Wybierz osobę z tego obrazka i dowiedz się, co to oznacza. Ten test robi furorę

Taki psychotest pozwoli ci lepiej zrozumieć samą siebie.
Wybierz osobę  z tego obrazka i dowiedz się, co to oznacza. Ten test robi furorę
Fot. brightside.me
24.05.2018

Wiele z nas lubi rozwiązywać testy psychologiczne. Portal brightside.me informuje o odkryciu naukowców, którzy doszli do wniosku, że ludzie próbujący nadać swojemu życiu sens najczęściej szukają odpowiedzi na trzy pytania. Kim jestem? Kim chcę być? Jak postrzegają mnie inni?

PSYCHOTEST: Pierwsze, co zobaczysz na tych obrazkach, zdradza kim naprawdę jesteś

Jeżeli sama również je sobie zadajesz, quiz zaprezentowany przez portal brightside.me pozwoli ci na odsłonięcie rąbka tajemnicy na temat siebie samej.
Na zamieszczonym obrazku są cztery osoby. Wybierz jedną, a dowiesz się kim jesteś.

Osoba nr 1

Jeżeli wybrałaś osobę nr 1, masz wielkie serce i cenisz szczerość, ale niestety jesteś też fatalistką. Akceptujesz życie takie, jakie jest. Nie starasz się zmienić warunków, które w nim panują. Gdy nie wierzysz w powodzenie pomysłu, poddajesz się. Nie akceptujesz też kłótni i jesteś bardzo spokojna. Kłótnie cię przygnębiają. Przestań myśleć, że nie możesz wpływać na swoje życie. Zacznij je sama kreować.

Osoba nr 2

Do tej osoby została przypisana pochopność w podejmowaniu decyzji. Rada dla ciebie jest taka, żebyś następnym razem się zastanowiła. Poświęć trochę czasu na przeanalizowanie sytuacji. Twoją zaletą jest to, że bierzesz odpowiedzialność za podjęte za siebie decyzje i wiesz, że zależą tylko od ciebie. Pomimo pochopnie podjętych decyzji, bywasz uparta i nigdy nie żałujesz tego, co się wydarzyło.

Osoba nr 3

Jesteś wojowniczką! Działasz impulsywnie i nigdy się nie poddajesz. Masz zdolności do walki do samego końca, jeżeli chodzi o obronę swojej pozycji i rzeczy, w które wierzysz. Wychodzenie z nowymi podejściami i strategiami to jest właśnie to, co lubisz robić. Ludzie tacy jak ty tworzą doskonałych ludzi biznesu i przywódców grup.

Osoba nr 4

Ty z kolei jesteś buntowniczką. Nie lubisz dopasowywać się do ludzi. Można cię określić jako nonkonformistkę. Wierzysz w swoje zasady i uważasz, że twój punkt widzenia jest najlepszy. Brakuje ci pokory, a w imię walki o własne poglądy jesteś w stanie poświęcić wiele. Weź pod uwagę, że różnorodność opinii pozwala na lepsze zrozumienie sytuacji. Staraj się myśleć bardziej racjonalnie.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.10.2018 22:20
3 nie z wszystkim się zgadzam,ale...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2018 13:22
3. to s.k.u.r.w.i.e.l zwycięzca
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.05.2018 12:33
1 frajer 2 s.k.u.r.w.i.e.l 3 zwycięzca 4 samobójca Typowe cechy ludzi. Kogo jeszcze brakuje?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 08:32
Nr 3.zgadza sie.wybralam bo od razu wpadło mi w oko i po chwili zastanowienia wlasnie to byloby moje miejsce przy takim drzewie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 00:38
Wybrałam osobę numer 1 - świadomie a nie na zasadzie; ten mi się w oczy rzuca. Nie jestem osobą, która podkłada świnie, dlatego taki wybór. Ale jeżeli 4, która sama sobie gałąż podcina jest buntownikiem to chyba takim z upośledzeniem umysłowym :D albo podejściem 'nie chcę dłużej żyć na tej planecie' :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie