Black And White Beauty: Zdjęcia, które powinna obejrzeć każda kobieta

Niezwykły projekt i piękne przesłanie.
Black And White Beauty: Zdjęcia, które powinna obejrzeć każda kobieta
Fot. mat. prasowe
06.02.2018

Czy zdarzyło się kiedykolwiek, że przeglądając kolorowe magazyny lub Instagram nagle wpadłaś w kompleksy? Twoja pewność siebie drastycznie spadła w dół, bo nie masz tak smukłych ud jak gwiazda okładki? Albo tak idealnej cery jak popularna influencerka? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak” - witaj w klubie. Każda z nas choć raz przeżyła coś takiego.

Żyjemy obecnie w czasach, kiedy bardziej liczy się to, co mamy do pokazania, niż do powiedzenia. Social media, służące początkowo do nawiązywania kontaktów i komunikowania się z bliskimi, uruchomiły mimochodem machinę, w której na plan pierwszy wysunęła się gra pozorów. Każdego dnia licytujemy się przecież, kto ma barwniejsze życie, piękniejsze stroje, lepszy wygląd. Zazdrościmy tym, którzy zbierają pod zdjęciami więcej lajków lub którym szybciej przybywają followersi. Zapomnieliśmy o tym, co jest najważniejsze – samoakceptacja.

Projekt fotograficzny Black And White Beauty doskonale zwraca uwagę na ten problem. Sesja, której pomysłodawcą i autorem jest Bastek Czernek, udowadnia, że przekrój kobiecego piękna tak naprawdę nie ma granic, bo każda z nas zasługuje na uwagę, szacunek i samoakceptację.

Do projektu zaproszono sto kobiet o różnych zawodach, wieku i urodzie - bohaterki przed obiektywem pozowały w samej bieliźnie. Niektóre z nich mają na ciele blizny, inne rozstępy. Niektóre są bardzo szczupłe, inne mają kobiece kształty. Ale jest coś, co je łączy – wszystkie są piękne.

Projekt Black And White Beauty udowadnia, że popularność, wykonywany zawód czy liczba followersów nie jest istotna dla samoakceptacji. Najważniejsze jest to, by zawsze być sobą i nie wstydzić się swojego wyglądu. Inna nigdy nie znaczy gorsza.

Wspaniałe w tej inicjatywie jest także to, że zwieńczy ją event z udziałem mediów i wielu znakomitych gości, zaplanowany na 8 marca 2018 roku o godzinie 19:30 w lokalu „Mała Warszawa” przy ulicy Otwockiej 14 w Warszawie.

Wszystkie zdjęcia z sesji Black And White Beauty będą przekazane na cele charytatywne i wsparcie fundacji OneDay.

Do tego czasu fotografie cyklicznie będą publikowane na profilach społecznościowych autora (ig:@bastekczernek fb: @BastekCzernekPhotography) oraz każdej z fotografowanych osób.

W projekcie wzięło udział wiele kobiet z mediów i showbiznesu:
Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Davina Reeves-Ciara, Joanna Moro, Lara Gessler, Kamila Szczawińska, Agnieszka Mrozińska, Maria Niklińska, Karina Kunkiewicz, Dorota Michałowska, Joanna Majstrak, Agnieszka Kawiorska, Katarzyna Dziurska, Sylwia Nowak, Magdalena Narożna, Pin Up Candy, Dorota Głowacka-Lesień, Lidia Kopania, Kasia Nova, Eliza Gwiazda i dużo innych wspaniałych kobiet.

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2018 18:45
Basia wygląda tutaj pięknie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo