TEST: To, jak planujesz spędzić sylwestra, mówi o Tobie wszystko!

Zdradź nam, gdzie pożegnasz stary i powitasz nowy rok, a my powiemy Ci, kim jesteś...
TEST: To, jak planujesz spędzić sylwestra, mówi o Tobie wszystko!
Fot. Unsplash.com
27.12.2017

Kolejny rok powoli odchodzi w zapomnienie. To jednak nie powód, by nie pożegnać go w dobrym stylu, przy okazji witając kolejny. Czyli jak? Najlepiej tak, jak lubisz. W łóżku, na kanapie przed telewizorem, na domówce, wytwornym balu, szalonej imprezie albo pod gołym niebem. Nie istnieje jedynie słuszny sposób na spędzenie Sylwestra.

A ty jak zamierzasz spędzić noc z 31 grudnia na 1 stycznia? Zdradź nam, co planujesz, a my powiemy ci… o czym może to świadczyć. Oto twoja charakterystyka na podstawie sylwestrowych planów - silne i nieco słabsze strony, szanse w miłości, życiu zawodowym i towarzyskim.

Kto wie, być może będzie to dobra wróżba na rozpoczęcie nowego roku?

Zobacz również: Moda męskim okiem: Nie rób tego facetowi! Jeśli idziesz z nim na Sylwestra, NIGDY nie zakładaj...

sylwester

fot. Unsplash

Sama w domu

Za tobą trudny rok. Masz sporo kompleksów, z którymi nie potrafisz sobie poradzić. Najlepiej czujesz się w odosobnieniu. Jeśli kochasz, to na zabój. Najlepiej czujesz się w zawodach, które nie wymagają bezpośredniego kontaktu z innymi ludźmi. Jesteś wrażliwa i twórcza.

W domu z chłopakiem

Nie wszyscy akceptują to, że jesteście razem. Miewasz wahania nastroju, ale miłość cię uskrzydla. Najlepiej czujesz się w towarzystwie osób, przed którymi nie musisz niczego udawać. Pisana jest ci kariera urzędowa. Najprawdopodobniej wkrótce powiększysz rodzinę.

W domu z rodziną

Łatwo się złościsz i niecierpliwisz. Nie lubisz okazywania ci łaski, bo znasz swoją wartość. Bywasz krnąbrna, ale potrafisz okazywać uczucia najbliższym. Twoje życie towarzyskie nie wygląda tak, jakbyś chciała. Siedzisz z założonymi rękami, licząc na to, że wszystko samo się ułoży.

Zobacz również: Nie masz planów i już przekreśliłaś tegorocznego Sylwestra? Mamy kilka pomysłów, które to zmienią

 

sylwester

fot. Unsplash

Domówka u znajomych

Nie jesteś urodzoną imprezowiczką. Lubisz sprawdzone towarzystwo, a zamiast głośnej muzyki - szczerą rozmowę. Chętnie mówisz o uczuciach i cierpliwie wysłuchujesz innych. Sprawdzisz się jako nauczycielka albo psychoterapeutka. Nie lubisz zmian, więc kiedy znajdziesz faceta - będziesz się go trzymała.

Impreza w klubie

Uważasz, że twoje życie jest zbyt monotonne. Potrzebujesz mocniejszych wrażeń, by się zrelaksować. Oceniasz po pozorach i w ten sam sposób jesteś odbierania. Częściej skupiasz się na tym, jak wyglądasz, niż co sobą reprezentujesz. Zawodowo zajmiesz się wizerunkiem.

Elegancki bal

Jest w tobie trochę snobizmu i poczucia, że nie pasujesz do najbliższego otoczenia. Łatwo krytykujesz innych, bo masz bardzo wysokie mniemanie o sobie. Rzadko bywasz spontaniczna, a twoje poważne zachowanie zupełnie nie pasuje do wieku. Sprawdzisz się jako prawniczka czy ekonomistka.

Zobacz również: Jak spędzić Sylwestra we dwoje? 5 tanich pomysłów!

sylwester

fot. Unsplash

Impreza plenerowa

Uwielbiasz kontakt z innymi ludźmi, a nieznane cię nie przeraża. Co nie oznacza, że nie potrafisz czerpać radości z chwil spędzonych w samotności. Jesteś duszą towarzystwa. Czasami brakuje ci decyzyjności i za długo się wahasz. Będzie z ciebie dobra dziennikarka lub specjalistka ds. reklamy.

Odwiedziny u rodziny

Cenisz tradycyjne wartości, co nie wszystkim w twoim otoczeniu się podoba. Rzadko ryzykujesz, bo doceniasz monotonię dnia codziennego. Relaksujesz się czytając lub słuchając muzyki. Masz tylko kilku sprawdzonych znajomych. Może zostaniesz nauczycielką?

W kościele

Choć na to nie wyglądasz, masz bardzo mocny charakter. Nie ulegasz wpływom i pozostajesz wierna wyznawanym przez siebie wartościom. Przez to czasami wychodzisz na odludka, ale tak naprawdę kochasz wszystkich ludzi. Na miłość swojego życia wciąż czekasz. Praca ma dawać ci przede wszystkim przyjemność, bo pieniądze nie są dla ciebie najważniejsze.

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.54 / 5
gość (Ocena: 5) 28.12.2017 01:11
A ja spędzę czas z chłopakiem ale nie w domu, a na wyjeździe gdzieś, i co to o mnie mówi ?
odpowiedz
M. (Ocena: 1) 27.12.2017 21:31
gdzie jest 10cio osobowy melanż w domku w górach? :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2017 12:41
Spędzam Sylwestra sama w domu z chłopakiem. Pracuję w branży kreatywnej (gdybym miała pracować w urzędzie chyba bym umarła) , wszyscy akceptują mój związek i nie mam wahań nastrojów. Za dzieci serdecznie dziękuję, nigdy ;) A ten kto pisze te brednie to powinien się wstydzić xD
odpowiedz
kk (Ocena: 3) 27.12.2017 10:57
Halo Opole! Kto nie ma planów ani pomysłu na Sylwestra?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2017 10:47
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Fitatten. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie