PSYCHOTEST: Wybierz tylko jeden symbol i poznaj prawdę o sobie

Twoje wskazanie nie będzie kwestią przypadku. Który z 8 obrazków wybierzesz?
PSYCHOTEST: Wybierz tylko jeden symbol i poznaj prawdę o sobie
08.08.2018

Większość z nas podchodzi do życia bardzo zdroworozsądkowo. Wierzymy tylko w to, co widzimy i potrafimy racjonalnie wytłumaczyć. To nie do końca słuszne założenie - przekonuje ntd.tv. Niektóre informacje mogą być bardzo głęboko ukryte i trzeba uwierzyć, żeby do nich dotrzeć.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Które dziecko stłukło wazon? Wybór sprawcy powie o Tobie wszystko

Na przykład wykonując ten niepozornie wyglądający test psychologiczny, który choć na pierwszy rzut oka mało skomplikowany - jest w stanie zdradzić wiele najbardziej skrywanych tajemnic. Wybór jednego z kilku obrazków nie jest bowiem kwestią przypadku. To znak.

Niech ci się nie wydaje, że podejmujesz tę decyzję tu i teraz. Wszystko zostało już z góry ustalone i wiadomo, który symbol wskażesz. Sprawdź tylko, co to oznacza.

SERCE

Jesteś osobą lubianą, zwłaszcza przez płeć przeciwną. Marzysz o wielkiej miłości, ale masz problemy z okazywaniem prawdziwych uczuć. Najbliżsi muszą zgadywać, co ci w duszy gra. Przez tę barierę czujesz się samotna.

PUCHAR

Twoim życiem kieruje ambicja i pragnienie osiągnięcia sukcesu. Ten najprawdopodobniej nadejdzie, bo jesteś kompetentna i wytrwała. Nie radzisz sobie z porażkami. Czujesz się lepsza od innych, co może ich do ciebie zrażać.

KROPLA

Symbol wszystkiego, co najgorsze. Targają tobą bardzo negatywne emocje - jesteś smutna, wycofana, depresyjna. Masz problem z okazywaniem uczuć i utrzymywaniem prawidłowych relacji. Nie masz się komu wygadać.

PTAK

Czujesz się wolna. Kiedy pojawiają się poważne problemy - wolisz przed nimi uciec, niż stanąć z nimi twarzą w twarz. Marzysz o spokojnym życiu, w którym wszystko ci się uda. Wiesz jednak, że to złudzenie i dlatego bywasz wycofana.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wybierz jeden z kluczy i sprawdź, co to oznacza. Oto cała prawda o Tobie

KLEPSYDRA

Masz ciężkie przeżycia na swoim koncie i niechętnie wracasz do przeszłości. Niestety, przyszłości także nie widzisz w jasnych barwach. Trudno skupić ci się na teraźniejszości, dlatego twoje życie przypomina wegetację. Musisz ruszyć do przodu.

MOTYL

Dowód na to, że jesteś gotowa na metamorfozę, o której przez całe życie marzyłaś. Na razie spoczęłaś na laurach. Chciałabyś osiągnąć więcej, ale czekasz na to, aż wszystko samo spadnie z nieba. Czas zrozumieć, że to nie nastąpi bez twojego zaangażowania.

PUZZEL

Chciałabyś wyprostować wiele spraw w swoim życiu, ale coś cię przed tym powstrzymuje. Marzysz o szczęśliwym domu i kochającym partnerze, choć to pozostaje poza twoim zasięgiem. Z prostego powodu - najpierw musisz docenić to, co już masz.

KLUCZ

Przed tobą wiele nowych możliwości, które możesz zrealizować, ale bardzo się tego obawiasz. Jesteś skrytą osobą, która nigdy nie pokazuje innym prawdziwej siebie. Ukrywasz wiele sekretów.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Wskaż jeden rysunek i sprawdź, co oznacza Twój wybór

Przerażająca WYSPA LALEK. Jedno z najbardziej mrocznych miejsc na świecie
Przerażająca WYSPA LALEK. Jedno z najbardziej mrocznych miejsc na świecie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
Bora (Ocena: 5) 11.08.2018 20:53
Idealnie pasuje motyl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.08.2018 15:43
Klepsydra...Niestety muszę się z tym zgodzić.:(
odpowiedz
Opium-dla-ludu (Ocena: 1) 09.08.2018 15:58
Beznadziejne. 6/8 do mnie pasuje. Te testy są tak robione by każdy uwierzył w te głupoty, że to prawda. Najbardziej oczywiste rzeczy, które dotyczą każdego, wymieszane ze sobą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2018 17:48
Serce, opis do mnie pasuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2018 14:41
Kropla... masakra.. tak niestety jest. A drugi symbol ktory rzucil mi sie w oczy to klucz i tez sie zgadza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie