To, co widzisz na tym obrazku, mówi wszystko o Twojej osobowości. Liczy się pierwsze wrażenie!

Sprawdź, kim jesteś i co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu.
To, co widzisz na tym obrazku, mówi wszystko o Twojej osobowości. Liczy się pierwsze wrażenie!
źródło: lifecoachcode.com
02.12.2017

Ten niezwykły test na spostrzegawczość nie bez powodu robi furorę w Sieci. Nie ma w nim złych odpowiedzi - każda jest dopuszczalna i mówi o tobie coś bardzo ważnego. Jak twierdzą twórcy, to co widzisz na obrazku, jest odzwierciedleniem twojego charakteru, osobowości i życiowych priorytetów.

Wystarczy, że spojrzysz na barwną ilustrację i bez zastanowienia odpowiesz na jedno podstawowe pytanie: co na nim widzisz? Liczy się wyłącznie pierwsze wrażenie. Nie analizuj, nie przyglądaj się zbyt uważanie i nie szukaj drugiego dna. Skup się na całości i wskaż element, który najpierw zwrócił twoją uwagę.

I sprawdź koniecznie, co to może oznaczać…

Zobacz również: Co najpierw widzisz na tym obrazku? Wynik zdradza, czego najbardziej obawiasz się w życiu

test osobowości

źródło: lifecoachcode.com

Co najpierw rzuciło ci się w oczy?

 

test osobowości

źródło: lifecoachcode.com

Zarys postaci

Niebo i żywopłot tworzą kształt ludzkiej głowy z profilu. Jeśli zauważysz to w pierwszej kolejności - cały czas walczysz o to, by inni postrzegali cię jak najlepiej. Chcesz udowodnić wszystkim swoją wartość. Dbasz o swój wizerunek zewnętrzny, jak i najbliższe otoczenie.

To nie musi być nic złego, ale pod warunkiem, że oznacza świadomość siebie i poczucie własnej wartości. Gorzej, jeśli ta walka nigdy się nie kończy i żyjesz tylko wyobrażeniami. Zaakceptuj siebie, a wtedy zrobią to inni.

Zobacz również: Ta zagadka przerasta większość internautów. Będziesz w szoku, kiedy poznasz prawidłową odpowiedź!

 

test osobowości

źródło: lifecoachcode.com

Drzewo / mózg

Nie spoczywasz na laurach i cały czas chcesz wiedzieć więcej. Masz chłonny umysł i szukasz okazji, by się rozwijać. Cechuje cię racjonalne podejście do świata i ludzi. Lubisz mieć twarde dowody, zamiast karmić się wyobrażeniami i iluzją.

W odwiecznym starciu serce kontra rozum w twoim przypadku zawsze wygrywa to drugie. Romantyzm nie jest twoją mocną stroną. Nie lubisz się domyślać i wierzyć w coś na słowo - dla ciebie liczą się przede wszystkim twarde fakty.

Zobacz również: Chcesz dowiedzieć się czegoś o samej sobie? Pozycja, w której śpisz to odpowiedź na wszystkie pytania!

 

test osobowości

źródło: lifecoachcode.com

Kwiaty / ptaki

Jesteś osobą pogodzoną ze światem i sobą. Nikogo nie udajesz i nie szukasz nerwowo swojego miejsca. Wiesz dobrze, kim jesteś, co lubisz, jakie masz plany i do czego to wszystko zmierza. Charakteryzuje cię wrodzona ciekawość świata, aktywność i kreatywność.

Nie polegasz na opiniach innych - wolisz wszystkiego doświadczyć na własnej skórze. Podróże to twój żywioł. Budowanie relacji - nie do końca. Bardzo skupiasz się na własnych odczuciach i przez to bywasz samotnikiem.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
Alka (Ocena: 5) 08.09.2018 00:53
Zobaczylam kwiaty i ptaki. Wszystko się zgadza. Kocham podroze i jestem samotnikiem z wyboru.Mam plany i wiem kim jestem.
odpowiedz
Kamil (Ocena: 5) 02.08.2018 15:14
Rzucił mnie się ptak
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.12.2017 02:33
Wcześniejszy kom jest mój, napisałam go żeby sprawdzić o co kaman i wychodzi, że co.... Że posiadam wszystkie te cechy, bo dostrzegłam wszystko? Kurde ludzie nie wymyślajcie, to bardziej test na spostrzegawczość niż na jakąś osobowość. Nic się nie zgadza
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.12.2017 02:30
Mi się rzucił w oczy najpierw siedzący ptak, potem te dofruwające, drzewo- mózg i twarz
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie