Powiedz, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku i przeczytaj, co to oznacza

Stań oko w oko z prawdą o sobie.
Powiedz, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku i przeczytaj, co to oznacza
Fot. brightside.me
10.02.2018

Nasza poświadomość to bogactwo wiedzy o nas samych. Poza tym może być też wykorzystywana do wykrywania kłamstw. Doskonale wiedział o tym Carl Jung, który przeprowadzał w tym celu testy asocjacyjne. Pierwsza myśl badanej osoby stanowiła odpwowiedź na pytanie. Nie było szansy, aby pomyśleć, a więc i wymyślić kłamstwo.

Testy badające naszą podświadomość mogą być psychologiczną zabawą, podczas której dowiemy się ciekawych rzeczy na nasz temat. Nawet takich, jakie normalnie nigdy nie przyszłyby nam do głowy.

Portal brightside.pl opublikował test skojarzeniowy Junga. Polega on na tym, że wybiera się pierwsze zwierzę, które rzuci nam się w oczy podczas patrzenia na obrazek. W zależności od tego, co wybierzesz, dowiesz się, czego pragniesz lub w jakiej sytuacji/stanie się znajdujesz.

Dołączysz do zabawy? Poniżej zamieszczamy rozwiązanie testu.

Kot

Jeżeli najpierw zobaczyłaś kota, to znaczy, że czujesz niechęć do pracy w tym tygodniu. Brakuje ci motywacji do działania. Marzysz o wakacjach i chciałabyś, aby przerwa już nadeszła albo żeby dzień dobiegł końca. Mogłabyś usiąść wtedy w wygodnym fotelu i przeczytać książkę, ewentualnie obejrzeć program telewizyjny.

Pies

W tej chwili jesteś nastawiona optymistycznie do czekających na ciebie wyzwań oraz problemów. Masz poczucie, że możesz liczyć na wsparcie znajomych. Rozbudziłaś w sobie ducha walki. Musisz jednak uważać, aby nie zagłuszyć głosu rozsądku. Zastanów się, bo może dasz radę rozwiązać problem sama. Przyjaciele w każdej chwili mogą zmienić zdanie. Ty nie dopuszczasz do siebie tej myśli, bo sama nigdy nie zawiodłaś żadnego przyjaciela.

Zobacz także: Jesteś dla niego Tą Jedyną?

test skojarzeniowy

Fot. © pexels (https://brightside.me/wonder-quizzes/test-name-the-animal-you-saw-first-and-find-out-a-lot-about-your-personality-446160/)

Lew

Roztaczasz wokół siebie nieodparty czar. Często tak się o tobie mówi, ale teraz szczególnie. Trudno powiedzieć, z jakiego powodu. Nowa fryzura? Uśmiech? Fajny styl? Tak naprawdę nie musisz nic robić, aby pozostać na szczycie. Masz w sobie to coś, co przyciąga ludzi, wywołuje ich szacunek i podziw. Czasami nawet zazdrość. Mimo wszystko nie powinnaś oceniać ludzi, którzy cię otaczają. Masz też wady. Bywasz arogancka. Traktuj ludzi jak równych sobie, nie wywyższaj się.

Koń

Masz wrażenie, że w tej chwili coś ogranicza twoją wolność. To może być zaborczy partner, ale równie dobrze szef, ktoś z rodziny albo obowiązki. Czujesz, że się dusisz. Niestety nie jest możliwe, aby teraz odpuścić. Musisz być wytrzymała i osiągnąć efekt, jakiego się od ciebie wymaga. To właśnie z tego słynie zwierzę, które wybrałaś.

test skojarzeniowy

Fot. © pexels (https://brightside.me/wonder-quizzes/test-name-the-animal-you-saw-first-and-find-out-a-lot-about-your-personality-446160/)

Łabędź

Jesteś zakochana. Czujesz motylki w brzuchu. Świat wydaje ci się piękny i kolorowy. Nie przeszkadza ci zrzędliwy sąsiad, współpracownik patrzący spod oka ani nawet nieprzychylnie nastawiony kasjer w sklepie. Postaraj się utrzymać ten stan jak najdłużej.

Pingwin

Jak udało ci się zobaczyć pingwina? Przyjrzyj się obrazkowi jeszcze raz, a zobaczysz, że nie ma tam żadnego pingwina. Wszystkiemu jest winna twoja bujna wyobraźnia. Potrafisz zadziwić nią nawet ludzi, którzy już dobrze cię znają.

A ty jakie zwierzę zobaczyłaś? Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami i koniecznie napiszcie, czy Jung nie pomylił się w waszym przypadku.

Źródło: brightside.pl

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.02.2018 15:02
a jak sie widzi wszystkie?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.02.2018 18:57
Koń... Mój narzeczony zmarł niedawno
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.02.2018 17:09
Ja najpierw zobaczyłam psa ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.02.2018 10:35
Kon.i wszystko jasne....
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.02.2018 09:43
Strona z której jest artykuł to brightside.ME a nie .PL
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo