PSYCHOTEST: Która z nich jest matką? Twój wybór wiele zdradza

Wskaż jedną z nich i poznaj prawdę o sobie.
PSYCHOTEST: Która z nich jest matką? Twój wybór wiele zdradza
źródło: playbrain.me
05.09.2018

Pierwsza z nich być może właśnie wyszła na spacer lub zmierza do pracy. Druga zrobiła zakupy na targu warzywnym. Trzecia pozuje ze swoja małą córeczką. Czwarta ma na sobie dopasowaną sukienkę i wygląda wyjątkowo elegancko. Jest jeszcze chłopczyk w zielonych ogrodniczkach.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz tylko jeden symbol i poznaj prawdę o sobie

Co łączy te wszystkie ilustracje? Według serwisu playbrain.me - mogą sporo powiedzieć o spoglądającej na nie osobie. Twoim zadaniem jest wskazanie kobiety, która może być mamą kilkuletniego dziecka. Którąkolwiek z nich wybierzesz - to nie będzie kwestia przypadku.

Zastanów się, która z pań najbardziej pasuje do tej roli i przekonaj się, co mówi to o tobie.

fot. playbrain.me

Kobieta 1

Jesteś wyjątkowo przebojową i pewną siebie kobietą, która zawsze realizuje zamierzone cele. Charakteryzuje cię pogoda ducha i spora niezależność. Masz wielu oddanych przyjaciół, a rodzina docenia to, jak bardzo się o nią troszczysz.

Kobieta 2

Wydajesz się zdecydowanie dojrzalsza, niż wskazuje na to metryka. Uwielbiasz poznawać nowych ludzi, których błyskawicznie sobie zjednujesz. Do życia jesteś nastawiona optymistycznie i można ci zaufać. Nie lubisz ustępstw i zawsze kierujesz się moralnością.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Które dziecko stłukło wazon? Wybór sprawcy powie o Tobie wszystko

Kobieta 3

Często zapominasz o sobie i własnych potrzebach. Nie spoczniesz, póki nie pomożesz wszystkim wokół. Twoi najbliżsi dobrze o tym wiedzą i czasami to wykorzystują. Zdecydowanie bardziej wolisz dawać, niż brać.

Kobieta 4

Trudno ci usiedzieć w jednym miejscu. Nie za bardzo przywiązujesz się do miejsc i ludzi. Zawsze mówisz szczerze, co myślisz, a determinacji wielu może ci pozazdrościć. Nigdy nie łamiesz zasad, które sama sobie ustaliłaś.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wskaż fałszywą parę i poznaj prawdę o swoim związku

Zdjęcia porodu BEZ CENZURY. Na taki widok nie jesteś gotowa (Uwaga –TYLKO 18+)
Zdjęcia porodu BEZ CENZURY. Na taki widok nie jesteś gotowa (Uwaga –TYLKO 18+) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 5) 06.09.2018 21:01
Wybrałam 2 i opis o dziwo pasuje do mnie. Jakoś tak poleciałam skojarzeniami. 1 wygląda jak nastolatka, 3 jak babcia/ciocia, 3 wygląda nijako, z niczym mi się nie skojarzyła ani z matką ani singielką. 2 natomiast niesie zakupy (jak matka-polka XD) ale zdrowe a matki często patrzą na to czym karmią swoje dzieci, zależy im na wciskaniu w dietę malucha owoców i warzyw itp.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2018 13:08
Kochane !! odkryłam świetny kanał na Youtube ! i muszę się z tym podzielić Kanał "2 Ryby" prowadzą go Monika i Marcin Gajdowie - małżeństwo psychoterapeutów. Bardzo mi pomogli zrozumieć wiele spraw ...
odpowiedz
XD (Ocena: 1) 05.09.2018 11:56
Dawno nie widziałem tak bardzo głupiego i "klikbajt'owego' artykułu. Skoro tylko jedna z nich ma dzieciaka na obrazku to logiczne że ją wybierze większość mimo że wszystkie mogą być matkami. Kompletnie bez sensu, jak wszystkie psycho-testy tego typu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2018 09:33
Każda z nich może być matką... ale wybrałam sobie 3, bo tacha dzieciaka (tak ,tak może być i nianią) ale ma taki ciotkowaty wygląd :D i faktycznie, w swoim czasie byłam osobą, która robila za dużo, żeby inni byli zadowoleni, często kosztem siebie. Ale już od daawna z tym walczę tzn. z robieniem czegokolwiek dla tych, którzy nei zasłuzyli.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.09.2018 06:16
Bzdura
odpowiedz

Polecane dla Ciebie