Psychozabawa: Wybierz postać z obrazka i zobacz, co to znaczy!

Jaki jest Twój typ osobowości?
Psychozabawa: Wybierz postać z obrazka i zobacz, co to znaczy!
Fot. Pip Wilson
05.04.2018

Czy lubisz testy osobowości? Jeżeli wierzyć ich twórcom, mogą o nas wiele powiedzieć. Jednym z nich jest Pip Wilson – dziecięcy psycholog. Zaprojektował on dla swoich małych pacjentów prosty obrazek. Znajduje się na nim drzewo oraz ludziki, których postawa i mimika obrazują różne emocje. Dziecko miało za zadanie wybrać jedengo ludzika. Dzięki temu dr Wilson oceniał stan emocjonalny pacjentów, czytamy na kobieta.wp.pl.

Zobacz także: Tak zachowują się osoby INTELIGENTNE EMOCJONALNIE. Bierz z nich przykład

Ta zabawa psychologiczna sprawdza się także u dorosłych. Wystarczy, że przyjrzysz się obrazkowi i wybierzesz jedną z postaci. Każda jest oznaczona numerem i do każdej został przypisany typ osobowości.

Jeżeli lubisz takie zabawy, weź w niej udział. Daj sobie 2 minuty na analizę obrazka, a potem przejdź do rozwiązania.

Wyniki zabawy

1,3,6, 7

Jesteś jedną z tych osób, które odważnie stawiają czoła problemom. Walczysz z nimi i nigdy się nie poddajesz. Typowa wojowniczka.

2, 11, 12, 18, 19

Lubisz pomagać innym. Nie masz również problemu, aby sama poprosić o pomoc. Ludzie darzą cię szacunkiem i podziwem.

4

Optymistyczna wojowniczka to najlepsze określenie twojej osoby. Uważasz, że jesteś kowalem swojego losu. Dzielnie stawiasz czoła przeciwnościom, walczysz o swoje.

5

Przechodzisz trudny okres w życiu. Czujesz się zmęczona i zrezygnowana. Wszystko wydaje ci się bez sensu. Musisz szybko temu zaradzić.

8

Masz swój własny świat. Jesteś typową indywidualistką.

9

Wszędzie cię pełno. Tryskasz optymizmem i energią. Jesteś jedną z osób, które wprowadzają pozytywną atmosferę.

10, 15

Jesteś człowiekiem, który doskonale odnajduje się w każdej sytuacji. Szybko zaklimatyzowujesz się w nowym miejscu i nawiązujesz kontakty z ludźmi. Charakteryzuje cię spokój i opanowanie w obliczu wyzwań.

 

Komentarze (5)

Ocena: 3.8 / 5
gość (Ocena: 3) 05.04.2018 09:11
A tu końcówka artykułu, ktory ktos zgubił: Jeśli wskazałeś numery 13 lub 21 wygląda na to, że jesteś bardzo zamkniętą w sobie osobą, pełną leków i obaw. Masz trudności z komunikowaniem się z innymi. Bardzo często również z wyrażaniem własnego zdania. W dużym uproszczeniu – jesteś introwertykiem. Numer 14 to skraj emocjonalnej przepaści. Prawdopodobnie cierpisz z powodu depresji lub masz jakiś wewnętrzny kryzys, który utrudnia ci normalne funkcjonowanie. Rozważ konsultację ze specjalistą. Jeśli jesteś osobą identyfikującą się z numerem 16, to zapewne jesteś zmęczony pomaganiem innym i wspieraniem ich w trudnych chwilach. Jeśli sądziłeś, że postać z numerem 17 cię przytula, sugeruje to, że potrzebujesz troski, uwagi, ciepła i wsparcia. Brawo liderze! Wybierając numer 20 potwierdziłeś, że masz wysoką samoocenę. Jesteś urodzonym szefem i chcesz, aby wszyscy cię słuchali i brali pod uwagę twoje opinie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.04.2018 08:43
14? 17? połowy ludzików nie ma wyjaśnionych
odpowiedz
G g (Ocena: 5) 05.04.2018 06:07
21 :'(
odpowiedz
Meh (Ocena: 5) 05.04.2018 05:21
A 21 gdzie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.04.2018 02:57
A gdzie 20 ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo