Znaczenie jego pocałunków. Rozszyfruj je!

Przekonaj się, jak silna więź łączy Cię z facetem.
Znaczenie jego pocałunków. Rozszyfruj je!
Fot. Unsplash.com
01.03.2018

Istnieje wiele rodzajów pocałunków. Inaczej całują się zakochani, inaczej przyjaciele i rodzice z dziećmi. Każdy pocalunek wyraża miłość bądź i przywiązanie. Pocałunki są przyjemne i wzmacniają relację.

Wiele kobiet zastanawia się, co oznacza pocałunek od faceta, który im sie podoba. Nie każdy jest wyrazem romantycznego uczucia. Pod tym względem można łatwo zrobić sobie nadzieję, dlatego lepiej poznać znaczenie najpopularniejszych pocałunków.

Ten temat został opisany szczegółowo w książce Sheril Kirshenbaum pt. „The science of Kissing”.

Francuski pocałunek

Francuski pocałunek to jeden z najbardziej namiętnych. Wyraża pożądanie pomiędzy osobami, które się całują. Podobno francuski pocałunek to rodzaj sztuki, w której każdy powinien osiągnąć stopień mistrza.

Szybki buziak

Szybkiego buziaka ludzie dają sobie w miejscach publicznych. Jedna osoba z zamkniętymi ustami cmoka usta drugiej. Ten pocałunek wyraża głęboką zażyłość. Jest typowy dla osób, które długo się znają.

Pocałunek w policzek

W niektórych krajach oznacza on przywitanie i zastępuje uścisk dłoni. Pocałunek w policzek, który jest dłuższy niż pownien być, sugeruje, że ta osoba być może ma ochotę na bardziej namiętnego buziaka. Oczywiście ma tutaj znaczenie, czy ów pocałunek przy każdym spotkaniu jest przeciągły.

Zobacz także:  9 rzeczy, których ABSOLUTNIE nie powinnaś zmieniać dla faceta. Nawet jeśli bardzo o to prosi

rodzaje pocałunków

Fot. unsplash.com

Pocałunek przesłany w locie

Może być przejawem flirtu. Przeważnie oznacza oddanie, chęć pokazania uczucia drugiej osobie.

Pocałunek w nos

Pocałunek w nos służy zwróceniu uwagi partnera w żartobliwy sposób.

Pocałunek w czoło

Niektórzy mówią, że to matczyny pocałunek, ale pokazuje on troskę i oddanie.

Pocałunek w ucho

Ucho to jedna z najbardziej wrażliwych części ciała. Całowanie jej może wywoływać łaskotki. To własnie dlatego niektórzy całują swoich partnerów w ucho – chcą ich rozweselić.

rodzaje pocałunków

Fot. unsplash.com

Pocałunek w rękę

To jeden z najstarszych rodzajów pocałunków. Wyraża szacunek i admirację.  Tradycja głosi, że tylko mężczyzna, który jest starszy od kobiety, może otrzymać pozwolenie, aby dotknąć ustami jej dłoni.

Pocałunek w szyję

Przednia część szyi jest bardzo wrażliwa, dlatego osoby, będące ze sobą w bliskich relacjach, lubią całować się w ten sposób. Poza tym pocałunki w szyję są często wstępem do miłosnego aktu.

Pocałunek z kąsaniem szyi

Niestety prawda jest taka, że mężczyźni kąsają szyję kobiet z prymitywnego powodu. To sygnał dla otoczenia, że są z nimi w relacji.

Pocałunek bez języczka

Pocałunek bez języczka oznacza emocjonalną więź. Osoby, które całują się w ten sposób, są ze sobą szczęśliwe i mają wspólne plany na przyszłość.

Zobacz także: Żadna kobieta mu się nie oprze. To chodzący IDEAŁ

rodzaje pocałunków

Fot. unsplash.com

Pocałunek eskimoski

Wyraża on czułość i jest typowy dla Eskimosów. Podobno pocieranie się nosami ma chronić przed odmrożeniem ust.

Pocałunek z przygryzieniem wargi

To jedna z form francuskiego pocałunku. Jedna z osób delikatnie przygryza wargi drugiej. Przygryzanie wargi jest przejawem grymaśnego charakteru. Ten pocałunek może przerodzić się w bardziej namiętny.

Głęboki pocałunek

Osoby, które całują się w ten sposób, wyglądają, jakby miały ochotę wciągnąć się nawzajem ustami. Pocałunek wymaga dużego wysiłku, wyraża pożądanie i jest bardzo przyjemny.

Pocałunek z jednoczesnym kontaktem ciała

Jest typowy dla par, które są ze sobą długo. Może wyrażać namiętność albo być formą przywitania lub pożegnania. Ludzie rzadko kiedy całują się w ten sposób publicznie. Kontakt ciała jest raczej zarezerwowany dla sytuacji intymnych.
 

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.03.2018 13:45
Czy wiesz ze średnie IQ to 105? Np Sharon Stone ma IQ 154 www.up8.xyz/0ed5f ************************************ A Ty jakie masz? Sprawdź swoje IQ rozwiązując 25 pytań, i podziel sie ze znajomymi wynikiem :)
odpowiedz
kasiula240 (Ocena: 5) 01.03.2018 10:26
Nigdy nie lubiłam bardzo głębokich pocałunków niezależnie od tego co to był za facet. Lubię z językiem, ale subtelne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo