Fatalne wieści dla śpiących po prawej stronie łóżka. A zwłaszcza ich partnerów

Okazuje się, że ten drobny szczegół wiele o nas mówi.
Fatalne wieści dla śpiących po prawej stronie łóżka. A zwłaszcza ich partnerów
fot. Unsplash
15.08.2018

Zastanawiałaś się kiedyś, czy strona łóżka, po której śpisz, ma znaczenie? Okazuje się, że tak. Wybór mówi wiele na temat twojej osobowości.

Dlaczego warto spać nago?

Sprawdzając, która to prawa, a która lewa, kieruj się perspektywą osoby leżącej na łóżku. Jeżeli wybrałaś prawą stronę i czujesz się na niej lepiej, wiele wskazuje na to, że jesteś osobą marudną. Trudno w to uwierzyć, ale naukowcy twierdzą, że strona łóżka, po której śpimy, wpływa na nasz nastrój. Na portalu popularne.pl, czytamy, że zostały przeprowadzone badania, które wykazały tę zależność. Odpowiada za nie brytyjska sieć hoteli Premier Inn.

3000 dorosłych gości hotelowych odpowiedziało na przygotowane pytania. Wyszło na jaw, że osoby śpiące po lewej stronie łóżka są bardziej pogodne, zadowolone z życia, a nawet pewne siebie. Ci, którzy śpią po prawej - są zdecydowanie bardziej marudni i pesymistycznie nastawieni do świata.

Na myśl nie przychodzi żadne rozsądne wytłumaczenie, ale takie są wyniki badań.

Wspólne spanie szkodzi zdrowiu

A ty po której stronie łóżka śpisz?

Wnętrzarski trend, który NIE WSZYSTKIM się spodoba. Sprawdź, o co chodzi
Wnętrzarski trend, który NIE WSZYSTKIM się spodoba. Sprawdź, o co chodzi - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 2.85 / 5
gościu (Ocena: 1) 15.08.2018 18:56
Co za bzdury. Takie denne artykuły to dla obłąkanych. Nie błądźcie, miejcie własne zdanie. Zacznijcie czytać poważne pisma a nie taki chłam który pierze wam mózgi. Jeszcze raz, kierujcie się własnym rozumem, nie dajcie sobą manipulować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.08.2018 18:31
A ja nie tyle co śpię po prawej/lewej co po prostu przy ścianie :D co teraz?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.08.2018 14:01
Jak zwykle uogólnianie. Wiadomo że od każdej reguły znajdzie się wyjątek. Ja śpię po lewej ale tylko dlatego że mój partner zazwyczaj lubi dłużej posiedzieć przed snem przed komputerem a prawa strona bardziej mu to umożliwia. Nie ma się co doszukiwać w tym drugiego dna.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.08.2018 12:51
Ja śpię po prawej tylko i wyłącznie dlatego, że mam bliżej do łazienki i nie mam ochoty skakać nad partnerem (lewa strona jest przy ścianie)
odpowiedz
Dorka (Ocena: 5) 15.08.2018 10:42
A my oboje śpimy po lewej. ? Ja w nogach!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie