PSYCHOTEST: Wybierz jeden z kluczy i sprawdź, co to oznacza. Oto cała prawda o Tobie

Twoje wskazanie nie będzie dziełem przypadku.
PSYCHOTEST: Wybierz jeden z kluczy i sprawdź, co to oznacza. Oto cała prawda o Tobie
fot. paraloscuriosos.com
11.07.2018

Ludzka psychika skrywa wciąż wiele tajemnic. Nawet jeśli wydaje nam się, że doskonale znamy siebie, tak naprawdę przez całe życie poznajemy swoje możliwości i pracujemy nad charakterem. Kolejne doświadczenia pozwalają nam sprawdzić się w konkretnych sytuacjach. Czasami nasze zachowanie nie ma nic wspólnego z tym, co zawsze o sobie myśleliśmy. Nasz umysł to skomplikowany i niezwykle tajemniczy mechanizm.

Zobacz równieżCo widzisz na obrazku? Pierwsza myśl mówi o Tobie wszystko!

Ale możemy spróbować go rozszyfrować. Jak przekonuje serwis paraloscuriosos.com, ten jeden niepozorny psychotest obrazkowy jest w stanie udowodnić, co tak naprawdę gra nam w duszy. Wystarczy wybrać jeden z kluczy widocznych na ilustracji. Ta decyzja nie będzie wcale dziełem przypadku, choć może się tak wydawać. Podświadomość podpowie ci najlepsze rozwiązanie. A ma zdradzimy, co tak naprawdę ono oznacza.

Przyjrzyj się uważnie sześciu wariantom i wskaż ten, który najbardziej przypadł ci do gustu. Na kolejnych stronach zinterpretujemy twój wynik. Zdziwisz się, jak trafna będzie to diagnoza…

psychotest obrazkowy

fot. paraloscuriosos.com

Klucz 1

Nie przejmujesz się za bardzo swoim wyglądem. O wiele bardziej interesuje cię to, co masz w głowie. Dużo rozmyślasz i planujesz. Jesteś niezwykle racjonalną osobą o analitycznym umyśle. Nie brakuje ci też determinacji, by osiągnąć wszystko, co wcześniej zaplanujesz. Denerwują cię sztuczne sytuacje i fałszywi ludzie. Zdecydowanie wolisz bezpośredniość i prawdę.

Klucz 2

Przez innych jesteś postrzegana jako osoba bardzo charyzmatyczna. To ty przewodzisz stadu i wszyscy liczą się z twoim zdaniem. Nie dzieje się to bez przyczyny - charakteryzuje cię spora innowacyjność w myśleniu, a na dodatek jesteś godna zaufania. Ponad wszystko cenisz przyjaźń opartą na wzajemnym zaufaniu. Z tego powodu nie masz setek znajomych, ale zaledwie kilka pokrewnych dusz.

Zobacz równieżCo widzisz w tych kształtach? Sprawdź, czy myślisz jak większość ludzi!

psychotest obrazkowy

fot. paraloscuriosos.com

Klucz 3

Twoja najważniejsza cecha to siła. Ta wynika z ogromnej pewności siebie i wiary we własne możliwości. Rzadko odpoczywasz, bo cały czas analizujesz nowe możliwości i snujesz plany. Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, ale kiedy na coś się uprzesz - nie spoczniesz, dopóki tego nie osiągniesz. Uwielbiasz mieć nad wszystkim kontrolę, dlatego czasem brakuje ci spontaniczności.

Klucz 4

Zarażasz wszystkich swoim optymizmem. Nawet w najgorszych momentach w życiu potrafisz się szczerze uśmiechać i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Nie szukasz dziury w całym - wierzysz, że z każdej sytuacji można wyjść obronną ręką. Bywasz jednak zbyt impulsywna i niektóre podjęte przez ciebie decyzje mogą doprowadzić do fatalnego w skutkach finału. Ale wtedy i tak się uśmiechniesz. 

psychotest obrazkowy

fot. paraloscuriosos.com

Klucz 5

Zazwyczaj chodzisz z głową w chmurach. Nie do końca odnajdujesz się w otaczającej cię rzeczywistości i wolisz marzyć, zamiast spojrzeć prawdzie w oczy. Bywasz bardzo ciekawska i masz artystyczną duszę. Widzisz więcej, niż inni, co może prowadzić do nadwrażliwości. Twoja ekscentryczność nie wszystkim się podoba. Niektórzy z góry oceniają cię jako dziwaka, któremu nie można ufać.

Klucz 6

Wszystko, co robisz, musi być do bólu racjonalne. Boisz się puścić wodzę fantazji i stawiasz wyłącznie na logiczne rozwiązania. Rzadko ryzykujesz, bo wolisz pozostać zamknięta we własnej strefie komfortu. Bywasz nadopiekuńcza, o czym na każdym kroku przekonuje się twoja rodzina, przyjaciele i partner. Charakteryzuje cię spora dojrzałość, ale i brak spontaniczności.

Zobacz równieżCo najpierw widzisz na tym obrazku? Wynik zdradza, czego najbardziej obawiasz się w życiu

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.13 / 5
gość (Ocena: 5) 23.07.2018 06:49
5, opis pasuje do mnie idealnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.07.2018 00:56
Klucz 5. Całkowicie się zgadzam, mam w cholerę zainteresowań, a większość z nich jest właśnie artystyczna. I ja już jestem nadwrażliwa, tak bardzo, że kiedyś płakałam z byle powodu, a teraz już nie potrafię, jakby łzy mi się skończyły czy coś w ten deseń
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2018 21:15
Wybrałam 5 i wszystko się zgadza
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 12.07.2018 05:52
Ale bzdury. Wybrałam klucz nr 4. Lecze depresji A oni piszą że zarazam optymizmem
odpowiedz
Strata czasu (Ocena: 1) 11.07.2018 23:35
Co a bzdura
odpowiedz

Polecane dla Ciebie