Zdradź nam, co widzisz na obrazku, a my powiemy Ci, jakie masz poglądy (Ten test naprawdę działa!)

Jesteś liberalna czy konserwatywna? Interpretacja tej ilustracji nie pozostawia wątpliwości.
Zdradź nam, co widzisz na obrazku, a my powiemy Ci, jakie masz poglądy (Ten test naprawdę działa!)
fot. Unsplash
14.10.2017

Dziś już nie musimy się raczej domyślać, jakie poglądy polityczne i społeczne ma nasz rozmówca. Wystarczy zapytać go o stosunek do władzy albo o zdanie w tak kontrowersyjnych kwestiach jak rola Kościoła, aborcja czy związki partnerskie osób homoseksualnych. Zazwyczaj jeden z tych tematów wypłynie sam, bo Polacy uwielbiają dyskusje światopoglądowe.

Jeśli jednak ktoś nadal pozostaje dla Ciebie zagadką - pokaż mu ten obrazek. Chyba, że sama nie jesteś pewna, co tak naprawdę myślisz. Wtedy ten test zdradzi prawdę o Tobie. Zadanie nie jest trudne, ale jego wynik podobno bardzo dużo zdradza. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie. Do wyboru są tylko dwa warianty - tak lub nie.

Czy widzisz okrąg na obrazku? A może to inny kształt? Sprawdź, co to oznacza według naukowców, których teoria pojawiła się na łamach prestiżowego „Journal of Personality and Social Psychology”.

Zobacz również: PSYCHOTEST: W jakiej pozycji siedzisz najczęściej? Ułożenie nóg mówi o Tobie wszystko!

Tak, to przypomina okrąg

Jeśli zgadzasz się, że obrazek przedstawia lub przypomina figurę znaną jako okrąg - najprawdopodobniej masz liberalne poglądy. Zarówno polityczne, jak i społeczne. Opowiadasz się za pełną wolnością obywateli, ale także wsparciem tych najbardziej potrzebujących.

Twoim zdaniem władze mają obowiązek pomocy bezrobotnym, biednym i bezdomnym. Nie masz nic przeciwko małżeństwom osób tej samej płci. Popierasz zapłodnienie in vitro, aborcję w uzasadnionych przypadkach czy legalizację leczniczej marihuany.

Nie dostrzegasz okręgu? To oznacza, że…

Zobacz również: Szybki TEST, który zdradza Twój wiek… mentalny!

Nie, ta figura nie wygląda jak okrąg

Twoje poglądy można określić jako konserwatywne. Jesteś przywiązana do wartości i nie uważasz, że każdy powinien mieć prawo robić wszystko, na co tylko ma ochotę. Twoim zdaniem rząd powinien wspierać biznes i finansować silną armię.

Jesteś przeciwko imigrantom, prawu do posiadania narkotyków czy prostytucji. Raczej nie akceptujesz mniejszości seksualnych, a na pewno nie chcesz przyznawać im dodatkowych przywilejów.

Zgadza się?

Zobacz również: Co o nas mówi sposób wieszania... papieru toaletowego?!

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 16.10.2017 02:50
Ze mną się zgadza. Mam poglądy konserwatywne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2017 21:24
TYyyyyy tak, to bardziej koło niż trójkąt ale jakoś nie wiem dlaczego - nie jest to dla mnie koło, wygląda jak uproszczona mapa Polski xD A jestem raczej apolityczna - czyli otwarta na dyskusję i drugiego człowieka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2017 17:40
Jestem przywiązana do wartości. Moim zdaniem rząd powinien wspierać biznes i finansować silną armię. Jestem przeciwko imigrantom, prawu do posiadania narkotyków czy prostytucji a jednocześnie nie mam nic przeciwko małżeństwom osób tej samej płci. Popieram zapłodnienie in vitro, aborcję w uzasadnionych przypadkach czy legalizację leczniczej marihuany. To kim w takim razie jestem?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.10.2017 12:05
A co jeśli nie jestem ani liberalna ani konserwatywna?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2017 12:05
A co jeśli nie jestem ani liberalna ani konserwatywna?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie