Co najpierw widzisz na tym obrazku? Wynik zdradza, czego najbardziej obawiasz się w życiu

Ten obrazkowy psychotest stał się hitem Internetu. Masz odwagę go rozwiązać?
Co najpierw widzisz na tym obrazku? Wynik zdradza, czego najbardziej obawiasz się w życiu
źródło: ftwinsane.com
21.11.2017

Profesjonalne testy psychologiczne potrafią powiedzieć o nas o wiele więcej, niż moglibyśmy podejrzewać. To, jak interpretujesz niektóre zjawiska, zdradza twój stosunek do siebie, innych ludzi i otaczającego cię świata. W ten sposób poznajemy swoje mocne i słabsze strony. Dzięki takiej wiedzy możemy pracować nad sobą i zmieniać się na lepsze.

Ten niepozorny obrazek, który robi w ostatnich dniach furorę w Internecie, trudno nazwać profesjonalnym badaniem osobowości, ale i tak warto mu się przyjrzeć. Najlepiej z zaskoczenia i bez głębszej analizy. Liczy się to, co dostrzeżesz w pierwszej kolejności. Od tego ma zależeć, kim tak naprawdę jesteś…

Na następnej stronie zobaczysz jego pełną wersję. Wskaż, który element ilustracji najpierw zwrócił twoją uwagę i dowiedz się, co to oznacza.

Zobacz również: To zadanie sprawdzi, czy potrafisz logicznie myśleć. Tysiące internautów na nim poległo...

test psychologiczny

źródło: ftwinsane.com

Który element widoczny na obrazku jako pierwszy rzucił ci się w oczy?

 

test psychologiczny

źródło: ftwinsane.com

Czaszka

Jaśniejsza część obrazka tworzy właśnie taki kształt. Jeśli to ona najpierw zwróciła twoją uwagę - najwidoczniej skrywasz ogromną tajemnicę, którą boisz się ujawnić. Zwłaszcza przed najbliższymi, bo podejrzewasz, że wtedy zmienią o tobie zdanie, a nawet się od ciebie odwrócą.

Dziewczynka

Jesteś osobą niemal samowystarczalną, a przynajmniej tak ci się wydaje. Nie lubisz prosić o pomoc, bo wszystko chcesz robić samodzielnie. Najgorsze, co może cię spotkać, to poczucie bezsilności. Chcesz mieć kontrolę nad każdym aspektem życia.

Zobacz również: Na tym obrazku kryje się aż 13 symboli pecha. A Ty ile ich widzisz? (Mało kto znajduje je wszystkie!)

 

test psychologiczny

źródło: ftwinsane.com

Drzewa

Szybko przyzwyczajasz się do otoczenia. Doceniasz sprawdzonych przyjaciół i miejsce, w którym aktualnie jesteś. Obawiasz się zmian i podejmowania ryzyka. Wolisz, gdy życie cię nie zaskakuje i jest przewidywalne.

Dziecko

To widoczne jest w tle, za drzewem. Jeśli najpierw zwróciło twoją uwagę, to oznacza, że bardzo boisz się samotności. Wiesz, że bez wparcia rodziny i przyjaciół nie dasz sobie w życiu rady.

Zobacz również: Czy znajdziesz 11 twarzy na tym obrazku?

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 23:12
a moj komentarz znikl....chyba napisalem prawde;P pozdrawiam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.11.2017 20:01
a ja widze wisielca..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 01:42
Ten chłopiec wygląda jak demon zza tego drzewa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 01:38
mnie najbardziej przeraza stwierdzenie,ze w tym obrazku moze cokolwiek niepokoic.Czaszki w pierwszych 2 minutach w ogole nie moglam znalesc,a chlopiec jest pierwszym elementem ktory rzuca sie w oczy bo postac dziewczynki jest zbyt oczywista.Jedyne co mnie przeraza to ta paskudna sukienka dziewczynki.Co jest ze mna w takim razie nie tak?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie