Wstrząsające wyznanie byłej prostytutki

„Ten zawód powinien zniknąć na zawsze” – twierdzi.
Wstrząsające wyznanie byłej prostytutki
Fot. iStock
21.06.2018

Coraz więcej młodych osób uważa prostytucję za formę dorobienia sobie do kieszonkowego. Według psychologów popycha ich do tego świat, jaki obserwują w mediach. Też chcą być modnie ubrani, jak postacie z reklamy, pojechać ze znajomymi na zagraniczne wakacje lub pochwalić się luksusowym życiem w social mediach. Skoro pieniędzy na to nie daje im rodzinny dom, postanawiają je zdobyć sami. Najłatwiej to zrobić własnym ciałem.

Czy powiedzieć mojemu sponsorowi, że jestem z nim w ciąży?

Kat Lee z Manchesteru ma 32 lata, z czego 15 ostatnich pracowała jako prostytutka. - Najstarszy zawód świata powinien zniknąć raz na zawsze. Żadna inna praca nie niszczy człowieka psychicznie tak bardzo, jak sprzedawanie własnego ciała. Szybki zarobek nie jest wart tego, by skończyć jako samotna, sfrustrowana kobieta, która nie umie bez obrzydzenia spojrzeć w lustro – twierdzi 32-latka.

Historia Kat, opublikowana na łamach independent.co.uk jest wstrząsająca i daje do myślenia.

- Jako nastolatka opublikowałam w Internecie swoje odważne zdjęcia razem z moją siostrą bliźniaczką. Jeden z fotografów je dostrzegł i zaproponował nam rozbieraną sesję w magazynie dla mężczyzn. Dodał, że nadawałybyśmy się do gry w filmach porno. Zamiast tego zaczęłam jeździć do klientów na seks.

Kat Lee

Fot. Prt screen independent.co.uk

Kat wspomina, że początkowo czuła się jak Julia Roberts w „Pretty Woman”. Wydawało jej się, że spotka w ten sposób swojego księcia z bajki, w dodatku milionera. Tak się jednak nie stało, a klienci znacznie różnili się od eleganckiego Richarda Gere.

- Zdarzyło się oczywiście, że dostałam od sponsora nowe Audi albo wycieczkę na Maltę. Ale zdarzali się też paskudni faceci, z którymi musiałam robić to, na co akurat mieli ochotę. Najgorsza sytuacja, jaka mi się przydarzyła, miała miejsce wiele lat temu, gdy dopiero zaczynałam. Jeden z klientów dorzucił mi pigułkę nasenną do drinka, a po seksie zabrał mi pieniądze, które dał na początku spotkania. Wróciłam do domu otumaniona, prawie na czworakach, bez zarobku. Na szczęście żaden z klientów nigdy nie zaraził mnie żadną chorobą.

32-latka podała również, ilu dziennie mężczyzn było zainteresowanych seksem z nią. – Każdego dnia sypiałam z 4-5 facetami. Mam wrażenie, że przeleciało mnie milion klientów. Z czasem znajome prostytutki zaczęły być zazdrosne o to, że klienci wybierają najczęściej mnie.

Praca w agencji towarzyskiej wiązała się jednak z oddawaniem części przychodu, więc Kat zaczęła szukać sponsorów na własną rękę.To było trudne. Przesiadywałam pod hotelami i w barach, zaczepiając facetów. Piłam mnóstwo alkoholu, żeby zyskać pewność siebie i się znieczulić. Pod wpływem używek kilka razy zrobiłam awanturę na ulicy, co skończyło się zabraniem mnie na dołek przez policję. Nie ma się czym chwalić.

Kat wyjawia również, ile zarabiała w tej branży. – To było 140 funtów za godzinę. Szybkie pieniądze, ale na pewno nie łatwe. Blizny w środku zostają na całe życie. Handlowanie własnym ciałem to najpotworniejsza i najtrudniejsza praca na świecie. Chcę zaapelować do wszystkich dziewczyn, którym wydaje się, że to dla nich dobra droga. Nie. Życie mamy jedno i nie marnujmy go sobie w ten sposób – podsumowuje Kat.

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.06.2018 20:44
-Jadzia zdradziłam męża! -No co ty dlaczego!!! -nie wiem. -Jak nie wiesz, z miłosci albo dla pieniedzy.... -Wiesz chyba z milości... bo co kupie za 150złotych
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.06.2018 13:49
A co was to obchodzi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2018 17:35
I ZNÓW artykuł o prostytutkach... Wy macie chyba jakąś obsesję na punkcie tego zawodu. Wstyd.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.06.2018 21:48
nie czuje sie ani wstrzasnieta ani zmieszana , ale autorka tego "cuda" jak widac niezle
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.06.2018 21:47
eh kolejna nawrocona tylko dlaczego teraz a nie po publikacji zdjec jako nastolatka ....aaa kaska misiu kaska ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo