PSYCHOTEST: Co widzisz na obrazku? Pierwsza myśl mówi o Tobie wszystko!

Na ilustracji ukryto 7 zwierząt. Które z nich dostrzeżesz najpierw?
PSYCHOTEST: Co widzisz na obrazku? Pierwsza myśl mówi o Tobie wszystko!
Fot. Unsplash
20.12.2017

To nie jest zwykły test na spostrzegawczość, który ma sprawdzić twoją podzielność uwagi czy umiejętność logicznego myślenia. Dzięki niemu dowiesz się o sobie czegoś więcej - kim tak naprawdę jesteś, jaką skrywasz tajemnicę i w jaki sposób postrzegają cię inni. Sporo, jak na jeden prosty obrazek, ale autorzy tego badania przekonują, że coś w tym jest…

Na ilustracji ukryto głowy kilku zwierząt. Nie wszystkie widoczne są na pierwszy rzut oka. Twoim zadaniem nie jest rozpoznanie ich wszystkich, ale wskazanie (bez chwili zastanowienia) postaci, którą dostrzeżesz najpierw. Okazuje się, że ten wybór mówi o człowieku bardzo dużo.

Co zdradza na twój temat? Zobacz obrazek i skup się tylko na jednym jego elemencie. Pierwsza myśl, jak to zwykle bywa, okazuje się najwłaściwsza.

Zobacz również: To, co widzisz na tym obrazku, mówi wszystko o Twojej osobowości. Liczy się pierwsze wrażenie!

 

psychotest

źródło: Playbrain / yourtango.com

Które zwierzę dostrzegłaś jako pierwsze?

 

psychotest

źródło: Playbrain / yourtango.com

WILK

Jesteś bardzo lojalna i gotowa do poświęcenia, ale za wszelką cenę próbujesz to ukryć. Masz opiekuńczy charakter i świetnie dogadujesz się z ludźmi. Sama uważasz to jednak za swoją słabość, dlatego ukrywasz te cechy pod maską siły i strachu.

TYGRYS

Masz na swoim koncie wiele trudnych doświadczeń, które wcale nie musiały cię wzmocnić. Ludzie postrzegają cię jako osobę, którą należy się opiekować. W rzeczywistości jesteś silniejsza od nich. Przypomnij sobie o tym, kiedy będzie ci źle.

Zobacz również: Co najpierw widzisz na tym obrazku? Wynik zdradza, czego najbardziej obawiasz się w życiu

 

psychotest

źródło: Playbrain / yourtango.com

SOWA

Dużo rozmyślasz i jesteś bardzo emocjonalna, ale nie mówisz o tym głośno. Charakteryzuje cię życiowa mądrość. Jesteś artystyczną duszą. Ludzie myślą, że uwielbiasz dużo mówić i imprezować, ale najlepiej czujesz się w ciszy.

PIES

Jeśli kochasz, to bezgranicznie. Ale nie wszyscy to o tobie wiedzą, bo stwarzasz wrażenie osoby, którą bardziej interesuje zabawa, niż uczucia. Niektórzy odsuwają się od ciebie, obawiając się, że masz trudny charakter. W rzeczywistości jesteś do rany przyłóż.

Zobacz również: Na co naprawdę cię stać?

psychotest

źródło: Playbrain / yourtango.com

KOBRA

Masz trudności z okazywaniem swojej pewności siebie. Nie wierzysz, że możesz osiągnąć wszystko, co zaplanujesz. Skupiasz się na zdaniu innych, zamiast uwierzyć w swoją siłę. Boisz się, że zostaniesz wtedy oceniona jako osoba zarozumiała.

LEW

Wydajesz się osobą przesadnie uległą. Boisz się własnego zdania, żeby przypadkiem komuś nie podpaść. Przepraszasz za każdym razem, kiedy podejmujesz własne decyzje bez konsultacji z innymi. Zupełnie niesłusznie, bo każdy jest kowalem swojego losu.

NIETOPERZ

Z łatwością odnajdujesz się w każdych okolicznościach. Wystarczy, że spojrzysz na osobę i wiesz o niej wszystko. Kierujesz się przeczuciem, które rzadko cię zawodzi. Nie ma się czego wstydzić. W życiu wcale nie trzeba być racjonalnym.

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 28.03.2018 10:08
Wilk
odpowiedz
uczen (Ocena: 5) 28.03.2018 10:04
Wilk
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.12.2017 01:38
Na początku zobaczyłam lwa, dwóch z wymienionych zwierząt wcale nie widac to po pierwsze, a po drugie potem przeczytałam wszystko i ten trst jest zbyt ogólnikowy przez co nieprawidłowy, bo pasuje wszystko po troche
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2017 22:19
Nietoperz.. hmm... zawsze uważałam, że jestem pragmatyczna i racjonalna a wszelkie decyzje podejmuję po dłuższym namyśle i analizie wszystkich ewentualnych konsekwencji. Cóż może tylko ja tak myślę :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2017 18:23
Powinna być opcja ŻADNE bo nie mogę tam dostrzec nic oprócz napisu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo