę. Cenisz swoją prywatność i lubisz własne towarzystwo. Jesteś typem obserwatora, który wszystko rejestruje i zapamiętuje, ale niewiele mówi. Cechuje cię ogromna wyrozumiałość i świeże spojrzenie na rzeczywistość.

Brama 3

Trudno ci usiedzieć w miejscu. Jesteś kolorową, szaloną i bardzo zabawową osobą. Nie znosisz nudy, dlatego wciąż szukasz nowych doznań. Wszystko cię ciekawi i zadajesz mnóstwo pytań. Nikt tak nie rozbawia innych, jak ty.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz tylko jeden symbol i poznaj prawdę o sobie

Brama 4

Niczego nie planujesz, bo stawiasz na spontaniczne działania. Idziesz przed siebie, choć nie do końca wiesz, jaki będzie finał tej podróży. Wciąż łamiesz zasady. Najpierw działasz, a dopiero później myślisz. Beztroska to twoje drugie imię.

Brama 5

W życiu szukasz przede wszystkim harmonii i spokoju. Nie lubisz trudnych wyzwań. Wychodzisz z założenia, że życie jest wystarczająco ciężkie, by dodatkowo się męczyć. Doceniasz wszystko co proste, naturalne i przewidywalne. Cechuje cię konsekwencja.

Brama 6

Nie do końca potrzebujesz do szczęścia towarzystwa innych. Lubisz innych ludzi, ale twoim przyjacielem nie może być byle kto. Chłoniesz rzeczywistość wokół siebie i napawasz się drobnymi szczegółami. We wszystkim doszukujesz się znaczenia.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz pierścionek zaręczynowy i poznaj prawdę o sobie

12 fryzur dla 12 znaków zodiaku
12 fryzur dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 5) 27.09.2018 11:38
Zgadza się :D
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 29.08.2018 11:23
Łeeee Nie zgadza się... Ale innym polecam bo widze że innym pomogło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2018 09:15
4 i 5 wszystko sie zgadza. do 30bylam 4 a po 30urofz i z 2 dzieci sklaniam sie ku 5
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2018 07:26
2 i się wszystko zgadza
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.08.2018 03:22
Nie mogłam się zdecydować, więc wybrałam 2,4 i 5. Te 3 opisy pasują do mnie idealnie, a pozostałe opisy, z obrazków, których nie wybrałam już nie bardzo. Nie wiem jak, ale w końcu ci się udało papilocie. :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie