PSYCHOTEST: Wskaż fałszywą parę i poznaj prawdę o swoim związku

Która z nich tylko udaje wielką miłość?
PSYCHOTEST: Wskaż fałszywą parę i poznaj prawdę o swoim związku
fot. playbrain.me
15.08.2018

Umiejętność odróżnienia prawdy od fałszu to w XXI wieku absolutna podstawa. Kłamstwo i sztuczność otaczają nas ze wszystkich stron. Coraz trudniej ocenić, kto jest szczery, a kto tylko udaje, żeby coś na tym zyskać. Nie wierzymy nawet w to, co widzimy na własne oczy, a doświadczenie pokazuje, że oszukują niemal wszyscy.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz tylko jeden symbol i poznaj prawdę o sobie

Sprawdź, czy potrafisz to dostrzec. Przyjrzyj się uważnie 4 parom przedstawionym na ilustracjach i spróbuj wybrać tę, która tylko udaje wielką miłość. Wskaż jeden twoim zdaniem fałszywy związek i przekonaj się, co to oznacza. Dla ciebie i twojej relacji.

To test na spostrzegawczość, ale także na wrażliwość. Liczą się nie tyle racjonalne przesłanki, co własne doświadczenia.

Para #1

Świetnie radzisz sobie z odczytywaniem cudzych emocji. Potrafisz podrywać i przyciągać uwagę niezwykłym poczuciem humoru. Teoretycznie chcesz stworzyć stały związek, ale nie będzie to łatwe, bo obawiasz się monotonii.

Twój idealny partner powinien być znacznie bardziej wycofany, niż ty. Dzięki niemu dostrzeżesz, że życie to nie tylko imprezy, ale też romantyczne wieczory w domu. Ty jesteś ogniem, a twoja druga połowa powinna mieć w sobie coś ze spokojnej wody.

Para #2

Nie masz ogromnego doświadczenia i w relacjach damsko-męskich cały czas się uczysz. Bez przekonania, bo nowy związek wcale aż tak bardzo cię nie interesuje. Najpierw musisz odnaleźć siebie, by móc docenić kogoś innego.

Pisana jest ci osoba, która także nie ma ciśnienia na tym punkcie. Docenicie swoje towarzystwo i nie będziecie oczekiwać fajerwerków, ani szybkich deklaracji. Ten brak pośpiechu pomoże zbudować coś wyjątkowego.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz jeden z kluczy i sprawdź, co to oznacza. Oto cała prawda o Tobie

Para #3

Samotność to stan, który najlepiej cię opisuje, ale wcale się tym nie martwisz. Uwielbiasz niezależność i zawsze polegasz wyłącznie na sobie. Jesteś introwertykiem, który najlepiej bawi się nie na imprezie, ale w pustym mieszkaniu. Związku nie szukasz. Ten może wydarzyć się jedynie przypadkiem.

Potrzebujesz towarzystwa osoby zdecydowanie bardziej otwartej, która zmotywuje cię do działania. Dzięki niej od czasu do czasu wyjdziesz z własnej strefy komfortu i nawet to polubisz. Potraficie dać sobie przestrzeń do niezależności.

Para #4

Trudno spotkać drugą tak romantyczną i doświadczoną osobę. Masz na swoim koncie wiele związków, a każdy z nich niezwykle intensywny i poważny. Sama czujesz się niepewnie i zwyczajnie źle. Rozkwitasz dopiero w towarzystwie i boisz się samotności.

Szukasz kogoś bardzo podobnego, kto swoje już przeżył i wie, jak okazywać uczucia. Od partnera oczekujesz jednego - ma cię cały czas zaskakiwać. Każdy kolejny związek ma być tym na całym życie. I prędzej czy później to się uda.

źródło: playbrain.me

Zobacz również: PSYCHOTEST: Które dziecko stłukło wazon? Wybór sprawcy powie o Tobie wszystko

"Co on w niej widzi?!". Wszyscy się dziwią, że oni są parą
"Co on w niej widzi?!". Wszyscy się dziwią, że oni są parą - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 4.17 / 5
gość (Ocena: 5) 21.08.2018 21:21
Według testu byłam w wielu związkach, a tak naprawdę nie byłam w żadnym xD
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 17.08.2018 15:16
Para nr. 1, dwie calkowicie inne od siebie osoby, nie stworza udanego zwiazku.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.08.2018 18:21
Co to za czarnoksiędztwo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.08.2018 22:46
A dlaczego para nr 4 jest falszywa? Ja tu naprawde nie widze zadnych przeslanek ktora z par moglaby byc falszywa.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 15.08.2018 18:49
Para nr 4
odpowiedz

Polecane dla Ciebie