PSYCHOTEST: Wybierz pierścionek zaręczynowy i poznaj prawdę o sobie

Twoje wskazanie nie będzie kwestią przypadku.
PSYCHOTEST: Wybierz pierścionek zaręczynowy i poznaj prawdę o sobie
fot. zen-magazine.com
22.08.2018

Nawet jeśli ewentualny ślub jest kwestią odległej przyszłości, każda z nas jakoś go sobie wyobraża. Najpierw zaręczyny, później wybór sukni, lista gości, sama uroczystość, wymarzone wesele. Wydaje się, że to niewinne fantazjowanie, ale może powiedzieć o nas znacznie więcej, niż podejrzewamy.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Które dziecko stłukło wazon? Wybór sprawcy powie o Tobie wszystko

Jak przekonuje „Zen Magazine”, ta niepozorna kwestia wiele zdradza. Najlepszym dowodem na to ma być psychotest obrazkowy, w którym do wyboru jest sześć różnych pierścionków zaręczynowych. Wszystkie piękne, ale każdy w innym stylu. Wybierz ten, który chciałabyś nosić na palcu i sprawdź, co to oznacza. Ten namacalny dowód miłości partnera to nie jest zwyczajna biżuteria.

Jeśli nie potrafisz się zdecydować na jeden - wskaż dwa modele. Będzie to oznaczało, że jesteś połączeniem różnych osobowości.

Pierścionek 1

Jesteś wyjątkowo szczerą osobą, która żyje w zgodzie ze sobą. Czasem zawodzisz, ale jesteś tak urocza, że wszyscy ci to wybaczają. Fascynujesz innych ludzi i charakteryzuje cię wyjątkowa siła. Nigdy nie owijasz w bawełnę.

Pierścionek 2

Żyjesz po to, żeby się bawić. Uwielbiasz błyszczeć i otaczać się luksusem. Masz charakterystyczny styl, który wzbudza skrajne emocje. Najpierw mówisz, potem myślisz. Nigdy się nie poddajesz i zawsze dokańczasz to, co zaczęłaś.

Pierścionek 3

Ciągle się zakochujesz. Nie tylko w facetach, ale także rzeczach i miejscach. Jesteś pracoholiczką, która daje innym ludziom wiele powodów do uśmiechu. Bardzo rzadko narzekasz. Doceniasz każdy kolejny dzień.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz tylko jeden symbol i poznaj prawdę o sobie

Pierścionek 4

Masz w sobie instynkt łowcy. Zamiast siedzieć z założonymi rękami - walczysz o wszystko, na czym ci zależy. Oceniasz wszystkich przenikliwym spojrzeniem i nigdy się nie mylisz. Nie wybaczasz zdrady. W miłości i przyjaźni.

Pierścionek 5

Ludzie uwielbiają z tobą rozmawiać, bo jesteś sympatyczna i konkretna. Nigdy nikogo nie udajesz. Działasz na innych jak najlepsza psychoterapeutka. Przy tym często zapominasz o sobie i dlatego rzadko czujesz się naprawdę szczęśliwa.

Pierścionek 6

Trudno o drugą równie inteligentną osobę. Każdy moment w życiu traktujesz jako doświadczenie, które ma cię czegoś nauczyć. Radzisz sobie z każdą przeciwnością losu. Masz instynkt, więc nic się przed tobą nie ukryje.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wskaż fałszywą parę i poznaj prawdę o swoim związku

12 fryzur dla 12 znaków zodiaku
12 fryzur dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 2.29 / 5
chanelka (Ocena: 1) 24.08.2018 18:45
normalnie na odpustach bywały ładniejsze pierścionki. ŻADEN!!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.08.2018 12:30
Wybrałam 4 i opis jest moim przeciwieństwem :D
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 22.08.2018 09:25
Wahałam się między trzema więc z ciekawości przeczytałam ich opisy. Pasują do mnie jak pięść do nosa hahahahahha
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.08.2018 08:27
Czwórka jest spoko
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.08.2018 07:12
Wszystkie są za bardzo krzykliwe.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie